Strony związane z hasłem: kanalizacja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kanalizacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Grafbud Włocławek »

  Włocławska firma Grafbud s.c. działa w branży budowlanej. Realizuje prace montażowe, projektowe i remontowe w budynkach zarówno mieszkalnych, jak i przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala Spółce na profesjonalną realizacje projektów nietypowych i innowacyjnych, dostosowanych do wymagań Klientów. Grafbud s.c. jest również generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych. Najnowsza inwestycja - LEŚNY ZAKĄTEK - powstaje we Włocławku przy ul. Leśnej.

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Kraków »

  Usługi Hydrauliczne Kraków

  Instalacje sanitarne wodno-kanalizacyjne
  wymiana starych rur montaż nowych rur z miedzi, plastiku, stali
  naprawy piecyków, montaż wodomierzy,
  centralne ogrzewanie, przeróbki instalacji
  biały montaż, awarie i drobne usługi
  zatkane zlewy, muszle, kratki
  pęknięte rury, zepsute krany, zawory, itp.
  tel.664-603-363
  www.hydraulik-krakow.pl

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • System rynnowy, węże ogrodowe, akcesoria techniczne, akcesoria ogrodowe, rynna, system wodny »

  Firma STANBUD jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem dla wielu krajów Europy i Świata. Wysoko wyspecjalizowana kadra, najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami oraz szybka i profesjonalna obsługa pozwalają zaspokoić potrzeby i gusta naszych Klientów.
  Kierunki działalności produkcyjnej firmy to węże ogrodowe,węże specjalistyczne,systemy rynnowe,akcesoria ogrodnicze,akcesoria techniczne,przetwórstwo PVC.
  Nasze atuty nowe technologie, szeroka oferta asortymentowa, konkurencyjne ceny, szybka i profesjonalna obsługa, nowoczesny system zarządzania produkcją.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne systemy grzewcze »

  Na stronie znajdziesz nowoczesne urządzenia grzewcze ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania.Pomożemy w projektowaniu doborze oraz wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania oraz wodnej i gazowej.Dla instalatorów posiadamy katalogi oraz części zamienne do wyrobów czołowego producenta TERMET SA. Posiadamy fachową wiedzę na temat w/w instalacji i pomożemy dobrać kompletne systemy. Dla stałych odbiorców ustalamy indywidualne rabaty ( bardzo atrakcyjne )

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  Wiele niezwykle przydatnych dla nas informacji możemy znaleźć w Internecie. Tak więc na wielu stronach internetowych jesteśmy w stanie odszukać odpowiedzi na nurtujące nas kwestie. Z cała pewnością takie wspaniałe rozwiązanie daje nam serwis oferujący nam wszelkie usługi związane z przydomowym oczyszczaniem, pompowaniem ścieków, wywożeniem nieczystości, czyszczeniem kanalizacji, przepompowaniem ścieków czy też zakupem odpowiednich zbiorników takich jak szamba plastikowe, studnie czy biopreparaty. Możemy w nim znaleźć wiele potrzebnych informacji zarówno w branży związanej ściśle z szambami ale i również pokrewne tematy. Taki serwis pomaga ludziom w znalezieniu odpowiednich firm w ich okolicy, które pomogą im rozwiązać problemy związane z przydomową kanalizacją.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba, oczyszczalnia - AquaEco »

  Oferujemy montaż, pełen nadzór nad uruchomieniem i działaniem oczyszczalni, obsługę serwisową oraz modernizację zbiorników bezodpływowych. Nasze szamba nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Są fachowo wykonane i szczelne. Oczyszczalnia budowana jest z wykorzystaniem produktów Aquamax, cenionej niemieckiej firmy ATB, gwarantującej najwyższą jakość. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania. Oferowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno do budowy nowych oczyszczalni, jak również do modernizacji już istniejących zbiorników bezodpływowych.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kratki wentylacyjne »

  Zakład Plastmetix: otuliny, kształtki kanalizacyjne i kratki wentylacyjne, ocynk, kształtki ocynkowane, kratki ściekowe i zawory kulowe. Drenaż, rura drenarska, system zgrzewany, pp, system skręcany, pex. Zapraszamy po filtry do wody, rury kanalizacyjne, wywiewki, kratki wentylacyjne. Kanalizacja - producent zaprasza po wywiewki, syfony, kolanka, rury i kształtki kanalizacyjne, kratki wentylacyjne. Wysokiej jakości kształtki ocynkowane i kratki ściekowe. Kanalizacja zewnętrzna i kanalizacja wewnętrzna, system pvc, system CPVc. Akcesoria PP, system skręcany PEX, dolnopłuki, akcesoria Pvc. Syfony, deski sedesowe, wywietrzniki i system drenarski.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowo-kosztorysowe Bromar.pl »

  Biuro projektowo-kosztorysowe. Wykonujemy projekty i kosztorysy branży sanitarnej w tym: sieci wodociągowe, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, instalacje wod-kan, c.o., klimatyzacja, wentylacja. Sporządzamy również kosztorysy na przetarg oraz tradycyjne kosztorysy inwestorskie. Powierzone mi zadania realizuję sumiennie i należytą dokładnością wykonania.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowo-Usługowa PRO-INWEST »

  Pracownia Projektowo-Usługowa PRO-INWEST została założona w 1994 roku w Krakowie. Pracownia wykonuje wszelkiego rodzaju projekty wielobranżowe budowlane i wykonawcze.Z pracownią współpracuje zespół projektantów z wysokimi kwalifikacjami opartymi na wieloletnim doświadczeniu w tworzenie doskonałych rozwiązań projektowych instalacji wod.-kan., p.poż., instalacji gazowych oraz c.o.Proponujemy wykonanie projektów od podstaw, rozbudowy budynków, adaptacje projektów gotowych, nadzory autorskie oraz szeroko pojęte usługi powiernictwa inwestycyjnego, związanego z zastępowaniem Inwestorów w kontaktach z wszelkimi urzędami i instytucjami, występującymi w trakcie fazy projektowania i realizacji inwestycji budowlanych.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe Szczecin »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Naszą główną specjalizacją jest ogrzewanie podłogowe oraz instalacje grzewcze. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Służymy także pomocą w doborze odpowiednich instalacji. Tylko u nas tak niskie ceny za tak wysoką jakość materiałów. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Remontowo-Budowlane - Zbigniew Czaplicki »

  Firma budowlana Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Czaplicki; o niezwykle szerokim zakresie usług tj. prace ogólnobudowlane, roboty ziemne, układanie kostki brukowej, roboty ziemne, przyłącza kanalizacyjne, oczyszczalnie przydomowe, roboty żelbetowe, szamba, kanalizacja, budowa budynków, remonty, rozbiórka, ogrodzenia, posadzki przemysłowe, posadzki, budowa domów, oczyszczalnia przydomowa, układanie kostki.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podłączenie wody Łódź »

  Jeżeli szukasz firmy, która w sposób profesjonalny i rzetelny wykona prace związane z budową i modernizacją sieci wodnokanalizacyjnych to powinieneś zgłosić się właśnie do nas. Posiadamy doświadczenie niezbędne w tego typu pracach. Działamy na terenie województwa łódzkiego. Możemy Ci zaoferować bezpłatne wykonanie projektu, które nie będzie dla Ciebie w żaden sposób zobowiązujące. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi jak i Firmami. Ponad 140 realizacji w 2012 roku tylko potwierdzają nasze doświadczenie i zaufanie jakim obdarzają nas Klienci.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia instalacyjna PUM »

  PUM to firma prowadząca działalność w zakresie wydajnych rozwiązań w dziedzinie infrastruktury wodociągowej, kanalizacyjnej, budowlanej i drogowej.
  Lata doświadczenia pozwalają nam oferować usługi na polu:
  - drogownictwa (odwodnienia, drenaże, betonowe elementy drogowe, wpusty)
  - oczyszczalni ścieków
  - instalacji centralnego ogrzewania (grzejniki, kominy, ogrzewanie podłogowe, rury PEX)
  - instalacji zewnętrznych (gaz, wodociągi, rury żeliwne, kompensatory)
  - instalacji wewnętrznych (kształtki, kanalizacja, dystrybucja ciepłej i zimnej wody).

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • WilLaGaz - Montaż kuchni gazowych - Tomasz Wilewski, Warszawa. »

  Montaż kuchni gazowych. Instalacje gazowe, przeglądy instalacji gazowej. Warszawa. Cennik. Usługi hydrauliczne. Instalacja centralnego ogrzewania.

  Wykonujemy przeglądy instalacji gazowych (kontroli szczelności instalacji) profesjonalnymi detektorami posiadającymi legalizację przeprowadzaną co 6 m-cy.

  Zajmujemy się montażem, wymianą i konserwacją wszelkiego typu instalacji gazowych, elektrycznych i urządzeń hydraulicznych.

  Instalujemy i podłączamy gazowe pojemnościowe piece i podgrzewacze do wody.
  Podłączamy i odłączamy kuchnie gazowe.

  Montaż, wymiana:

  instalacje (PP, PPE)
  instalacje miedziane
  zawory

  Do każdorazowej kontroli dołączamy aktualne zaświadczenia o legalizacji sprzętu i uprawnień osób przeprowadzających przegląd.

  Wykonujemy montaż:
  - kuchni gazowych
  - piecy CO
  (jednofunkcyjne, wielofunkcyjne, z zamkniętą lub otwartą komorą spalania)

  - piecy PGW
  - zasobników
  - klimatyzacji

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bet-Exim S.A. »

  Wykonujemy wszelkiego rodzaju elementy i prefabrykaty betonowe. Oferujemy szeroki zakres produktów. Od prostych elementów drogowych, poprzez elementy odwodnień do elementów wysoce zaawansowanych technologicznie: elementów klatek schodowych, podestów i balkonów, podwaliny, konstrukcje hal, sieci kanalizacyjnych oraz elementy nawierzchni.
  Przedsiębiorstwo kontynuuje produkcję prefabrykowanych elementów betonowych w dawnym oddziale Poznańskiego przedsiębiorstwa PREFABET w Mosinie. Firma podtrzymuje wieloletnie doświadczenie w produkcji prefabrykatów betonowych dla budownictwa, drogownictwa i kanalizacji stale rozwijając swoją ofertę, znacznie podnosząc jakość i śmiało rywalizując z wyrobami zagranicznymi.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Santinex »

  Firma Santinex z Sochaczewa świadczy usług związane z kanalizacją oraz przeciskami. Oferujemy także wypożyczanie koparek oraz mini koparek do wszelkich prac budowlanych czy wykończeniowych. Zapraszamy gorąco do kontaktu osoby i firmy zwłaszcza z okolic Sochaczewa i Warszawy.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marsaw, usługi koarko-ładowarką, Ostrołeka »

  Profilem naszej działalności są usługi w zakresie wynajmu koparko-ładowarki wraz z obsługą operatorską do wszelkiego rodzaju prac ziemnych i załadunkowych.Koparko ładowarką JCB 3CX oferujemy m.in. załadunki samochodów ciężarowych materiałami sypkimi, paletami. Oferujemy niwelacje terenu, zbieranie humusu, wykopy pod ławy fundamentowe, oczyszczalnie, przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, rurociągi, gazociągi.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • CONVECT - Technika Grzewcza Ogrzewanie Serwis Trójmiasto »

  Firma Convect - Technika Grzewcza zajmuje się sprzedażą, naprawą, montażem i serwisem urządzeń grzewczych (pieców, kotłów, grzejników) na ternie Trójmiasta i okolic. Wykonuje usługi w zakresie instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych, c.o., systemów solarnych, pomp ciepła oraz rekuperatorów.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • JMDTermotechnika »

  Zajmujemy się montażem instalacją kotłów i kotłowni, wykonujemy doziemne i domowe instalacje gazowe oraz instalacje centralnego ogrzewania. Wykonujemy również naprawa i serwis kotłów i term. Oferujemy bezpieczne i nowoczesne rozwiązania oraz fachowe doradztwo przy doborze urządzeń i konfiguracji systemów grzewczych.

  Data dodania: 22 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przyłącza wodociągowe Warszawa »

  Zapraszamy do skorzystania z pomocy doświadczonej firmy instalacyjnej. Wśród naszych usług można znaleźć m.in. wykonywanie przyłączy wodociągowych oraz wykonywanie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Jesteśmy do dyspozycji na terenie województwa mazowieckiego. Lata pracy pozwoliły nam na opracowanie wysokiego standardu świadczonych usług oraz samodzielność podczas organizowania i wykonywania zleceń. Masz wątpliwości? Sprawdź nasze realizacje!

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »