Strony związane z hasłem: kanały wentylacyjne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kanały wentylacyjne':

 • Termostaty »

  BH RES jest firmą od wielu lat zajmującą się handlem najwyższej jakości produktami do budowy wentylacji w budynkach. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak przewody wentylacyjne wliczając w to przewody elastyczne. Dobre jakości przewody wentylacyjne to podstawa podczas budowy całej instalacji wentylacyjnej.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Vematech-Polska, konstrukcje stalowe »

  Firma specjalizuje się w wyrobie konstrukcji stalowych średnio i wielkogabarytowych, oraz elementów dla urządzeń pracujących w warunkach morskich. Dla przemysłu elektroenergetycznego wykonujemy wszelkiego rodzaju przewody do odprowadzania spalin, kanały wentylacyjne itp. konstrukcje. Wykonujemy także określone elementy dla większych urządzeń pracujących w warunkach morskich np. dla platform wiertniczych.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wentylacyjne »

  Sklep z grzejnikami Alen - ogrzewanie elektryczne, rekuperatory, wentylacja mechaniczna. Sklep oferuje: kabiny prysznicowe, centrala wyciągowa, programator jednostrefowy, grzejniki łazienkowe, grzejniki elektryczne, systemy wentylacjne oraz systemy grzewcze, rekuperator i odzysk ciepła, kratki wentylacyjne i kanały wentylacyjne. Alen Zaprasza po Zapraszamy po grzejnik elektryczny, nawiewniki okienne, grzejnik łazienkowy i grzejnik elektryczny. Współpaca z Recuvent, Duolix, Eolix, Noirot, Campa. Niskie ceny na grzejniki Campa i Noirot. W sprzedaży także końcówka serii. Technika wyciągowa - ogrzewanie elektryczne, odzysk ciepła, rekuperatory, kratki i systemy wentylacyjne, kabiny prysznicowe.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla wentylacji Twojego domu »

  Na stronie www.alnor.com.pl znajdziesz wszystko co jest potrzebne aby mieć w domu sprawną wentylację- produkty, porady, dostęp do fachowej pomocy oraz doradztwa w zakresie wentylacji. Na naszej stronie możesz bezpośrednio sprawdzić cenę danego produktu, wszystkie jego parametry a nawet samemu zaprojektować wentylację za pomocą naszego darmowego programu Wentyle. Jeśli cokolwiek Cię zainteresuje wyślij nam zapytanie a my w ciągu 24 godzin udzielimy fachowej pomocy oraz zaoferujemy najlepsze rozwiązanie.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Omnivent »

  Omnivent jest międzynarodowym koncernem zajmującym się na skalę światową projektowaniem, produkcją oraz instalacją nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla różnych sektorów rolnictwa. Zwłaszcza w zagospodarowaniu ziemniaków, marchwi, cebuli i cebulek kwiatowych, Omnivent - dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu - zdobył bogatą i specjalistyczną wiedzę.
  Firma działa za pośrednictwem swoich głównych oddziałów w Holandii oraz Polsce. Poprzez aktywną i rozbudowaną sieć przedstawicieli Omnivent można znaleźć wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przechowywania produktów rolnych. Firma na całym świecie wyróżnia się dostawą specyficznych rozwiązań po korzystnych cenach oraz doskonałym serwisem: przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.
  Omnivent jest najlepszym doradcą. Jak nikt inny potrafi wyjść naprzeciw życzeniom klienta i zmienić je w jeden przemyślany projekt przechowalni, spełniający wszystkie wymogi nowoczesnego przechowywania. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie nowego obiektu, czy modernizację istniejącego, nastawieni na praktyczne działanie doradcy Omnivent-u chętnie przygotują projekt, w oparciu o Państwa specyficzną sytuację i oczekiwania.
  Oferujemy usługi kompleksowe: od projektu do wdrożenia, a co za tym idzie, możemy wyręczyć Państwa w wielu sytuacjach.
  Wybierz projekt Omnivent i pozwól, abyśmy zatroszczyli się o przechowywanie Twoich produktów.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja mechaniczna »

  Zobacz koniecznie kompletną ofertę sklepu internetowego Wentylatory Otoelektro. Tylko tutaj znajdziesz najlepszej jakości wentylatory, tylko tutaj uzyskasz odpowiedniego rodzaju opcje takie jak wentylacja mechaniczna, jak kanały wentylacyjne i wiele więcej. Dlatego jeżeli nie chcesz przepłacać i mieć dostęp do najbardziej renomowanych wentylatorów to koniecznie sprawdź ofertę firmy Wentylatory Otoelektro

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wentylacji »

  Przedsiębiorstwo DABROwent to znana hurtownia wentylacji, która posiada w swojej bardzo bogatej ofercie szeroki zakres produktów z branży HVAC. Oprócz asortymentu wentylacji, DABROwent również posiada dużą ilość klimatyzatorów (np. Fujitsu, Daikin, Samsung, LG, czy Midea) i akcesoriów do klimatyzacji. Oprócz bardzo szerokiego asortymentu firmę wyróżnia również jej profesjonalne i nowoczesne podejście do Klienta. Obsługa Klienta bazuje na doradztwie specjalistycznym oraz dużej elastyczności. Dzięki dużym stanom magazynowym DABROwent ma możliwość bardzo szybkich wysyłek oraz reagowania na pilne potrzeby swoich Klientów.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Katowice, Tychy »

  Zajmujemy się sprzedażą elementów wentylacyjnych takich jak: przewody i kanały wentylacyjne, obejmy do rur, kolana, kształtki, kratki, anemostaty i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty sprawdzonych producentów. Zapewniamy transport własnymi środkami zakupionych i nas elementów. Zachęcamy do współpracy z naszą hurtownią wentylacyjną klientów z Tychów, Mikołowa, Katowic i całego województwa śląskiego

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »