Strony związane z hasłem: kancelaria radcy prawnego - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kancelaria radcy prawnego':

1 · 2 · następna strona »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marek Giedyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw i osób fizycznych oraz reprezentowanie Klientów w sporach sądowych. Stała współpraca Kancelarii z doradcami podatkowymi, doradcami gospodarczymi, notariuszami i tłumaczami stanowi zapewnienie o kompleksowej usłudze dla każdego.
  Kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego ATUT »

  Kancelaria powstała z myślą o klientach biznesowych oraz indywidualnych, którzy poszukują wsparcia prawnego i najwyższej jakości usług. Celem świadczonej pomocy prawnej jest ochrona interesów Klientów.

  W ramach świadczonych usług budujemy wzajemne zaufanie i zapewniamy ochronę interesów Klientów oraz dbałość o zachowanie tajemnicy i poufności prowadzonych spraw, albowiem w naszej pracy zaufanie Klienta jest najważniejsze.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Łącka Jasło »

  Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Łącka, porady prawne Jasło - oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do Przedsiębiorców jak i Klientów Indywidualnych z terenu województwa podkarpackiego. Obejmuje pomoc prawną w zakresie wielu dziedzin prawa.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria radcy prawnego Małgorzaty Książek świadczy profesjonalną pomoc prawną prawną dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a także usługi prawne drogą elektroniczną. Świadczymy pomoc prawną w ramach następujących specjalizacji:
  - windykacja należności na etapie przedprocesowym, procesowym, egzekucyjnym;
  - projekty umów i pism procesowych;
  - sporządzanie opinii prawnych;
  - prawo rodzinne (rozwody, podziały majątku, alimenty);
  - prawo cywilne;
  - prawo podatkowe;
  - dochodzenie roszczeń w sprawach ubezpieczeniowych (odszkodowania);
  - prawo handlowe;
  - prawo administracyjne;
  - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych;
  - prowadzenie negocjacji, pośrednictwo w zawieraniu umów;
  Oferujemy również zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i egzekucjach komorniczych. Nasze doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm to gwarancja bezpieczeństwa prawnego i zadowolenia naszych klientów.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - rozwody i odszkodowania w Gorzowie Wielkopolskim »

  Prawo jest taką dziedziną, gdzie najlepiej nie polegać tylko i wyłącznie na własnym przekonaniu czy myśleniu. Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, swą wiedzą i pasją służy Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki. Pomoże Państwu z każdym zagadnieniem prawnym, jednak szczególnie specjalizuje się staraniami o odszkodowania oraz w rozwodach. Jeśli jesteście Państwo z Gorzowa czy okolic i potrzebujecie Państwo dobrego i zdolnego Adwokata, skorzystajcie Państwo z usług Kancelarii Prawnej Oskar Hładki w Gorzowie Wielkopolskim.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • De Lege Artis »

  "DE LEGE ARTIS" Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gonigroszek świadczy szeroko rozumianą pomoc prawną (z wyjątkiem występowania w charakterze obrońcy w postępowaniu karnym i w postępowaniu w sprawach o przestępstwa skarbowe) od 2011r. Jak sama nazwa wskazuje założycielem Kancelarii "DE LEGE ARTIS" jest radca prawny Marcin Gonigroszek, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DOROTA MOROS kancelaria prawna »

  Kancelaria Prawna proponuje kompleksową obsługę prawną dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nasze działania ogniskują się na efektywnym rozstrzyganiu problemów prawnych przedsiębiorców oraz osób fizycznych i udzielaniu im skutecznej pomocy prawnej, w całkowitym zakresie. Jako kancelaria przygotowujemy pisma procesowe, wzory umów, projekty dokumentów korporacyjnych. Naszym klientom biznesowym oferujemy zastępstwo prawne i procesowe w wszelkiego typu postępowaniach, jak również prawne wsparcie obecnej działalności firmy. Zapewniamy pomoc prawną na wszystkich etapach, począwszy od konsultacji prawnych, udziału w negocjacjach, po rozstrzyganie problemów prawnych, w tym prowadzeniu postępowań sądowych. Korzystanie z ciągłej obsługi kancelarii pozwala zoptymalizować koszty i zarazem zagwarantować bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności gospodarczej. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne »

  Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ KAMIENIARZ doradztwo prawne »

  Do zadań Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Kamieniarza z Gniezna należą usługi z zakresu opiniowania oraz weryfikacji dokumentów, a ponadto porozumień, uchwał i regulaminów oraz protokołów. Reprezentują oni klienta w kwestiach sądowych i administracyjnych, a oprócz tego tego biorą udział w negocjacjach i mediacjach. Zajmują się windykacją należności i dochodzeniem należności w postępowaniach nakazowych. Prowadzą postępowania zabezpieczające i egzekucyjne, a także pomagają w pozyskiwaniu zezwoleń i koncesji. Jeśli chodzi o spółki prawa handlowego zajmują się zakładaniem, a do tego przekształcaniem, łączeniem oraz likwidacją spółek handlowych i ich rejestracją w Krajowym Rejestrze Handlowym. Gdy zaistnieje taka potrzeba mają możliwość dojazdu do klienta. Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej informacji to zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Marcin Nowaczyk »

  Kancelaria posiada doświadczenie zarówno w stałej, kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych,jak i w świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym w ramach indywidualnych, jednorazowych zleceń. Wyróżnia nas bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie we wszystkie sprawy naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.Każdą sprawę badamy rzetelnie i wnikliwie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do rzeczywiście poniesionych nakładów pracy. Jesteśmy doskonale zorientowani w obowiązujących przepisach z zakresu prawa cywilnego oraz windykacji należności.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • JUSTYNA BARTZ radca prawny »

  Potrzebujesz fachowej rady prawnej w Płocku? Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Bartz kieruje swoje usługi na obszarze Płocka. Zajmujemy się prawem cywilnym - rodzinnym, umów, w tym spółek cywilnych, odszkodowań, nieruchomości, egzekucyjnym, ochronie dóbr osobistych, spadkowym, podziałów i działów majątku praw handlowych - działalności gospodarczej, spółek handlowych, windykacji należności, rejestracji spółek i prasy. Użyczamy konsultacji oraz szkoleń wg indywidualnego planu. Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Po wstępnych konsultacjach, zapoznajemy się z artykułami, tworzymy dokumentację oraz prowadzimy sprawę. Naszym klientom oprócz usług prawnych gwarantujemy absolutną dyskrecję oraz poufność. Więcej wiadomości o kancelarii i pełna oferta dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • RADCA PRAWNY ŁASICA prawnik »

  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Lucyny Łasicy. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa handlowego, z której korzystają przeważnie firmy, niejednokrotnie nawiązując z nami długotrwałą współpracę. Pomagamy także w sprawach prawa rodzinnego. Specjalizujemy się zwłaszcza w prowadzeniu spraw zwianych w wypadkami komunikacyjnymi z udziałem zwierząt, najczęściej koni. Przygotowujemy projekty umów bądź opiniujemy już istniejące, dostarczone nam przez Klienta. Podejmujemy się także dochodzenia należności i zastępstwa procesowego przed odpowiednimi sądami. Aktywnie uczestniczymy w negocjacjach. Zawsze kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna oferta Kancelarii mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik K. Pociecha - Nowy Sącz, Tarnów, Krynica »

  Kancelaria Krzysztofa Pociechy została utworzona w 2013 roku. Otwarcie kancelarii spowodowane zostało rosnącym zapotrzebowanie na usługi prawnicze. Celem naszej organizacji jest w głównej mierze sprostać żądaniom naszych klientów w obrębie zmieniającego się wielokrotnie prawa w Polsce. Doświadczenie uzyskane w dziedzinie prawa umożliwia nam odpowiadać w sposób szybki i elastyczny na zmiany prawa.

  Świadczymy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych również prawnych. Kancelaria oferuje wyspecjalizowaną obsługę prawną osobom profesjonalnie zajmującym się uprawianiem sportu (w obrębie regulacji związkowych PZPN, PZPS itp.).

  Wszelkie informacje uzyskacie państwo kontaktując się z nami osobiście, za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail albo odwiedzając naszą witrynę. Zapraszamy bardzo serdecznie.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Serwis prezentuje artykuły z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego. Strona jest wizytówką radcy prawnego z Łodzi. Na stronie możemy dowiedzieć się praktycznych porad związanych ze sprawami rozwodowymi, spadkowymi oraz sprawami komorniczymi. Radca prawny udziela porad w nie tylko dotyczących alimentów czy rozwodu ale również porad związanych z prawem pracy czy błędami lekarskimi. Serwis podzielony jest na kilka działów, które zawierają informacje na temat usług prawnych kancelarii. Oprócz porad radcy prawnego możemy dowiedzieć się na czym polega praca adwokata i jakie są różnice w zakresie ich obowiązków.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna »

  Boczkowski Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna w Szczecinie jest sprawdzoną kancelarią, funkcjonującą na krajowym i międzynarodowym rynku prawniczym. Oferujemy całościowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego z większości dziedzin prawa. Trudnimy się w sprawach związanych z obrotem gospodarczym. Gwarantujemy obsługę prawną przedsiębiorców i reprezentujemy klientów w sprawach sądowych. Pomagamy naszym klientom w powikłanych procesach prywatyzacji, fuzji i przekształceń, a także w postępowaniach upadłościowych. Wspólnikami uprawnionymi do samodzielnej reprezentacji są radcowie prawni Borys Boczkowski, Dariusz Mancewicz i Tomasz Parus. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie umówienia spotkania. Dane do kontaktu znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Mierzwickiego »

  Poznań to miasto które słynie w głównej mierze z usług. Usługi prawnicze to najczęściej spotykane rzemiosło. Wybór odpowiedniej kancelarii jest jednak najważniejszą kwestią. Nasza kancelaria radcy prawnego ma bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie co sprawia że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Cechuje nas bardzo dobra znajomość prawa co przekłada się w znacznym stopniu na nasze wyniki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Nowy Sącz »

  Nasi Klienci mogą liczyć na obsługę prawną spełniającą najwyższe standardy zawodowe i etyczne, świadczoną w oparciu o rzetelną, stale pogłębianą wiedzę i doświadczenie. Prawnicy Kancelarii to ludzie z pasją, którzy specjalizując się w poszczególnych dziedzinach prawa, stworzyli kompletny i zgrany zespół. Kancelaria specjalizuje się m.in. w takich dziedzinach jak prawo gospodarcze, administracyjne, pracy, spadkowe oraz prawo autorskie, a także zamówienia publiczne, obsługa inwestycji budowlanych, odszkodowania i zadośćuczynienia. Podchodzimy do powierzanych nam spraw z należytą uwagą i zrozumieniem. Realizowane zadania traktujemy priorytetowo, a do ich wypełniania przystępujemy starannie i sumiennie.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Maciej Puk »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk istnieje na rynku od blisko 20 lat. Na liście klientów odnotowała już korporacje, duże firmy, a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Pomoc w zakresie prawa oferuje też klientom indywidualnym. Kancelaria zatrudnia doświadczonych prawników. Wciąż nastawiona na rozwój i poszerzanie wiedzy możliwej do wykorzystania w praktyce, oferuje pomoc prawną także firmom zagranicznym.

  Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Pabiniak »

  Kancelaria Radców Prawnych zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Obsługa prawna wykonywana jest również w języku angielskim. Ponadto jako nieliczni na rynku doradzamy w sprawach związanych z ochroną prawną odmian roślin.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm Wrocław - Securum »

  Radca prawny z Securum pomoże Ci uzyskać windykację należności dla Twojej firmy. W czasach tak niepewnych, jak obecne, prowadzenie działalności gospodarczej, bardzo często opatrzone jest ryzykiem trafienia na kontrahenta, którego celem będzie uniknięcie zapłaty za towar czy usługę. Obsługa prawna firm Wrocław Securum pomaga przedsiębiorstwom odzyskać należne im pieniądze, poprzez prowadzenie postępowań sądowych, windykacji pozasądowej oraz windykacji z udziałem komornika sądowego. Jeżeli prawnik Wrocław, to tylko Securum – doświadczenie, pasja i skuteczność, na jaką możesz sobie pozwolić. Z nami będziesz spokojny, a Twoja firma bezpieczna.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »