Strony związane z hasłem: katar - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'katar':

 • Pasieka na Warmii - najprawdziwszy miód z Warmii »

  Ważne dziś pytanie zadajemy sobie w sklepach, kupić jakoś czy jakość? Gdy doczytujemy skład produktów, to często włos się na głowie jeży... Liczne reportaże
  i artykuły w mediach tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że ciężko dziś kupić produkt dobry. Trochę sami jesteśmy sobie winni, bo chcąc na wszystkim oszczędzać, w rezultacie oszczędzamy dopłacając zdrowiem rodziny...

  Miód - dobro z natury najlepsze. Zapraszamy na stronę www. pasiekanawarmii.pl naszej pasieki na Warmii. Prezentujemy tam szereg artykułów na temat miodu, opisy własności poszczególnych miodów dostępnych w naszej pasiece, przepisy kulinarne. Mamy też galerię, w której prezentujemy zdjęcia z pasiek, czyli miejsc, gdzie stoją nasze ule.
  Istnieje tez możliwość zamówić u nas miód lub jonizujące świeczki z wosku pszczelego w różnym kształcie, korzystając ze strony:
  www.pasiekanawarmii.pl/sklep
  Zapraszamy słodko, bo warto!

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Suchy Nos »

  Masz problemy zdrowotne z powodu suchości w nosie? Pracujesz w biurze z klimatyzacją? Jestem pewien, że masz już dość swędzenia w nosie. Przewlekłe podrażnienie nosa może powodować nie tylko centralny system ogrzewania lub powszechna w biurach klimatyzacja, ale i inne czynniki między innymi przewlekła niedrożność nosa, duże amplitudy temperatury czy niewłaściwe stosowanie środków medycznych do nosa.
  Nozoil, w przeciwieństwie do chemicznych produktów, jest preparatem łagodzącym wysuszanie nosa na bazie naturalnych wyciągów z oleju sezamowego. Szybko odbudowuje naturalną florę nosową i usuwa przykre dolegliwości. Więcej informacji o tym skutecznym i naturalnym preparacie znajdziesz na stronie produktowej, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katar, grypa i inne choroby zakaźne »

  Jak każdemu z nas zdarza się, że nasz organizm jest osłabiony i łapie infekcję. Jeśli chorujemy 1-2 razy do roku to jest to całkiem normalne i nie ma się czym przejmować. Przeważnie są to choroby sezonowe takie jak grypa czy zwykłe przeziębienie które objawiają się silną gorączką i prócz brania leków trzeba je wyleżeć. Jeśli zaniedbamy taką infekcję może ona skończyć się poważnymi powikłaniami takim jak nawet zapalenie płuc i pobyt w szpitalu. Bardzo uciążliwym wirusem jest także ten który atakuje nasz jelita (nazywamy to grypą żołądkową lub jelitową). Przez parę dni następuje silna biegunka i osłabienie. Więcej na temat sezonowych chorób zakaźnych przeczytasz na naszej stronie Choroby-sezonowe.net. Posiadamy także katalog popularnych leków które można kupić bez recepty oraz porady jak złagodzić objawy przeziębienia i szybciej wyzdrowieć. Zapraszamy

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leki przeciwbólowe »

  Idealnym lekiem na przeziębienie jest Aspirin. Lekarstwo to jest najczęściej podawanym lekiem w Polsce, zwalcza nie tylko objawy przeziębienia, ale również zwalcza stan zapalny. W oparciu o tradycyjną recepturę Aspirin jest najchętniej polecanym lekiem przez lekarzy i farmaceutów. Musisz go mieć w swojej domowej apteczce.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marimer »

  Strona internetowa produktów Marimer przeznaczona jest dla wszystkich osób, które uskarżają się na choroby nosa. Mogą tam znaleźć kompleksowe informacje na temat problemów, dotykających tej części ciała – poruszane są między innymi takie kwestie, jak alergie, katar czy higiena nosa. Na stronie umieszczone są również szczegółowe informacje, dotyczące poszczególnych produktów z linii Marimer, dzięki czemu można dowiedzieć się na przykład jaki mają skład oraz przy jakiego rodzaju problemach możemy je stosować.

  Data dodania: 22 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie bez tabletki »

  Pożegnaj się raz na zawsze z przeziębieniem. Uodpornij się na wirusy. Ciesz się znakomitym zdrowiem przez cały rok. Jest to możliwe bez stosowania leków. Wystarczy odpowiednie podejście. Leki na przeziębienie są nieskuteczne. Niepotrzebnie wydłużają chorobę. Prowadzi to do powikłań. To jeszcze bardziej wyniszcza organizm. Tracisz przy tym mnóstwo pieniędzy. Naucz się szybko reagować i poznaj siłę swojego układu odpornościowego. Bez chemii, bez tabletek.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katar Sienny (alergiczny) »

  Doświadczanie objawów, takich jak kichanie i zatkany nos, w tych samych porach każdego roku, może świadczyć o występowaniu częstej choroby, znanej jako katar sienny lub alergiczny nieżyt nosa. Zrozumienie objawów i przyczyn choroby oraz metod zarządzania i leków na schorzenie, może pomóc lepiej radzić sobie z symptomami kataru siennego. Wszystkie te informacje można odnaleźć na prezentowanej stronie "alergiczny katar".

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak reagować na zawał serca »

  Przedstawimy jak udzielić pierwszej pomocy podczas zawału serca, nagłej choroby, urazu, groźnej rany, oparzenia. http://domowyoddzialratunkowy.pl/pierwsza-pomoc/ znajdziesz tutaj nie tylko zagadnienia związane z pomocą przedmedyczną i ratownictwem, ale także informacje o tym jak powinna wyglądać dobra apteczka domowa, apteczka samochodowa, lub apteczka zabierana w podróż.
  Piszemy także o szeroko rozumianej profilaktyce zdrowia, wzorcach zdrowego trybu życia. Dowiesz się jak prawidłowo myć ręce, jak walczyć z katarem, kaszlem. Czy gorączka u dziecka jest groźna i jak ją zwalczać. Przedstawimy informacje w sposób jasny i zrozumiały. Abyś zawsze mógł udzielić pomocy medycznej przed przyjazdem pogotowia. Nagła choroba, wypadek drogowy, zawał serca, krwotok z nosa, groźne złamanie, ciało obce w ciele. Przyswajając nasze informacje będziesz pewny, że potrafisz uratować życie drugiemu człowiekowi.
  www.domowyoddzialratunkowy.pl

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Interesujące miejsca w ZEA - MangoAndPapaya.pl »

  Jeśli intrygują i pociągają Cię kraje Zatoki Arabskiej ze swoim połączeniem orientalizmu i nowoczesności i jeśli od zawsze marzysz, by wyjechać do jednego z nich, nie mogłeś lepiej trafić!

  Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową wyprawę do Emiratów Arabskich. Pomożemy Ci zorganizować całą podróż, znajdziemy wygodny hotel, zaproponujemy ciekawe wycieczki, a nawet pomożemy znaleźć pracę w Dubaju czy Katarze!

  Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową. Tutaj dokładnie poznasz nie tylko ofertę naszego biura podróży, ale także znajdziesz wiele ciekawostek na temat codziennego życia w krajach Zatoki, ich kultury czy społeczeństwa.

  Dzięki nam Dubaj nie będzie miał już dla Ciebie tajemnic!

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »