Strony związane z hasłem: klimatyzacja łódź - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'klimatyzacja łódź':

 • ACS Serwis Klimatyzacji - Profesjonalny Serwis Klimatyzacji »

  Profesjonalny Serwis Klimatyzacji. Serwis urządzeń, instalacji i systemów wentylacji. Klimatyzacja komfortu, klimatyzacja przemysłowa, oraz chłodzenie przemysłowe. Automatyka przemysłowa.Naprawiamy i konserwujemy: agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, zdalne skraplacze, chłodnice cieczy, wieże chłodnicze, klimatyzatory i klimakonwektory, instalacje chłodzenia technologicznegonnProjektujemy, wykonujemy i dostarczamy automatykę przemysłową i automatykę budynków.Projektujemy i dostarczamy układy automatyki do obsługi chłodzenia instalacji technicznej pracowni Rezonansu Magnetycznego (MR).Jesteśmy dostawcą i autoryzowanym serwisem zaworów i siłowników firmy BELIMO. Oferujemy regulatory firmy S.EL.PRO.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja łódź »

  Arctic Klimat to przedsiębiorstwo świadczące usługi profesjonalnego montażu jednostek klimatyzacyjnych zarówno w domach jak i pomieszczeniach biurowych. Dzięki kilkuletniej obsłudze klientów biznesowych i indywidualnych nie tylko w Polsce, ale też w Skandynawii oferujemy tylko najlepsze, sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Zajmujemy się obsługą urządzeń klimatyzacyjnych. Montażem, serwisem i przeglądami. Swoje usługi świadczymy już od ponad sześciu lat a co za tym idzie mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie. Obejmują one swoim zasięgiem Warszawę, Poznań i Łódź. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty i doświadczonych serwisantów. Ściśle współpracujemy z dużą grupą sprawdzonych na rynku dostawców. Naszymi klientami są zarówno mali przedsiębiorcy, prywatne osoby jaki wielkie firmy i korporacje biznesowe.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Łódź »

  Www internetowa Sprawna Wentylacja Łódź zawiera znaczną ofertę produktów z zakresu wentylacja i ogrzewania domu. Na witrynie znaleźć można spis produktów, jak również kompletną ofertę instalacyjną i realizacji zamówień dla prywatnych osób i przedsiębiorstw, takich jak wentylacja domu i inne. Skontaktuj się z nami korzystając z formularza lub zadzwoń na numer dostępny na witrynie. Z pewnością rozwiejemy wszystkie problematyczne kwestie. Sprawna Wentylacja prowadzi działalność w rejonie całego kraju i realizuje instalacje dla wielkich i małych firm i przedsiębiorstw. Wentylacja Łódź.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PPU EKOWENT SP. Z O.O. ŁÓDŹ pompy ciepła łódź »

  Firma EKOWENT, to wysokiej klasy fachowcy w branży produkcji i montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i instalacji sanitarnych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zarządzamy nowoczesnym parkiem maszynowym. Dostarczamy produkty, jakie spełniają wysokie normy jakościowe, dorównując standardom europejskim i powszechnym. Dzięki temu przedkładamy wysoką jakość w nieporównywalnie niższej cenie. W naszej ofercie znajdą Państwo prefabrykaty prostokątne a także okrągłe, przepustnice, tłumiki, filtry, osprzęt wentylacyjny. Wykonujemy też artykuły na poszczególne zlecenia klientów. Więcej wiadomości pod adresem internetowym.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • DTSSerwis.pl »

  DTS Serwis już od 2004 oferuje Państwu profesjonalne rozwiązania w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, oraz pomp ciepła. Posiadamy do dyspozycji samochody na terenie całej Polski. Dzięki świetnemu zorganizowaniu i rozplanowaniu pracy możemy dotrzeć w dowolne miejsce na terenie całej Polski. W naszej ofercie poza dystrybucją urządzeń chłodniczych, oferujemy Państwu serwis urządzeń 24 godziny na dobę.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PUCH FIRMA USŁUG HANDLOWCH mrożenie łódź »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę PUCH z Łodzi, świadcząca wszechstronne usługi z zakresu obsługi urządzeń klimatyzacji oraz instalacji chłodniczych. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich klimatyzatorów, agregatów chłodniczych, chłodnic powietrza oraz innych urządzeń. Oferujemy fachową pomoc zarówno przy planowaniu i zakładaniu instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych, jak i przy jej późniejszym serwisie. Instalujemy między innymi komory chłodnicze oraz mroźnicze modułowe. Dokładne informacje o świadczonych przez nas usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja opole : www.pmklima.pl »

  Nasza firma oferuje kompleksową oferte z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa oraz ogrzewania. Dzięki elastyczności oraz dobremu zrozumieniu ze strony współpracujących możemy Państwu zaoferować naprawde szybki czas realizacji wybranych usług oraz niskie ceny. Tylko u nas możecie być pewni iż oprócz doskonałej jakości sprzętu, otrzymacie całościową obsługę, począwszy od doboru urządzeń, ich wyceny, poprzez dostawę i montaż. Jesteśmy ogólnopolskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonawstwie systemów instalacyjnych, zajmującym się zarówno montażem, projektowaniem jak i kompletacją układów klimatyzacyjno-wentylacyjnych.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Auto klimatyzacja Łódź - Napełnianie, serwis i naprawy »

  Nasza firma oferuje szybki i kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowych. Obsługujemy klimatyzacje wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych (napełnionych czynnikiem R134a).

  W skład podstawowego przeglądu klimatyzacji wchodzą:
  - opróżnienie układu z czynnika
  - oczyszczenie czynnika i układu z wilgoci
  - próba szczelności układu chłodzenia
  - napełnienie układu czynnikiem z UV oraz wymiana oleju
  - odgrzybianie (ozonowanie) klimy
  - sprawdzenie ciśnienia układu

  W razie potrzeby wykonujemy również naprawy klimatyzacji. Więcej na temat zakresu usług i naszych cen można uzyskać telefonicznie lub na naszej stronie internetowej!

  Warto zapamiętać że regularne serwisowanie układu klimatyzacji jest niezbędne do efektywnej i bezawaryjnej pracy układu chłodzenia!

  Gorąco zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Łódź montaż serwis »

  Profesjonalny montaż klimatyzacji Łódź to nasza specjalność, w ofercie serwis klimatyzatorów łódź, naprawa klimatyzacji łódzkie, kurtyny powietrzne, ogrzewanie nadmuchowe i promiennikowe to nasza specjalność. Łódź jest miastem, gdzie koncentrujemy naszą działalność. Fachowe i kompleksowe usługi od a do z. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »