Strony związane z hasłem: konferencji - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'konferencji':

 • ForTheBest. Agencja Promocyjna. Hostessy »

  Hostessy na konferencje, targi, imprezy firmowe, kampanie reklamowe, szkolenia. Top- hostessy na koncerty, gale i premiery, wydarzenia sportowe.
  Promotorzy i animatorzy sprzedaży, kolportaż ulotek, sampling gadżetów, rozdawanie materiałów reklamowych, promocje sklepowe, wsparcie sprzedaży.
  Gruntowna selekcja personelu. Przygotowanie do każdej akcji.
  Wynajem na atrakcyjnych warunkach, Warszawa i województwo mazowieckie.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Catering Wrocław »

  CateringFIRST jest wrocławską firmą cateringową działającą na terenie Wrocławia i okolic. Zapewnia pełną obsługę gastronomiczną imprez, konferencji, uroczystości rodzinnych, spotkań firmowych. CateringFIRST oferuje dania europejskie, tradycyjne polskie, wegetariańskie oraz zdrową żywność.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne, eventy, konfrencje, pikniki »

  Firma Adventura od roku 2002 zdobywa wiedzę i doświadczenia realizując różnego typu imprezy integracyjne, eventy, szkolenia, konferencje. Posiadane umiejętności pozwalają nam na podejmowanie kolejnych wyzwań i tworzenie nowych, zaskakujących programów. Dla Państwa zadowolenia i satysfakcji, nieustannie wyszukujemy i pracujemy nad nowatorskimi pomysłami i tworzymy nietuzinkowe scenariusze, a wszystko to tylko dlatego, żeby zaskakiwać na kolejnych wyjazdach integracyjnych i sprawiać żeby nie były nudne i przewidywalne. Nasi pracownicy to nie ocenione zaplecze. Tworzymy zgrany Team, co pozwala nam szybko i elastycznie reagować na nieprzewidziane sytuacje. Wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu na rynku eventów i wyjazdów insentiw, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o kolejne punkty, tak aby naszym klientom zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja Konferencji | Wrocław | Warszawa | Poznań | Kraków | »

  Portal organizacja konferencji oraz imprez powstał z inicjatywy poszerzania wiedzy na temat poprawnej oraz profesjonalnie organizacji konferencji.

  Każda konferencja, a zwłaszcza naukowa powinna charakteryzować się pewnymi standardami, które pomagają rozpowszechniać wiedzę oraz stymulują do rozwoju. Chcemy wprowadzać nowe standardy przyjęte obecnie na całym świecie przy organizacji tego typu imprez. Organizacja Konferencji powinna odbywać się według ustalonej etykiety - a przebieg powinien być przerywany w odpowiednim czasie potrzebnym dla odpoczynku słuchaczy. Ważnym elementem każdej konferencji są prace panelowe, w których to specjaliści mogą wymienić swoje zdanie oraz podyskutować w gronie osób zajmujących się tym wydarzeniem.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »