Strony związane z hasłem: konstrukcje stalowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'konstrukcje stalowe':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Pawilony - kontenery - hale »

  Oferujemy nowoczesne pawilony, kontenery, kioski i inne obiekty z płyty warstwowej.
  Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe i hale.

  Działając w sektorze budownictwa przemysłowego specjalizujemy się w budowie:

  Hal przemysłowych
  Hal magazynowych
  Pawilonów handlowych, usługowych i wystawowych
  Obiektów socjalno – biurowych
  Salonów samochodowych
  Kontenerów, zabudowy targowisk, portierni, kiosków
  Chłodni i mroźni

  Wykonujemy lekką obudowę z wykorzystaniem:

  Płyt warstwowych
  Płyt kompozytowych alucobond
  Kaset i kasetonów
  Blach trapezowych i falistych

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Z.P.H.U. ŚLUSARSTWO, USŁ. OGÓLNOBUDOWLANE »

  "Z.P.H.U. ŚLUSARSTWO, USŁ. OGÓLNOBUDOWLANE
  ADAM CECHMANOWICZ
  62-040 PUSZCZYKOWO, UL. WYDMOWA 1"
  Wykonujemy różnego rodzaju przedmioty z metalu, głównie balustrady, schody, kosze parkowe, kosze uliczne, ławki parkowe i ławki ogrodowe, bramy, ogrodzenia, blokady parkingowe, tablice ogłoszeniowe, różnego rodzaju konstrukcje.

  Przyjmujemy również zlecenia na wyroby nietypowe.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ANPOL-instalacje budowlane, konstrukcje »

  ANPOL- przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej sektorach instalacyjnych i konstrukcyjnych.nJesteśmy na rynku od 2001r. chodź doświadczenie naszych pracowników jest dużo większe. Początkiem naszego działania były instalacje budowlane. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku w 2004r rozszerzyliśmy ofertę firmową o konstrukcje metalowe. Lata doświadczeń firmy pozwalają nam dziś być elastycznym pod względem produkcyjnym i usługowym.nDwuczłonowe spektrum działania firmy pozwala nam świadczyć usługi i wykonywać produkcję na indywidualne potrzeby klienteli.nProdukcjanKONSTRUKCJE METALOWE( stal, alu.):nnREKLAMA:n- bilbordy, tablice, mobilki- przyczepki reklamowen- internetowanOGRODZENIAnODBOJNIKI BHPnnUsługinINSTALACJE BUDOWLANE:n- sanitarne, grzewcze, gazowe, wentylacje, kotłownie, inst. solarne,ncentralne odkurzanie, technologiczne…nRENOWACJE FELGnPIASKOWANIE:n- metale, szkło, drewno…nCHROMOWANIE PLASTIKÓWnZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNEnSPAWALNICZEn- stal, aluminium…

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • SteelProfil - płyty warstwowe »

  Polecamy płyty warstwowe z rdzeniem izolacyjnym wykonanym ze sztywnej pianki poliuretanowej (poliuretanu), styropianu lub wełny mineralnej. Produkujemy także pawilony, kontenery i garaże z płyt warstwowych. SteelProfil to także producent obróbek blacharskich. Oferujemy blachy w kręgu, arkuszach i formatkach. Montaż hal przemysłowych, konstrukcji stalowych i innych obiektów. Płyta warstwowa to materiał nowoczesny pozwalający na bardzo szybką realizację inwestycji. Polecamy nasze usługi w tym temacie - posiadamy wieloletnie doświadczenie i referencje.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poszukiwania Naftowe Diament »

  Poszukiwania Naftowe, ,Diament” Sp. z o.o. jest typową spółką usługową – jej podstawowa działalność to specjalistyczne prace związane z poszukiwaniem i udostępnianiem złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, zarówno w kraju, jak i za granicą.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie plazmą »

  Cięcie plazmowe - AmPolska. Cięcie laserowe, plazmą i konstrukcje stalowe. Wyroby przeznaczane są do produkcji maszyn budowlanych, hutniczych i urządzeń przemysłowych. Cięcie laserowe i cięcie laserem, przecinanie, gięcie blach ze stali nierdzewnej. Przecinarka taśmowa, urządzenie do przecinania prętów, rur i profili kształtowych wykonanych ze stali - półautomatyczna obsługa przecinarki. Oczyszczanie powierzchni metalowych z rdzy. Wykwalifikowana kadra inżynierska, przeszkoleni i doświadczeni pracownicy, zaplecze techniczne - park maszynowy, wykonywanie małych i dużych serii. Stanowiska, wyposażone w półautomaty MIG/MAG - spawanie na zimno i na gorąco. Wypalanie detali z grubych materiałów, laser do wypalania elementów w materiałach płaskich i przestrzennych. Wyroby używane jako elementy promocyjne i elementy ekspozycyjne. Doświadczeni pracownicy zapraszają - realizujemy kompleksowo zlecenia naszych Klientów. Park maszynowy - cięcie laserowe, plazmowe i Konstrukcje stalowe.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy i ogrodzenia metalowe »

  Oferta nasza nie zawęża się wokół projektów własnych, ponieważ jest możliwa również realizacja państwa pomysłów. Gotowe wyroby mogą być: lakierowane, cynkowane, patynowane na złoto, srebro, miedź wedle życzenia klienta.
  Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami umieszczonymi na stronie, które jednocześnie są referencjami dotychczasowych osiągnięć.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PARA s.c. »

  Firma świadczy usługi w zakresie obróbki stali: laserowe cięcie blach konstrukcyjnych i nierdzewnych, gięcie blach i rur, lakierowanie proszkowe, spawanie konstrukcji stalowych. Produkujemy balustrady, ogrodzenia, bramy, ekskluzywne akcesoria kominkowe, wyroby z drutu oraz inne konstrukcje i produkty stalowe. Siedziba firmy znajduje się w Dąbrowie koło Poznania dzięki czemu realizujemy zamówienia klientów z Poznania i okolic ale podejmujemy również współpracę z kontrahentami na terenie całej Unii Europejskiej.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Europejski lider Astron to nazwa produktów sprzedawanych w zakresie działalności Systemów Budownictwa Grupy Lindab - konstrukcje, hale stalowe i systemy dachowe. W ofercie wachlarz jednokondygnacyjnych budynków, rozwiązania idealne dla małych i średnich firm - hale stalowe, centra dystrybucyjne i centra logistyczne, zakłady produkcyjne, sklepy, magazyny, hale, obiekty sportowe i rekreacyjne. Hale O zastosowaniu przemysłowym. Producent - hale z systemem wentylacji Lindab, konstrukcje stalowe, zmontowana hala. Najwyższa wodoszczelność, atrakcyjne i ekonomiczne rozwiązanie dla hoteli. Dołącz do naszej sieci.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drut-Mat System Sp. z o.o. »

  Firma działa na rynku ogrodzeń i konstrukcji stalowych od 9 lat. W tym czasie firma wypracowała sobie ugruntowaną pozycję. Budowa hali przemysłowej, magazynów czy budynków warsztatowych, zwykle jest przedsięwzięciem długotrwałym i kosztownym, a co za tym idzie zwiększa poniesione nakłady w stosunku do spodziewanych zysków, a każdy inwestor zainteresowany jest jak najkrótszym czasem realizacji przedsięwzięcia i możliwie jak najniższym jego kosztem. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy indywidualne zaprojektowanie obiektu (hale, wiaty i inne konstrukcje stalowe), przygotowujemy jego prefabrykację i dostawę wszystkich elementów na plac budowy. Drut-Mat System Sp. z o.o. stale dostosowuje poziom ofert na dostawę i budowę obiektów do zmieniających się warunków na rynku budowlanym i rosnących wymagań Inwestorów. Dzięki zgranej ekipie i ciągłemu podnoszeniu ich kwalifikacji, swoim klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe - Trasko-Inwest sp. z o.o. »

  Firma Trasko-Inwest sp. z o.o. to generalny wykonawca obiektów przemysłowych. Jej główną specjalnością są hale stalowe. Firma świadczy usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą (szczególnie w krajach Europy Wschodniej). Trasko-Inwest sp. z o.o. jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, np. Diament Forbesa, Teraz Polska, Orły Polskiego Budownictwa.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uniteam Engineering sp. z o.o.- biuro konstrukcyjne, konstrukcje stalowe, kontenery »

  Jesteśmy biurem konstrukcyjnym znanej w Skandynawii firmy Uniteam posiadającej filie na całym śiecie, zajmującej się produkcją i wyposażaniem różnych kontenerów. Nasze biuro specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich z zakresu projektowania kontenerów i konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Vematech-Polska, konstrukcje stalowe »

  Firma specjalizuje się w wyrobie konstrukcji stalowych średnio i wielkogabarytowych, oraz elementów dla urządzeń pracujących w warunkach morskich. Dla przemysłu elektroenergetycznego wykonujemy wszelkiego rodzaju przewody do odprowadzania spalin, kanały wentylacyjne itp. konstrukcje. Wykonujemy także określone elementy dla większych urządzeń pracujących w warunkach morskich np. dla platform wiertniczych.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal, hale systemowe, konstrukcje stalowe - produkcja konstrukcji stalowych »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się konstruowaniem hal - produkcja konstrukcji stalowych. Dzięki nam budowa hal przebiega błyskawicznie, dzięki czemu warto podpisać z nami umowę na konstrukcje (hale) stalowe, a także systemowe. Zapraszamy Państwa do współpracy.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Asco- części do maszyn, konstrukcje stalowe »

  Oferujemy części do maszyn, konstrukcje stalowe, cięcie laserowe, spawanie, frezowanie, wytaczanie. Dysponując nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą firma zapewnia klientom kompleksowość usług, dzięki czemu może zaoferować gotowy detal lub podzespół.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe »

  W dzisiejszych czasach oszczędzanie nie musi oznaczać odmawiania sobie wszystkiego. Jeżeli kochasz zakupy i nie wyobrażasz sobie bez nich życia, a jednocześnie chcesz oszczędzić parę groszy, zapraszamy do naszego katalogu firm! Prezentujemy Państwu "zacznij oszczędzać", nowoczesny program rabatowy skrojony na miarę potrzeb współczesnego człowieka. "Zacznij oszczędzać" to program rabatowy właśnie dla Ciebie. Oferujemy ci olbrzymi katalog firm z województwa Śląskiego. Nasza baza firm skupia ponad 1000 firm które chcą udzielić Ci nawet 40% rabatu na swoje usługi. Nie zwlekaj już dziś zacznij oszczędzać razem z nami.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal stalowych »

  Nowoczesne i lekkie hale stalowe od UniProjekt. Zaopatrujemy krajowych i zagranicznych odbiorców w nowoczesne lekkie konstrukcje stalowe, które służą do budowy takich obiektów jak: magazy, hale przemysłowe, sportowe, hipermarkety, hale stalowe i wiele innych. Zapraszamy - projektowanie i budowa hal stalowych.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe, hale stalowe »

  Konstrukcje stalowe, hale stalowe, produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Oferujemy hale stalowe oraz przemysłowe, magazyny i konstrukcje wsporcze. Układamy również kostkę brukową na większych powierzchniach. Oferujemy wykonawstwo i montaż konstrukcji na miejscu budowy.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Hale stalowe to profesjonalna oferta dla każdego. Oferujemy zarówno konstrukcję jak i montaż hali. Funkcjonujemy na rynku od 1989 roku i posiadamy doświadczenie niezbędne do zapewnienia najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noxyde - nowoczesna antykorozja, farba na rdze bez piaskowania »

  Nowoczesna technologia przeznaczona do wykonywania zabezpieczeń antykorozyjnych powierzchni metalowych. Bez piaskowania, prosto na rdzę, ocynk, blachę trapezową, dachy metalowe itp. Zapewniamy najlepsze rozwiązania w dziedzinie antykorozji.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »