Strony związane z hasłem: konstrukcje - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'konstrukcje':

 • Zarzycki Konstrukcje Stalowe »

  Zarzycki Konstrukcje Budowlane oferuje kompleksową obsługę Inwestora począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, opracowania dokumentacji technicznej poprzez nadzór po wykonawstwo. Oferujemy projekty hal i konstrukcje stalowe. Wykonujemy dokumentację projektową obiektów budownictwa przemysłowego, w tym budowli i konstrukcji inżynierskich, obiektów budownictwa ogólnego i komunalnego, w tym obiektów sportowych. Nasze biuro projektowe mieści się w mieście Wrocław ale swoje usługi oferujemy inwestorom z całego kraju i zza granicy.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spawanie oraz produkcja i montaż konstrukcji »

  Główne zajęcie firmy SpawMar to spawanie elementów stalowych oraz ich montaż zgodnie z zamówieniem klienta. Również innego rodzaju obróbka metali oraz usługi ślusarskie nie są nam obce.n Wykonujemy różne konstrukcje stalowe.nRealizujemy zamówienie od początku do produktu finalnego wykonując wszystkie etapy produkcji. nW zakresie naszej działalności mieści się produkcja takich elementów jak: bramy, ogrodzenia, regały, barierki, balustrady itp. nOd dawna wykonujemy usługi spawalnicze dla transportu drogowego TIR.n Nasza firma znajduje się na terenie województwa lubelskiego, ale w razie potrzeby działamy nw innych regionach kraju.nkontakt:nnMarcin MachniaknSpawMarnDąbie 78n21-400 Łukówntel. 505 354 125ne-mail: spawmar@op.plnadres strony: spawmar.com

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stróżówki, pawilony handlowe, kioski, hale, kioski handlowe, pawilony - producent. »

  Produkujemy stróżówki, pawilony handlowe, kioski, pawilony gastronomiczne, kioski handlowe, pawilony typ kontenerowy. Firma Romdex to producent stróżówek, hal, kiosków typu ruch, produkujemy również garaże, ciągi garażowe, bramy garażowe, systemy ogrodzeń, balustrady i bariery - Romdex.plnFirma ROMDEX istnieje już od 36 lat. Jak wynika ze stażu, jest to firma pokoleniowa i z tradycjami. Okres 36 lat świadczy o naszym doświadczeniu zawodowym. Zaopatrujemy budowy, zakłady przemysłowe, firmy prywatne oraz klientów indywidualnych. Pragniemy zaproponować państwu ofertę produkcyjną naszej firmy. Posiadamy szeroki asortyment naszych wyrobów. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji i montażu niżej wymienionych wyrobów:npawilony handlowe, kioski typu \"RUCH\", stróżówki, pawilony - typ kontenerowy, hale, wiaty, nadświetla dachowe, garaże i ciągi garażowe, bramy garażowe, przesuwne, uchylne, systemy ogrodzeń, balustrady, bariery. nWyroby nasze charakteryzują się współczesną i ekspresyjną formą, która łączy prostotę i elegancję. Doskonale prezentują się w każdym otoczeniu. Przy produkcji pawilonów stosujemy technologię opartą na mocnej konstrukcji stalowej obłożonej płytą warstwową. Pawilony doskonale nadają się do wykorzystania jako pomieszczenia socjalne dla ekip budowlanych, jako stróżówki, pomiesczenia biurowe, handlowe i mieszkalne. Współczynnik przenikania ciepła zapewnia izolację termiczną umożliwiającą całoroczne użytkowanie obiektu.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • WERGER usługi stolarskie, podłogi i zabudwy wnękowe, meble »

  Usługi stolarskie, wykończenie wnętrz, szafy wnękowe i boazerie. Półki i pawlacze. Wszystko pod wymiar. Konsultacje i wycena za darmo. Renowacja okien, drzwi i mebli. Montaż i cyklinowanie podłogi. Montaż drzwi. Konstrukcje drewniane, budy dla psów, altanki i taras. Wszystko z drewna. Montaż okien dachowych typu Velux.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zsypy do gruzu »

  Higher - oferujemy: zsypy do gruzu, rusztowania aluminiowe, robocze, warszawskie i elewacyjne, drabiny (drabiny magazynowe i specjalistyczne), schody, wciągarki, podesty robocze. Konstrukcje, podnośniki, windy dachowe - promocje na stronie. Ogrodzenia budowlane, podnośniki, wciągarki, siatki i plandeki. Zapraszamy po rusztowania aluminiowe, zsypy do gruzu, drabiny magazynowe.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Studentów Budownictwa »

  Portal studentów budownictwa powstał z potrzeby. Ile razy szukałeś odpowiedzi, pomocy w rozwiązaniu zadania lub w wykonaniu projektu?

  W książkach nic nie ma? Może i jest, ale nie ma książek w bibliotece, tak? Normalne, każdy z nas, studentów lądówki to przeżywał. Niestesty kierunek kształcenia, który sobie obraliśmy potrafi najpiękniejsze lata naszego życia przekształcić w mały koszmar.  Najważniejszymi działami portalu są: forum oraz plikownia.  Na forum kształcimy się, pomagamy potrzebującym, pytamy, wymieniamy poglądami, szukamy pracy, sprzedajemy używane książki, poznajemy ciekawych ludzi no i łapiemy trochę luzu w dziale Freestyle.  Plikownia jest działem gdzie w łatwy sposób dzielimy się wykładami, przykładami rozwiązań i innymi materiałami dydaktycznymi.  To Wy tworzycie ten portal! Wy dodajecie pliki, Wy polecacie ciekawe linki! Swoje fora mają studenci biologii, biotechnologii, prawa, matematyki i innych kierunków, czemu i budowlańcy mieliby nie mieć?

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Reklam »

  Reklama zewnętrzna Lublin, konstrukcje reklamowe, billboardy, szyldy, tablice, przyczepy reklamowe, usługi podnośnikiem koszowym,strony www, druk wielkoformatowy produkcja i wynajem, odśnieżanie dachu.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alstal Grupa Budowlana »

  Przedsiębiorstwo alstal to potentat na krajowym rynku budownictwa projektowego. Od masy lat przedkłada swoim nabywcom, też międzynarodowym, np. kompleksowe konstrukcje stalowe, prefabrykaty oraz cement. Partycypuje w ustanawianiu nader renomowanych projektów, jak stadiony czy kompleksy rozrywki, kultury i rekreacji. W trakcie paru dekad działania, uwierzyły mu w podobny sposób samorządowe jednostki publiczne, plus kontrahenci w 100% komercyjni. Pod adresem alstal.eu dostrzeżesz też usługę utrzymania ruchu.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • D&TB System - wykonawca węzłów betoniarskich, sortowni odpadów. »

  Firma D&TB System Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem. Profil działalności firmy jest bardzo szeroki:
  - budowa maszyn i urządzeń (węzły betoniarskie, systemy transportowe np. transport kruszyw, transport materiałów gotowych, linie produkcyjne do produkcji prefabrykatów betonowych, urządzenia do recyclingu wełny mineralnej, sortownie ).
  - budowa konstrukcji stalowych w tym hal kompleksowo .
  - budowa instalacji przemysłowych (wentylacja obiektów przemysłowych, filtracja np. powietrza w procesach przemysłowych przy dużym zapyleniu mgła olejowa z obrabiarek eurocopter, BMW, Mercedes, EUROCOPTER, odpylanie, rurociągi przesyłowe np. sprężonego powietrza).
  - linie technologiczne (produkcja kostki brukowej, sortownie odpadów, obróbka skór zwierzęcych norczych ).
  - montaż przemysłowy (hale, kompletne zakłady, automatyka i elektryka, uruchomienia)

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty i Ekspertyzy Budowlane »

  W ramach swojej działalności Biuro wykonuje:
  - ekspertyzy i opinie techniczne dotyczące obiektów budowlanych i inżynierskich,
  - projekty konstrukcyjne obiektów budowlanych (w szczególności konstrukcji sprężonych i prefabrykowanych),
  - projekty wzmocnień istniejących obiektów budowlanych (m in. przez zastosowanie materiałów kompozytowych FRP, sprężenie zewnętrzne, zmianę układu statycznego),
  - weryfikacje dokumentacji projektowych (budowlanych i wykonawczych) w zakresie konstrukcji,
  - badania konstrukcji (w tym konstrukcji sprężonych: strunobetonowych i kablobetonowych oraz prefabrykowanych) oraz okresowe kontrole stanu technicznego budynków wymagane przez Prawo Budowlane,
  - szkolenia z dziedziny projektowania betonowych konstrukcji sprężonych i prefabrykowanych według Eurokodów,
  - nadzór inwestorski.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kariera-Inżyniera.pl »

  Strona skierowana do poszukiwaczy wiedzy z zakresu budownictwa. Podejmowane tematy rozszerzają wiedzę dotyczącą geotechniki, konstrukcji, hydrotechniki, nowości rynkowych czy też kariery inżyniera. Na stronie opisano ciekawe projekty inżynieryjne, nowości rynkowe z zakresu technologii budowlanych, opisy technologii budowlanych stosowanych we współczesnym budownictwie. Dodatkowo poruszono tematy pracy w branży budowlanej oraz ogólnej branży technicznej. Dodatkowo udostępnione zostały oferty pracy w sektorze budowlanym, energetycznym i deweloperskim.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Technika estradowa »

  Strona poświęcona branży estradowej. Poruszane zagadnienia dotyczą stosowania techniki takiej jak nagłośnienie, oświetlenie i sceny. Na stronie znajdują się opisy problemów i ich rozwiązania oraz materiały do pobrania. Znaleźć tam można artykuły, zdjęcia i podstawy teoretyczne związane z obsługą urządzeń elektronicznych i mechanicznych oraz przygotowaniem i realizacją eventów.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pilmasz »

  Opis:
  Posiadamy 15 lat doświadczenia w wykonywaniu wysokiej jakości konstrukcji i elementów o dużej skali trudności technologicznej. Zatrudniamy ponad 40 wysoko wykwalifikowanych operatorów maszyn CNC, spawaczy i ślusarzy, malarzy oraz konstruktorów i technologów. Dzięki kadrze posiadamy bogate doświadczenie w różnych dziedzinach technologii maszyn i duży potencjał. Wykorzystujemy najnowocześniejsze komputerowe systemy wspomagające projektowanie – Inventor, Solid Edge 20 oraz AutoCad. Posiadamy izbę pomiarową wyposażoną w wysokiej jakości urządzenia pomiarowe.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • BOGDAN TARNAWA dach »

  Prezentujemy propozycję przedsiębiorstwa Bogdana Tarnawy. Nasza firma funkcjonuje na terenie Tranowa oraz okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy planują jakiekolwiek inwestycje budowlane to znaczy potrzebują pomocy w działającym już zakładzie przemysłowym. Świetnie czujemy się zarówno w branży mieszkaniowej, jak i przemysłowej - budujemy pojedyncze domy, cale inwestycyjne osiedla mieszkalne, a także hale produkcyjne. Profesjonalnie realizujemy także wszystkie prace izolacyjne dachów przemysłowych- z tej działalności uczyniliśmy nasza specjalność. Nasi fachowcy położą instalację wodno- kanalizacyjną, wykonają wentylacje z najwyższą starannością i ochronią dowolna powierzchnię przed niekorzystnym wpływem otoczenia. Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz, jak dużo możemy dla Ciebie zrobić.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery samowyładowcze koleby i pojemniki »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji kontenerów samowyładowczych wykorzystywanych głównie do transportu materiałów sypkich takich jak trociny, piasek, żwir oraz odpadów przemysłowych takich jak tworzywa sztuczne, wióry, zrzyny, złom. Pojemniki te dzielą się na: kontenery samowyładowcze ocynkowane, na kołach, z pokrywą, na zrzyny oraz pozostałe pojemniki i koleby. Kontenery przygotowane są do współpracy z wózkiem widłowym i paleciakiem. W przypadku pracy z widlakiem po podniesieniu kontenera należy odbezpieczyć blokadę i po przechyleniu wideł do przodu pojemnik samoczynnie się otwiera po przechyleniu wideł do tyłu pojemnik zamyka się. Pojemniki mogą być wykonane w wersji malowanej bądź ocynkowanej. W naszej firmie produkujemy również kotły C.O. zasypowe i z podajnikami a także piece kuchenne. Inną gałęzią naszej działalności są także konstrukcje stalowe, które robimy pod indywidualne zamówienie czy też zabudowy samochodowe. Sprzedajemy również stal. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal Architectu - świat architektów »

  Architectu to strona zadedykowana miłośnikom budowli i profesjonalnym konstruktorom. Odkryjecie tu informacje na tematy branżowe i fachowy materiał graficzny. Odkryjecie tu wszystkie wiadomości w temacie architektury i metod budowlanych. Dla projektantów oraz firm inżynieryjnych to świetne miejsce na przedstawienie swoich koncepcji i zaprezentowanie firmy. Dzięki promocji na naszej stronie zdobyć możecie interesantów, którzy poszukują doświadczonej rady w dziedzinie planowania. Kładziemy ogromny akcent na zdolności estetyczne prezentowanych budynków, więc prezentujemy jedynie nadzwyczajne modele i rozwiązania architektoniczne. Nasz cel to monitoring metamorfoz w myśleniu o budownictwie w Polsce a także pobudzenie umysłów konstruktorów na nowe pomysły. Zawiadamiamy także o przemianach w użyciu oraz produkcji materiałów, które wykorzystywane są w budownictwie. Na naszej stronie możecie odkryć interesujące realizacje architektoniczne, jakie udało nam się zebrać. Na naszym portalu dowiecie się, co dzieje się we dzisiejszym budownictwie i będziecie mogli ujrzeć najbardziej intrygujące realizacje. Serdecznie zapraszamy.

  - artykuły na temat architektury
  - wizytówka firmy
  - ciekawe projekty
  - nowoczesne rozwiązania
  - koncepcje projektowe

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Technika estradowa - KT Sound »

  Strona związana z działalnością firmy nagłośnieniowej KT Sound w ofercie której znajdują się elementy potrzebne do obsługi imprez ogólnie określane jako technika estradowa. Świadczy ona usługi z zakresu wynajmu oraz obsługi sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego, zasilającego, sceny, konstrukcji i innych akcesoriów potrzebnych do realizacji eventów zarówno tych w plenerze jak i w pomieszczeniach. Specjalizuje się w obsłudze imprez związanych z przetworzeniem dźwięku a dokładnie jego zebraniem, obróbką i wzmocnieniem. Sytuacja taka najczęściej występuje podczas koncertów, przemówień, prezentacji, konferencji, pokazów, festynów, imprez firmowych, sportowych, szkolnych i wielu innych. Oferowany sprzęt zaliczany jest do marek o uznanej reputacji cenionych w branży. W ramach kompleksowej usługi proponujemy także oświetlenie sceniczne, zarówno statyczne (np. frontowe), jak i ruchome sterowane ze stanowiska realizacji tzw. urządzenia inteligentne. Dodatkowo oferujemy scenę opartą na bazie blatów antypoślizgowych i w razie potrzeby zadaszenie lub konstrukcje aluminiowe. Zapewniamy transport wynajmowanego sprzętu, montaż, obsługę oraz demontaż. Usługi świadczone są na terenie całego kraju, a na całość zlecenia wystawiana jest faktura VAT.
  Strona stworzona jest pod kątem urządzeń mobilnych ze stosunkowo niewielkimi wyświetlaczami, nie ma także dużych wymagań sprzętowych. Zawiera komplet potrzebnych informacji wraz za danymi kontaktowymi.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »