Strony związane z hasłem: kontener magazynowy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kontener magazynowy':

 • Transplanner - sprzedaż i transport kontenerów »

  Transplanner sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i transportem kontenerów morskich i magazynowych.
  Oferujemy kontenery wszystkich typów - 20'DV, 40'DV, 40'HC, 45'HC, 20'FR, 40'OT i wiele innych.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk »

  Poszerzenie działalności firmy Tenistal o budowę kontenerów i powstanie marki Boxtainer. Firma jako producent kontenerów oferuje sprzedaż kontenerów i wynajem kontenerów - tanie kontenery biurowe, kontenery budowlane, kontenery mieszkalne i magazynowe - Gdańsk. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy po nowoczesny kontener magazynowy.

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Producent »

  Boxtainer to nowa marka firmy Tenistal z rynku pomorskiego. Producent proponuje w dobrej cenie sprzedaż kontenerów i wynajem kontenerów - wysokiej jakości kontenery biurowe, kontenery budowlane, kontenery mieszkalne i magazynowe prosto od profucenta. Producent kontenerów zaprasza wszystkich klientów po nowoczesny kontener magazynowy - tanie kontenery Gdańsk, Gdynia, Sopot, trójmiasto, województwo pomorskie.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery ELA »

  Potrzebujesz wydzierżawić solidny kontener magazynowy? Posiadamy najatrakcyjniejszą ofertę kontenerów każdego rodzaju i imponującej jakości! Nasze kontenery biurowe są sprawdzone jak również polecane przez wielu klientów. Kontenery wynajem to bardzo dobry pomysł dla tych użytkowników i firm, które pożądają nagle kontenerów na niedługi okres... dodatkowo w rewelacyjnej cenie. Doskonale rozumiemy, że rzetelny kontener magazynowy to podstawa każdej budowy. A czasami nie jest łatwo znaleźć właściwą propozycję. Kliknij a także przetestuj nasze usługi, i przekonasz się, że nie musisz szukać nadal! U nas znajdziesz kontenery magazynowe, kontenery biurowe najlepszej jakości, doskonałe ceny! Oferujemy oczywiście najważniejszą obsługę a także rychły okres realizacji zleceń, jak również usługi transportowe kontenerów na wyznaczone przez naszych Konsumentów miejsce. Nie szukaj dalej: wypożyczaj kontenery u nas!

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Secora Containers Sp. z o.o. - Specjalista w branży kontenerowej. »

  Firma Secora Containers Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich i magazynowych.

  Najlepsze ceny, szybkie terminy realizacji zamówień, pozwalają na natychmiastową realizację Państwa zamówień. Dostarczamy Naszym klientom wszystkie kontenery dostępne na rynku.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  Kontenery morskie:

  Ze względu na łatwość załadunku i transportu, obecnie najpopularniejsze jednostki ładunkowe. Wykorzystywane w transporcie lądowym, jak i morskim. Dostępne w rozmiarach: 10, 20, 30, i 45 ft.

  Kontenery magazynowe:

  Podręczne kontenery magazynowe, służą do magazynowania maszyn, urządzeń, materiałów budowlanych i innych wartościowych przedmiotów. Dostępne w rozmiarach: 6, 8, 10, 15, 20 ft.

  Posiadamy w swojej ofercie typy różnych kontenerów morskich: standardowe DV, High Cube, Open Top, Double Door, Pallet Wide, Full Side Access itp. Dostarczamy kontenery we wszystkich możliwych rozmiarach.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »