Strony związane z hasłem: kontenery - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kontenery':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Pawilony - kontenery - hale »

  Oferujemy nowoczesne pawilony, kontenery, kioski i inne obiekty z płyty warstwowej.
  Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe i hale.

  Działając w sektorze budownictwa przemysłowego specjalizujemy się w budowie:

  Hal przemysłowych
  Hal magazynowych
  Pawilonów handlowych, usługowych i wystawowych
  Obiektów socjalno – biurowych
  Salonów samochodowych
  Kontenerów, zabudowy targowisk, portierni, kiosków
  Chłodni i mroźni

  Wykonujemy lekką obudowę z wykorzystaniem:

  Płyt warstwowych
  Płyt kompozytowych alucobond
  Kaset i kasetonów
  Blach trapezowych i falistych

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony »

  Contech jest wyspecjalizowanym producentem - kontenery, obiekty modułowe, pawilony handlowe oraz kioski usługowe. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - kontenery dla przemysłu, handlu i budownictwa. Zapraszamy po wysokiej jakości pawilony, kioski, baraki i kontenery 10, 20 i 40 stopowe jak i jednostki o nietypowych gabarytach i charakterystyce technicznej. Serwis i montaż - obiekty modułowe, samodzielne moduły, zestawy, portiernie, wartownie, magazynowe, warsztatowe. Explorer 40ft, obudowy techniczne, kioski. Kontenery techniczne, specjalistyczne i prototypowe, montaż obiektów modułowych. Usługi najmu i serwisu kontenerowego.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble Biurowe Polmarco »

  Polmarco - Producent mebli biurowych. Kompleksowe wyposażenie powierzchni biurowych. Meble biurowe wykonywane według indywidualnych aranżacji. Pełna gama systemów pracowniczych: biurka, regały, szafy, kontenery oraz zestawy mebli gabinetowych i elementy uzupełniające do mebli biurowych.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polsin Overseas Shipping Ltd. Sp. z o.o. - Spedycja Morska, Agencja Celna »

  Jesteśmy nowoczesną firmą spedycyjną istniejącą na rynku od 1991 roku. Od 1993 roku dysponujemy własną agencją celną, co usprawnia proces realizacji zleceń spedycyjnych. Biuro główne znajduje się w Sopocie, delegatury w Gdyni, Gdańsku oraz Szczecinie.nnSpecjalizujemy się w spedycji morskiej obsługując wszelkiego rodzaju ładunki kontenerowe, konwencjonalne, drobnicowe, płynne oraz całostatkowe. Naszą domeną jest obsługa ładunków chemicznych neutralnych i niebezpiecznych. Współpracujemynz największymi firmami chemicznymi w Polsce.nnWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych zleceniodawców w celu kompleksowego wykonania dostaw door – door, realizujemy operacje portowo – morskie uzupełniane również o spedycję drogową i kolejową. Zakres terytorialny świadczonych przez nas usług spedycyjnych jest praktycznie nieograniczony. Organizujemy dostawy zarówno eksportowe jak i importowe z wszystkich portów świata, a także miejsc od nich oddalonych.nnWieloletnia współpraca z największymi armatorami jest gwarancją bezpieczeństwani pewności dostaw, oraz pełnej kontroli nad powierzonymi ładunkami.nnZatrudniamy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę doświadczonych spedytorów,z których większość posiada certyfikaty kompetencji zawodowych FIATA.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin »

  Serwis poświęcony importowi z Chin. Wsparcie zawiera wskazówki dla początkujących importerów, cenniki i oferty chińskich fabryk oraz forum na którym można podyskutować o imporcie. Wszystkie informacje są przygotowywane przez profesjonalistów, osoby mające doświadczenie w imporcie, które chcą podzielić się swoją wiedzą.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma BETA - wywóz nieczystości stałych, wywóz odpadów budowlanych, usługi transportowe »

  Firma BETA oferuje usługi w zakresie wywozu nieczystości stałych oraz odpadów ogólnobudowlanych.nnJesteśmy obecni na rynku od 1996 roku, ponadto posiadamy przeszło trzydziestoletnią praktykę w świadczeniu usług. Swoją działalnością obejmujemy obszar Warszawy oraz województwa mazowieckiego.nnNasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych, instytucji oraz klientów indywidualnych. Świadczone przez nas usługi realizowane są w oparciu o umowy stałe oraz zlecenia jednorazowe. Działalność wykonujemy zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów prawnych, w dbałości o środowisko naturalne.nnNaszym celem jest pełne zadowolenie klienta, dlatego w realizacji zleconych zadań odznaczamy się dużą elastycznością. Najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług jest rosnąca liczba zadowolonych klientów.nnOferta:n- Wywóz nieczystości stałych n- Wywóz odpadów budowlanych n- Wywóz ziemi i gruzu n- Wywóz odpadów roślinnych n- Wywóz nieczystości wielkogabarytowych luzemn- Wywóz śniegu n- Odbiór surowców wtórnych (makulatura, drewno, złom) n- Załadunek kontenerówn- Usługi koparkąn- Usługi transportowe

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metalplast kontenery obiekty modułowe »

  Metalplast Oborniki Oddział Mostostalu Wrocław S.A. jest spadkobiercą tradycji obornickiego Metalplastu, którego początki działalności sięgają 1971 r. Oddział Metalplast Oborniki kontynuuje działalność w zakresie projektowania i produkcji obiektów modułowych, stolarki okiennej i drzwiowej PCV i aluminium, fasad aluminiowych i przemysłowej stolarki stalowej.Prawdziwą siłą naszego Oddziału jest wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pracowników, którzy z dumą przyczyniają się do dostarczania na rynek produktów o najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Naszą misja jest przełamać stereotyp tradycyjnego budownictwa dostarczając modułowe rozwiązania obiektowe dla każdej sfery potrzeb naszych klientów w kraju i za granicą.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • RUBIN-Wywóz śmieci, szamba, produkcja beczek asenizacyjnych »

  Usługi wywozu nieczystości stałych i płynnych oraz produkcja beczek asenizacyjnych. Odbiór śmieci zmieszanych i segregowanych w pojemnikach 120l 240l 1100l, a także gruzu w kontenerach. Odbiór szamba każda pojemność. Zabudowy asenizacyjne – produkcja.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uniteam Engineering sp. z o.o.- biuro konstrukcyjne, konstrukcje stalowe, kontenery »

  Jesteśmy biurem konstrukcyjnym znanej w Skandynawii firmy Uniteam posiadającej filie na całym śiecie, zajmującej się produkcją i wyposażaniem różnych kontenerów. Nasze biuro specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich z zakresu projektowania kontenerów i konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stróżówki, pawilony handlowe, kioski, hale, kioski handlowe, pawilony - producent. »

  Produkujemy stróżówki, pawilony handlowe, kioski, pawilony gastronomiczne, kioski handlowe, pawilony typ kontenerowy. Firma Romdex to producent stróżówek, hal, kiosków typu ruch, produkujemy również garaże, ciągi garażowe, bramy garażowe, systemy ogrodzeń, balustrady i bariery - Romdex.plnFirma ROMDEX istnieje już od 36 lat. Jak wynika ze stażu, jest to firma pokoleniowa i z tradycjami. Okres 36 lat świadczy o naszym doświadczeniu zawodowym. Zaopatrujemy budowy, zakłady przemysłowe, firmy prywatne oraz klientów indywidualnych. Pragniemy zaproponować państwu ofertę produkcyjną naszej firmy. Posiadamy szeroki asortyment naszych wyrobów. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji i montażu niżej wymienionych wyrobów:npawilony handlowe, kioski typu \"RUCH\", stróżówki, pawilony - typ kontenerowy, hale, wiaty, nadświetla dachowe, garaże i ciągi garażowe, bramy garażowe, przesuwne, uchylne, systemy ogrodzeń, balustrady, bariery. nWyroby nasze charakteryzują się współczesną i ekspresyjną formą, która łączy prostotę i elegancję. Doskonale prezentują się w każdym otoczeniu. Przy produkcji pawilonów stosujemy technologię opartą na mocnej konstrukcji stalowej obłożonej płytą warstwową. Pawilony doskonale nadają się do wykorzystania jako pomieszczenia socjalne dla ekip budowlanych, jako stróżówki, pomiesczenia biurowe, handlowe i mieszkalne. Współczynnik przenikania ciepła zapewnia izolację termiczną umożliwiającą całoroczne użytkowanie obiektu.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery - wynajem kontenerów »

  Firma zajmuje się wynajmem kontenerów i ogrodzeń doskonale dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów.
  Oferujemy niezawodne, estetycznie wykonane kontenery po atrakcyjnej cenie umożliwiające zorganizowaną pracę nie tylko na budowach. Wielofunkcyjne obiekty kontenerowe mogą być wykorzystywane jako biura, zaplecza budowlane, noclegownie, pomieszczenia mieszkalne, kioski, wartownie, pomieszczenia sanitarne itp.
  Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i użytkowaniu kontenerów.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony handlowe »

  Kontenery Poznań - Pronto. Producent oferuje kioski, obiekty pod zamówienie, targowiska, ciągi handlowe, portiernie, wartownie, stróżówki, przystanki oraz tanie kontenery biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe i kontenery socjalne. W ofercie też pawilony handlowe i pawilony gastronomiczne. Oferujemy elegancję i estetykę wykonania, doradztwo w projektowaniu, szybki montaż i demontaż, możliwość rozbudowy, transport. Firma specjalizuje się w wykonawstwie oraz montażu. Produkcja pawilonów i montaż kontenerów - zapraszamy po pawilon handlowy, chłodnie, suszarnie, przechowalnie, kioski, mroźnie, wiaty i pawilony w lekkiej obudowie i w płycie warstwowej - Oborniki, Poznań, Wielkopolskie. Montaż obiektów małej architektury miejskiej z płyty warstwowej i z płyty obornickiej. Trwałość i funkcjonalność - wykonywanie konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • CONTAINER PACKING - Pakowanie Kontenerów - Zabezpieczenie ładunków w transporcie »

  Oferujemy zabezpieczenie ładunków do transportu. Profesjonalnie mocujemy maszyny i delikatne urządzenia w kontenerze.
  Zabezpieczamy towar bezpośrednio u dostawcy jak i wykonujemy załadunek
  kontenerów przez magazyn pośredni.

  CONTAINER PACKING pakuje towary i formuje jednostki przewozowe zapewniając - BEZPIECZEŃSTWO RZECZY i OSÓB W TRANSPORCIE.

  ZAKRES NASZYCH DZIAŁAŃ OBEJMUJE:
  1. KONSULTACJE Z KONTRAHENTEM
  (poradnictwo w zakresie środków i sposobów pakowania, optymalizacja jednostek transportowych)

  2. DOSTARCZANIE OPAKOWAŃ
  (palety, skrzynie, podesty, konstrukcje nośne (drewniane i z profili stalowych)

  3. ZABEZPIECZENIE ŁADUNKU PRZED WARUNKAMI ZEWNĘTRZNYMI
  (bariery z foli aluminiowej, folii termokurczliwej, plandek, ochrona przed korozją, pochłaniacze wilgoci)

  4. ZAŁADUNEK I MOCOWANIE TOWARU NA ŚRODKACH TRANSPORTU
  (odciagi, pasy, tasmy, liny, haki, zabudowy podkłady gumowe, worki powietrzne)

  5. SKŁADOWANIE I KONSOLIDACJA TOWARU NA MAGAZYNIE POŚREDNIM

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • WARS-SPED Spedycja Międzynarodowa i Krajowa »

  Jesteśmy firmą spedycyjną specjalizującą się w morskim i lądowym transporcie kontenerowym, ale świadczymy także usługi spedycyjne – zarówno dotyczące transportu krajowego, jak i międzynarodowego - spoza tego zakresu. Pomagamy także w organizacji odpraw celnych w portach zachodniej Europy, w szczególności: w Hamburgu.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET »

  Od 1977 roku Zakład Wyrobów Metalowych "RAPMET" rozwija się i umacnia pozycję w branży metalowej, obecnie jesteśmy doświadczonym producentem dostarczającym swoje wyroby do wielu znaczących firm w Polsce i za granicą. Nasza firma jest otwarta na współpracę i przygotowana do współpracy z najbardziej wymagającymi Partnerami.

  Program produkcji obejmuje:
  kraty pomostowe wciskane i zgrzewane, kraty nierdzewne, kraty kwasoodporne, stopnie schodowe, ogrodzenia systemowe, ogrodzenia przestawne placów budów, siatki zgrzewane, gabiony, kontenery, palety metalowe, garaże metalowe (blaszaki) i inne wyroby metalowe według wzorów zamawiającego.

  Wszystkie wyroby zabezpieczamy przed korozja metodą ocynkowania ogniowego i galwanicznego.
  Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do klienta, budowanie partnerskich relacji, gwarancja powtarzalnej jakości produktów, które spełniają europejskie normy jakościowe i terminowość wykonania.

  Naszym Kluczem do sukcesu jest szybkość reakcji, kompetentni pracownicy i bliska współpraca z klientami.

  Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą produkcyjną, dołączą Państwo do grona naszych Klientów.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Zajmujemy się wynajmem kontenerów. W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery: mieszkalne, sanitarne, biurowe, budowlane i magazynowe. Kontenery, które wynajmujemy zbudowane są z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu cieszą się uznaniem swoich użytkowników jak również gwarantują pełne bezpieczeństwo. Nasi specjaliści posiadający bogatą wiedzę i długoletnie doświadczenie nie tylko pomogą Państwu wybrać odpowiednie dla ich potrzeb kontenery ale także doradzą w zakresie ich montażu. Nasze kontenery charakteryzują się zarówno jakością wykonania jak i długim okresem użytkowania. Kontenery naszej firmy to szybki i praktyczny sposób na powiększenie istniejącej już powierzchni użytkowej.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ragnsells - komplesowa gospodarka odpadami »

  Firma Ragn-Sells zajmuje się wywozem, odbiorem odpadów komunalnych ( śmieci ), surowców: makulatura, plastik, metal, a także odbiorem takich odpadów jak: odpady niebezpieczne, przemysłowe, gruz. surowców i odpadów w pojemnikach takich jak: kontener, praso kontener, mulda, Big-Bag, kliko, pojemnik plastikowy na odpady.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • P.W. Remo - Producent płyt warstwowych »

  P.W. Remo to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy nieprzerwanie od 25lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji płyt warstwowych (dachowe ścienne).

  Oprócz produkcji i montażu płyt warstwowych nasza firma oferuje także:
  - konstrukcje stalowe
  - bramy przemysłowe,
  - budownictwo pod klucz,
  - montaż konstrukcji stalowych,
  - pawilony i kontenery przemysłowe.

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "REMO" wprowadziło jako nowy produkt do sprzedaży panel z rdzeniem styropianowym z zewnętrzną okładziną z blachodachówki. System ten idealnie nadaje się na pokrycie dachów obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych.
  Zaletą blachodachówki z rdzeniem styropianowym jest łatwość montażu, dodatkowym atutem jest całkowite wygłuszenie poddasza.

  Obróbki blacharskie oferowane przez Firmę REMO s.c. pozwalają właściwie i w prosty sposób wykończyć obiekty wykonane w lekkiej technologii z zastosowaniem płyty warstwowej lub blachy płaskiej, a także tłoczonej.

  Zapraszamy na stronę firmową, gdzie mogą państwo zobaczyć referencje i atesty, a także zapoznać się z ofertą naszej Firmy.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontener »

  Blog internetowy który ułatwia pozycjonowanie stron. Jego tematyka to rusztowania, kontenery i domki holenderskie. Jeżeli intersuję cię remont domu to nowoczesne rusztowanie na pewno będzie potrzebne. W modzie są teraz domy na kółkach czyli domki holenderskie lub też całoroczne przyczepy kempingowe w których można zamieszkać. Transport domków holenderskich odbwya się z wykorzystaniem samochodów ciężarowych. Domy czy Kontener - wybór należy do ciebie.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery na gruz Wrocław »

  Zajmujemy się wywozem śmieci, odbiorem odpadów budowlanych, gruzu oraz ziemi we Wrocławiu i najbliższych okolicach.
  Podstawiamy kontenery w wybrane przez Państwa miejsce a zamówienia realizujemy w bardzo szybkim terminie.Obsługujemy firmy budowlane, przedsiębiorstwa, osiedla mieszkaniowe, osoby prywatne oraz ogródki działkowe.
  Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny, z którymi mogą się Państwo zapoznać w zakładce 'oferta'.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »