Strony związane z hasłem: korekcja nosa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'korekcja nosa':

 • Powiększanie ust, lifting twarzy, Artplastica »

  Wykonanie liftingu twarzy nie tylko przywraca naszym Pacjentom młodszy, atrakcyjny wygląd. Sprawia także, że mogą się oni doświadczyć prawdziwej przemiany wewnętrznej - poczuć się bardziej pewnymi siebie i po prostu młodszymi, bez obciążenia w postaci kompleksu wieku. Po wykonaniu zabiegu wyraz twarzy ulega pozytywnej metamorfozie, podobnie jak samopoczucie Pacjenta.

  Powiększanie ust, wypełnienie zmarszczek mimicznych.
  Aquamid jest nowym, rewolucyjnym produktem dla medycyny estetycznej. Ten unikatowy żel wstrzykiwany jest podskórnie, cienka igłą, powodując natychmiastowe uzyskanie oczekiwanych rezultatów. Nie jest wyczuwalny mimo ze nie jest wchłaniany przez organizm. Oznacza to, że nie trzeba powtarzać zabiegu po kilku miesiącach.

  Po zabiegu miejsce korekcji może być miękkie i lekko opuchnięte, jednak wszystkie te objawy ustępują po jednym lub dwóch dniach. Można od razu wrócić do pracy, jednak zaleca się unikania światła słonecznego w pierwszych dwóch, trzech tygodniach po zabiegu.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna - powiększanie piersi - Dr. Olender »

  Gabinet Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Anna Olender oferuje zabiegi chirurgiczne takie jak powiększanie piersi, operacje plastyczne większości części ciała. Specjalizujemy się w korekcji powieki, liftingu twarzy oraz m.in. implantach piersi. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel medyczny w klinice o wysokim standardzie europejskim. Cieszymy się uznaniem setek zadowolonych pacjentów.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Gabinet Chirurgii plastycznej prowadzony przez Jakuba Kratochwila - znanego i cenionego lekarza chirurgii plastycznej działającego na rynku już od ponad 30lat. Jego gabinet oferuje szeroki zakres usług chirurgicznych począwszy od liposukcji poprzez korekcje nosa, kończąc na implantach piersi.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg plastyk Zbigniew Leo Giedrojć Juraha- powiększenie piersi »

  Specjalista chirurg plastyk Zbigniew Leo Giedrojć Juraha z wieloletnim doświadczeniem przeprowadza operacje estetyczne w tym m. in. : powiększenie piersi, korekcja nosa, korekcja powiek. Przez długie lata swojej pracy wykonał szereg operacji zakończonych powodzeniem, co zaowocowało wieloma pozytywnymi opiniami ze strony pacjentów.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Nasza działalność to przede wszystkim medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Od 12 lat świadczymy najwyższej klasy usługi, zapewniając profesjonalizm, komfort i dyskrecję. Defekty natury kosmetycznej, wady wrodzone oraz urazy to główne obszary w których działamy. Podejmując się nawet najtrudniejszych operacji realizujemy postawiony sobie cel, jednocześnie dbając o satysfakcję naszych Pacjentów. Posiadamy znakomicie wyposażone sale pooperacyjne gwarantujące Pacjentom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasz zespół to wyłącznie specjaliści - chirurdzy, dermatolodzy oraz anestezjolodzy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Nasz gabinet chirurgii plastycznej znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Szefem kliniki jest dr n. med. Marek Węgrzyn, specjalista chirurgii ogólnej, zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka CMR we Wrocławiu.
  Oferujemy w naszym gabinecie szeroką ofertę zabiegów chirurgicznych i kosmetyki chirurgicznej, m.in.: facelifting, korekcja nosa, korekcja powiek, korekcja uszu, plastyka piersi, plastyka brzucha, liposukcja, przeszczep tłuszczu, korekcja wad wrodzonych i zmian pourazowych, chirurgia ręki, botox; Kwas hialuronowy, zamykanie naczynek krwionośnych.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Linea Corporis »

  Nasza klinika oferuje mnóstwo ciekawych operacji plastycznych, w tym:
  - plastyka nosa
  - powiększanie biustu
  - redukcja tkanki tłuszczowej (liposukcja)
  i wiele, wiele innych zabiegów na światowym poziomie o czym świadczy rosnące zainteresowanie naszą kliniką w Niemczech.

  Na naszej stroni internetowej mogą Państwo znaleźć mnóstwo informacji odnośnie zabiegów w tym galerię, która świetnie ukazuje efekty naszej pracy.

  Serdecznie zapraszamy do klinki chirurgicznej Linea Corporis - Jesteśmy otwarci na piękno.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Arkadiusz Kuna : chirurg plastyczny - Katowice »

  Dr Arkadiusz Kuna - lekarz, specjalista chirurgii plastycznej od 2006 roku (konsultant) w Wielkiej Brytanii. Prywatny gabinet chirurgii plastycznej. Doktor Kuna prowadzi zabiegi operacyjne: powiększanie piersi, liposukcja brzucha, korekcja nosa, plastyka czoła i twarzy oraz wiele innych z zakresu chirurgiii plastycznej.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • CM Bieńkowski - chirurgia plastyczna »

  Centrum Medyczne Bieńkowski jest profesjonalną i doświadczoną kliniką chirurgii plastycznej. Placówka oferuje szereg profesjonalnych i kompleksowych usług w przystępnych dla klientów cenach. Klienci mogą liczyć między innymi na zabiegi chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, czy też z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Wykonywane są też zabiegi ortopedyczne.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • CM Bieniek - Chirurgia Plastyczna we Wrocławiu »

  Centrum Medyczne Bieniek - to uznana w całej Polsce placówka, świadcząca usługi z zakresu dermatologii i chirurgii plastycznej. Placówka zatrudnia najlepszych specjalistów z dziedziny chirurgii, medycyny estetycznej oraz dermatologii. Główne zabiegi przeprowadzane w placówce to: labioplastyka, liposukcja, korekcja nosa oraz przeszczepy włosów. W klinice przeprowadzane są też zabiegi tzw. chirurgi mohsa - które wykonywane są jako nieliczne w całej Polsce. Dr hab. Andrzej Bieniek to niekwestionowany autorytet w dziedzinie dermatologii. Więcej informacji można przeczytać na stronie www.cmbieniek.pl

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »