Strony związane z hasłem: korekta tekstu - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'korekta tekstu':

 • Tłumaczenia »

  Korekta tekstu to zadanie dla wykształconego filologa o specjalizacji edytorskiej. Usługi językowe są dziś szczególnie potrzebne, ponieważ świadomość językowej poprawności w społeczeństwie web 2.0 ciągle spada. Usługi językowe typu korekta tekstu, copywriting czy tłumaczenia są skierowane do instytucji, wydawnictw, a także firm prywatnych oczekujących wysokiej jakości tekstów. Realizujemy tłumaczenia z hiszpańskiego, angielskiego, czeskiego, niemieckiego i kilkunastu innych języków.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wydawnicza Dorota Stępień-Góra »

  Redagujemy, korygujemy, ale także piszemy materiały prasowe, promocyjne, reklamowe, szkoleniowe, teksty na stronę internetową i prywatne bądź firmowe blogi.

  Poza przygotowaniem i opracowaniem materiału tekstowego oferujemy także usługi związane z projektowaniem układu typograficznego, wdrożeniem makiety, złożeniem i złamaniem tekstu. Na potrzeby publikacji możemy przygotować także ilustracje i zdjęcia.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Redakcyjna Dobrze Napisane »

  Zadowolenie naszych klientów i efekty zrealizowanych projektów potwierdzają, jak ważnym elementem budowania relacji z innymi, tworzenia wizerunku i wyróżniania się na tle konkurencji jest SŁOWO, TEKST.

  Jako specjaliści w dziedzinie sztuki słowa, pozostajemy więc do Państwa dyspozycji, oferując takie usługi, jak: pisanie tekstów marketingowych, branżowych, SEO; a także marketing szeptany i tłumaczenia językowe zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studio Anatta - materiały reklamowe, skład publikacji, korekta tekstu »

  Prowadzimy działalność agencji reklamowej i wydawnictwa. Studio reklamy - projekt i druk materiałów reklamowych: ulotki i foldery reklamowe, katalogi reklamowe, wizytówki, teczki firmowe, kubki firmowe i podkładki pod kubek, notesy firmowe i długopisy z nadrukiem, karty plastikowe z personalizacją kodem kreskowym oraz inne artykuły i gadżety reklamowe. Studio DTP - korekta tekstu, skład publikacji, projekt okładki oraz druk w dobrej i taniej drukarni offsetowej: książki, broszury, katalogi, albumy, czasopisma i magazyny. Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. Posiadamy setki zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych (małe firmy, ale też duże przedsiębiorstwa) czy instytucjonalnych (m.in. uniwersytety, urzędy miast i gmin).

  Data dodania: 09 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Online - korekta | skład | druk »

  Wydawnictwo Online działa jako agencja wydawnicza zapewniająca pełne wsparcie dla Autorów i Wydawców na wszystkich etapach procesu wydania książki, czasopisma czy innej publikacji:
  - redakcja i korekta tekstu,
  - projekt layoutu i skład książki,
  - obróbka gafiki i projekt okładki,
  - druk książki i wydanie e-booka.
  Wydawnictwo Online to zespół korektorek, grafików, specjalistów DTP i drukarzy posiadających wieloletnie doświadczenie w branży wydawniczej i poligraficznej. Zapraszamy również na nasz blog wydawniczy poświęcony zagadnieniom takim, jak wydanie książki, wydanie e-booka czy self-publishing.

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »