Strony związane z hasłem: korepetycje z angielskiego - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'korepetycje z angielskiego':

 • Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia »

  Korepetycje oraz nauka Języka Angielskiego przez internet. Wygodnie i niedrogo, ucz się bez wychodzenia z domu. Podejmij wyzwanie! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka angielskiego. Wejdź i sprawdź to nic nie kosztuje! Pierwsza lekcja prezentacyjna za darmo.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Serwis elang.pl to blog edukacyjny prowadzony przez nauczyciela języka angielskiego. Dotyczy darmowej nauki języka angielskiego online. Oferuje wiele ciekawych artykułów na temat gramatyki angielskiej oraz kilkanaście ciekawych ćwiczeń. Zapraszamy do darmowej nauki angielskiego

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski od podstaw »

  Serwis edukacyjny dotyczący darmowej nauki angielskiego od podstaw. Oferuje bezpłatny kurs języka angielskiego dla początkujących, a także wiele ćwiczeń z gramatyki i słownictwa angielskiego. Zapraszamy do nauki online, gdzie możesz nauczyć się angielskiego nie ponosząc żadnych kosztów.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z języka angielskiego »

  Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń o korepetycje z języka angielskiego. Dzięki naszemu serwisowi możesz znaleźć nauczyciela języka angielskiego. Wszystkie ogłoszenia są bezpłatne. Uwaga! Dodajemy tylko firmy i nauczycieli prywatnych związanych z językiem angielskim.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi korepetytorzy w Twojej okolicy »

  Korepetycje.edu.pl to serwis gromadzący ogłoszenia korepetycji, które za darmo mogą dodawać zarówno korepetytorzy, jak i uczniowie. W portalu korepetycje.edu.pl korepetytorzy tworzą profile, w których prezentują swoje wykształcenie oraz umiejętności. Osoby, które szukają korepetycji np. z matematyki lub angielskiego mogą dodać ogłoszenie lub przeglądać profile korepetytorów. Serwis korepetycje.edu.pl jest łatwy w obsłudze, korzystając z możliwości zawężenia przedmiotowego szybko znajdziecie korepetycje z przedmiotów ścisłych tj. matematyka, chemia fizyka, przedmiotów humanistycznych lub języków obcych. Z serwisem korepetycje.edu.pl przygotowanie do egzaminów i matury będzie dużo prostsze.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Be English - Szkoła języka angielskiego w Miasteczku Śląskim »

  Szkoła Be English jest prywatną szkołą języka angielskiego mieszczącą się w Miasteczku Śląskim. Swoim zasięgiem obejmuje przede wszystkim powiat Tarnogórski oraz woj. Śląskie.

  Dzięki lokalnemu działaniu szkoły stawiamy zawsze na jakość, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie i profesjonalnie. W naszej szkole zapewniamy każdemu słuchaczowi przyjazną atmosferę podczas nauki języka. Lekcje odbywają się z wykorzystaniem podręczników, gier jak i multimediów. Szkoła posiada tablicę interaktywną, która skraca i uprzyjemnia naukę języka.

  Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w małych grupach, tak aby każdy uczeń podczas lekcji miał bezpośredni kontakt z wykładowcą. Istnieje również możliwość dojazdu wykładowcy do klienta.

  Uczymy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania w zależności od umiejętności ucznia.

  Prowadzimy również szkolenia i kursy językowe dla firm – grupowe lub indywidualne.

  Nauka języka angielskiego to nasza pasja dlatego zapraszamy wszystkich, nie tylko uczniów naszej szkoły do spotkań w Klubie Małego Anglika

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »