Strony związane z hasłem: kosmetyka samochodowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kosmetyka samochodowa':

 • Carnauba - auto detailing, smart repair, usuwanie rys »

  Firma Carnauba zajmuje się kompleksowym odnawianie samochodów zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznej. Usługi tego typy określa się jak auto detailing. Usługa taka podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu a także podwyższa jego wartość rynkową. Salon Carnauba wykonuje także usługi z zakresu smart repair czyli ekspresowych napraw lakieru - usuwanie rys, zadrapań i otarć. Firma wykonuje także naprawy skór samochodowej oraz innych części wyposażenia.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki, auto detailing - TOKA »

  Firma TOKA świadczy usługi z zakresu kosmetyki samochodowej, a do jej głównych zadań należy: pranie tapicerki samochodowej, auto detailing smart repair - pilęgnacja samochodu. Używając markowych produktów z górnej półki, jakość oferowanych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gold Serwis wszystko dla auta »

  Mechanika samochodowa,elektromechanika samochodowa, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji, napełnianie klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzacji,profesjonalne pranie tapicerki samochodwowej, czyszczenie wnętrz, przygotowaie auta pod sprzedaż.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • SNB Częstochowa Profesjonalne Studio Kosmetyki Samochodowej »

  Usługi profesjonalnej kosmetyki samochodowej, auto detailingu, korekta, polerowanie i zabezpieczanie lakierów samochodowych, woskowanie, czyszczenie, pranie i impregnacja tapicerki samochodowej, przygotowanie samochodu do sprzedaży, auto kosmetyki renomowanych marek.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyki i autochemia German Rc »

  Sklep internetowy z chemią przemysłową, warsztatową, płynami eksploatacyjnymi, olejami silnikowymi i kosmetyką samochodową. W naszym katalogu posiadamy produkty renomowanych producentów takich jak Kleen-Flo, AMS Oil, Mothers. Naszą ofertę wzbogacają produkty zimowe i dodatki do paliw. Zapraszamy

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • CAR DETAILING - Profesjonalna kosmetyka samochodowa »

  Zapraszamy na zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Nasz detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność, zwiększa wartość rynkową auta.
  Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:
  - Czyszczenie oraz pranie tapicerki,
  - Czyszczenie i konserwacja kokpitu, szyb, tapicerki materiałowej oraz skórzanej,
  - Usuwanie osadu oraz zanieczyszczeń z lakieru,
  - Polerowanie oraz korekcja lakieru (usuwanie rys),
  - Trwałe powłoki ochronne (woskowa, kwarcowa lub ceramiczna)

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Myjnia G'zox w Poznaniu »

  Profesjonalna myjnia Gzox mieści się w Poznaniu. Myjnia ręczna, w której każdy element pojazdu jest precyzyjnie czyszczony. Zapewniamy najlepszą klasę przeprowadzanych usług gdyż pracujemy według najwyższych standardów. Mamy certyfikat najlepszej japońskiej sieci detailingu samochodowego jak również korzysta tylko neutralnej dla lakieru japońskiej chemii samochodowej. Tylko tutaj podstawowe oczyszczanie wnętrza auta wliczone jest w cenę każdej usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Oferta naszej myjni:
  - profesjonalna kosmetyka samochodów
  - pranie tapicerki
  - mycie silnika
  - usługi predetailingowe – czyli przywrócenie fabrycznej czystości wybranym elementom, noszącym przejawy eksploatacji.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyka samochodowa w CarSPA w Katowicach »

  Zadbaj o swój samochód i oddaj go w nasze ręce. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie pielęgnacji aut. Nasze Studio CarSPA powstało by utrzymać piękno Twojego samochodu na dłużej. Pracujemy na sprawdzonych i ekskluzywnych preparatach Zymol. Sprawdź nas.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja aut - PerfekcyjneAuto »

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, którą znajdą Państwo na stronie internetowej. Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją oraz odnawianiem samochodów. Pierzemy, czyścimy oraz woskujemy samochody wszystkich marek. Zajmujemy się także odświeżaniem i odnową lakieru, dzięki czemu Twoje auto odzyska blask.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hiline Auto detailing Warszawa »

  Firma HiLine Auto detailing Warszawa zajmuje się profesjonalną kosmetyką samochodową od kilku lat, w swojej ofercie posiada m.in. ofertę zabezpieczenia lakieru, kompleksową pielęgnację wnętrza samochodu, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, korektę lakieru czy renowację skór. Oferta firmy Hiline skierowana jest to mieszkańców Warszawy i okolic.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »