Strony związane z hasłem: krajowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'krajowe':

 • PUNKT NADAWANIA PRZESYŁEK KURIERSKICH DPD KROWODRZA »

  STREFA PACZKI TO PUNKT NADAWANIA PRZESYŁEK KURIERSKICH, W KTÓRYM KAŻDY KLIENT PRYWATNY LUB FIRMA BEZ PODPISYWANIA UMOWY MOŻE WYSŁAĆ PACZKĘ W ATRAKCYJNEJ CENIE. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ, GDZIE ZNAJDUJE SIĘ AKTUALNY CENNIK KRAJOWY I ZAGRANICZNY.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szklane Gabloty informacyjne - Gabloty-Krajowe.pl »

  Jesteśmy producentem gablot, tablic, witryn ogłoszeniowych, informacyjnych, reklamowych, wystawowych, aluminiowych i drewnianych. Gabloty ogłoszeniowe produkujemy w sposób nowoczesny, z materiałów najwyższej jakości, z profili aluminiowych anodowanych (srebrny-mat) bądź malowanych proszkowo na dowolny kolor RAL. Dno gabloty, tablicy, witryny może być z płyty magnetycznej biały-mat, ocynkowane, malowane proszkowo. W naszej ofercie znajdują się gabloty informacyjne o rozmaitej grubości, do użycia wewnątrz jak i zewnątrz (dodatkowe uszczelniana), na ścianie bądź na słupkach. Gabloty ogłoszeniowe 60mm i grubsze mogą posiadać podświetlenie a także teleskopy do utrzymania przed opadnięciem drzwi gabloty. Jesteśmy jedną z nielicznych firm produkujących gabloty informacyjne także z litego drewna sosnowego. Nasze gabloty informacyjne, witryny, tablice ogłoszeniowe znakomicie pasują do szkół, biur, urzędów, spółdzielni mieszkaniowych (klatki schodowe), kościołów. Na życzenie klienta wykonujemy gabloty na wymiar!

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • DYLIŻANS-BUS: komfortowy i bezpieczny przewóz osób »

  DYLIŻANS-BUS: przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne od 8 do 58 miejsc, przewóz osób niepełnosprawnych i chorych - Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą! Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi przewoźnicze na terenie kraju i za granicą. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych, przewozy na wycieczki, przewozy na targi, przewozy na wystawy, przewozy na spotkania, przewozy konferencyjne, obsługa zorganizowanych przez firmę imprez, przewozy na koncerty, przewozy na przysięgi, przewozy na imprezy sportowe, przewozy na imprezy okolicznościowe i rodzinne, przewozy do ślubu i na wesela, przewozy na pielgrzymki, pojazd wraz z kierowcą do dyspozycji wynajmującego, wynajem do przejazdu na śluby dla młodej pary.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transfer-service: przewozy autokarowe, przewóz osób »

  przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne od 8 do 58 miejsc, przewóz osób niepełnosprawnych i chorych - Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!
  Oferujemy Państwu wynajem autokarów oraz usług transportowych na terenie kraju i Europy. Zapewniamy komfortowy transport do celu.

  ⇒ wynajem busów i autobusów
  ⇒ obsługa imprez okolicznościowych
  ⇒ wesela
  ⇒ wyjazdy do pracy
  ⇒ transfer na lotniska, dworce itd.
  ⇒ delegacje
  ⇒ wycieczki szkolne
  ⇒ wyjazdy na imprezy sportowe
  ⇒ wyjazdy na imprezy integracyjne

  Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta (zależne od czasu i przejechanej trasy).

  Doświadczeni kierowcy posiadający odpowiednie kwalifikacje, wysoka dbałość o stan techniczny pojazdów (m. in. własne zaplecze techniczne), są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu podróżowania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do biur podróży, kontrahentów indywidualnych, szkół, wszelkiego rodzaju organizacji, zakładów pracy, jak i osób prywatnych. Gwarantujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do każdego zamówienia – możliwość negocjacji ostatecznej ceny.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »