Strony związane z hasłem: Kredyty bez BIK - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Kredyty bez BIK':

 • Kredyty bez BIK »

  Na rynku kryzys a nam coraz trudniej dostać pożyczkę w banku. Doradcy finansowi skrupulatnie sprawdzają nasze historie kredytowe w BIKu czyli Biurze Informacji Kredytowej i niestety, żeby tą inwigilację zakończyć sukcesem należy posiadać sporo gotówki a także nie posiadać żadnych zaległości kredytowych. Są jednak instytucje finansowe, które udzielają kredyty bez zgłaszania ich do BIKu i dzięki temu prościej nam je pozyskać. W naszym serwisie można dowiedzieć się znacznie więcej na temat pożyczek bez BIKu. Wejdź i sprawdź.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez BIK »

  Pieniądze są nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Jednak nie zawsze ich ilość jest wystarczająca do pokrycia najczęściej nieprzewidzianych wydatków. W takich sytuacjach konieczne jest pożyczenie pieniędzy z banku lub innej instytucji finansowej. Nasze forum dyskusyjne służy pomocą wszystkim ludziom będącym w takiej potrzebie. Dzięki nam każdy znajdzie najlepszy dla siebie kredyt lub pożyczkę.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Kredyty Bez BIK, bez Zaświadczeń ! »

  Skutecznie i szybko? Najlepsze warunki kredytu i pożyczki? Szeroki wybór kredytów i pożyczek oferuje serwis kredyty-bez-bik.pl W ofercie znajdziesz kredyty dla zadłużonych, konsolidacje, pożyczki i kredyty BEZ BIK. W naszej ofercie znajdziesz również ofertę dla osób, które prawidłowo obsługują kredyty i dla tych właśnie klientów banki oferują najlepsze warunki kredytów. Do liderów na polskim rynku należy niewątpliwie PKO BP z produktem PKO MAX POŻYCZKA. Osoby, które mają problemy z historią kredytową mogą skorzystać z oferty firmy PROVIDENT. W serwisie http://kredyty-bez-bik.pl znajdziesz wiele propozycji otrzymania kredytu w zależności od Twojej dotychczasowej historii kredytowej, oraz od tego jaka jest Twoja ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA. Znajdziesz porady i wskazówki dotyczące postępowania z bankiem. Przykładem jest ubieganie się o kredyt w banku, w którym posiadasz od lat swoje konto bankowe. Bank widząc regularne wpływy na rachunek bankowy najczęściej nie będzie analizował Twojej zdolności kredytowej i nie będzie sprawdzać w BIK dotychczasowej historii. Pamiętaj, że aby otrzymać kredyt dla stałych klientów nie możesz mieć przekroczeń w tymże banku! Formularz kontaktowy na naszej stronie korzystając z linku http://kredyty-bez-bik.pl/index.php/kredyty-gotowkowe-rowniez-bez-bik Kredyty na OŚWIADCZENIE są dostępne w większości banków! Pamiętaj, że aby otrzymać kredyt na oświadczenie trzeba wykazać się dobrą historią w BIK. Pożyczki na dowód oferuje np. PROVIDENT. Nie czekaj! Sprawdź!

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Kredytowe »

  Tania Pożyczka to strona na której kredytobiorcy mogą przeczytać najnowsze informacje o obecnej sytuacji finansowej polskich banków oraz instytucji parabankowych. Strona opiera się o rzetelnych danych na których pracuje zespół ekspertów. Strona szczególnie polecana osobom które planują zaciągnąć kredyt hipoteczny lub gotówkowy bez bik na zakup sprzętu RTV.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Serwis jest miejscem gdzie można znaleźć ofertę zarówno banków jak i z sektora pozabankowego. Kredyty bez BIK jakie oferuje kilka prywatnych firm spełniają większość wymagań klientów do których kierowany jest produkt. Pamiętać należy, że niektórzy mają tak złą sytuację, że jedynym wyjściem jest ogłoszenie bankructwa i tutaj nic nie pomoże, ponieważ żadna firma nie zaryzykuje pożyczki osobie, która jest bez perspektyw do zwrotu pożyczonej kwoty wraz z odsetkami. Oferta portalu bazuje na doświadczeniu w branży doradztwa finansowego i sprzedaży produktów finansowych dla osób prywatnych. Zwrócić uwagę należy na fakt, że znajdują się tam realne oferty a nie same reklamy jak w wielu stronach reklamujących się na podobne hasło.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez zaświadczeń »

  W dobie dzisiejszych promocji trudno się oprzeć okazjom takim jak telewizor LCD, zestaw HI-FI czy ostatnio popularne laptopy i mini netbooki.
  Polacy coraz chętniej się zadłużają na najróżniejsze sposoby. Jednym z nich są pożyczki w instytucjach finansowych które oferują pożyczki bez bik na bardzo wysokim oprocentowaniu. Nie jest w tym nic złego gdyby nie fakt że część firm ukrywa całkowite koszty i potencjalny klient nie jest świadomy o realnej rocznej stopie oprocentowania (RRSO). Strona Kredytbezbik.info powstała specjalnie dla osób które nie mają czasu a może i chęci na zagłębianie się w setkach ofert banków i wybranie najkorzystniejszej dla nich oferty. Specjaliści z dziedziny ekonomii radzą jak szybko i bezproblemowo zaciągnąć pożyczkę która nie stanie się dla nas wielkim obciążeniem, a następnie jak ją z głową spłacić tak aby zapłacić mniej odsetek. 2 razy w tygodniu publikowane są artykuły na temat aktualnej oferty banków na wybrane kredyty: mogą być to kredyty gotówkowe, pożyczki na zastaw lub też gotówka na telefon. Zainteresowanych zapraszamy do subskrypcji aby żaden artykuł nie umknął Państwa uwadze.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Kredytowy - Lepsze kredyty »

  Poradnik kredytobiorcy Lepsze Kredyty .pl, to zbiór przydatnych informacji na temat: kredytów hipotecznych, kredytów na samochód, pożyczek i kredytów gotówkowych. Dzięki naszemu poradnikowi, dowiesz się jak sprawnie przejść przez gąszcz paragrafów oraz procedurę uzyskiwania kredytu. Zapoznasz się z aktualnym prawem konsumenta oraz dowiesz gdzie możesz szukać pomocy w przypadku braku zdolności kredytowej. Możesz również skorzystać z forum kredytowego, wypowiedzieć się w zakresie ofert lub aktywności banków i innych instytucji finansowych. Lepsze Kredyty to także codzienne informacje związane z rozliczeniami PIT oraz aktualnymi możliwościami finansowania biznesu. Sprawdź jak skutecznie egzekwować prawa konsumenta w zakresie umów kredytowych, zobacz czy bank stosuje wobec Ciebie uczciwe praktyki, zweryfikuj swoją umowę i poszukaj doradcy w zakresie TWOICH praw.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertsolo.com-KREDYTY BANKOWE-CAŁA POLSKA-SZYBKO I SKUTECZNIE »

  Firma Ekspertsolo.com pragnie Państwu zaproponować kompleksowe doradztwo kredytowe. Działamy wspólnie z wiodącymi i największymi instytucjami cieszącymi się poszanowaniem wśród społeczności na rynku kredytowym dzięki czemu możemy zaproponować swoim Klientom unikalną ofertę dostosowaną do ich potrzeb oraz oczekiwań.

  Młody, zgrany zespół, wieloletnie doświadczenie, ambicje oraz indywidualne podejście do każdego Klienta połączone z fachowością i kompetencjami stawiają nas jeden krok przed konkurencja. Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań których się podjęliśmy pozwala nam cieszyć się szacunkiem i dobrym zdaniem z strony Klientów jak i również Partnerów z którymi współpracujemy.
  W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę kredytów :
  - gotówkowe
  - konsolidacyjne
  - samochodowe
  - inwestycyjne
  - obrotowe
  - refinansowe
  - leasingi
  - KREDYTY I POŻYCZKI HIPOTECZNE
  Staramy się sprostać wymogom naszych klientów i tym samym pomóc im przejść skomplikowana procedurę kredytową:
  * Wiemy z kim rozmawiać, żeby pozyskać dla Państwa optymalne finansowanie.

  POSIADAMY OFERTY KILKUNASTU BANKÓW
  !!!!!NIE POBIERAMY PRZEDPŁAT!!!!!
  ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
  MOŻLIWOŚC PODJECIA WSTĘPNEJ DECYZJI NA PODSTAWIE SKANÓW DOKUMENTÓW

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresówki »

  Portal przeznaczony dla ludzi, którzy chcą wziąć ekspresówkę np. w Provident. Z doradcą Provident można się spotkać w każdym mieście. Bardzo dużą zaletą tej ekspresówki jest to, że można ją przeznaczyć na każdy cel. Klient nie musi nikomu opowiadać co chce zrobić z pieniędzmi. Może je przeznaczyć np. na naprawę domu, urządzenie imienin albo na zakup ubrań. Cele ludzi są ogromne. W dzisiejszych czasach dużo Polaków ma kłopot,na który brakuje gotówki. Dla takich ludzi Provident oferuje ekspresówki z obsługą domową. Polega to na tym, że przedstawiciel firmy przyjeżdża do domu klienta, ustala tam z klientem jaki chce wziąć kredyt i na ile rat. Jeżeli przedstawiciel uzna, że może dać pożyczkę to w takim wypadku zostaje podpisana umowa i klient ma gotówkę w portfelu. Później kolejne spłaty kredytu będą płacone co siedem dni w domu klienta. Będzie je przyjmował ten sam pracownik Provident, który udzielił pożyczki. Nazywa się to obsługą domową, która jest tak powszechną ofertą, że użyło jej już prawie 2,5 mln Polaków.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowo kredytowy »

  Planujesz zaciągnąć kredyt / pożyczkę ? masz problem z kredytem? Potrzebujesz sprawdzonej dobrej pożyczki - interesuje Ciebie kredyt hipoteczny albo kredyt bez bik ? Świetnie się składa, strona ekspertgotowka.pl zaprasza ciebie do udzielania się na forum gdzie kredyty to codzienność dla tego właśnie na stronie funkcjonuje forum kredytowe na którym można znaleźć wiele zagadnień dotyczących kredytów.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez BIK »

  Uzyskanie pożyczki gotówkowej bez danych z Biura Informacji Kredytowej nie jest już dzisiaj praktycznie możliwe biorąc kredyt bezpośrednio w banku lub SKOK-u. Parabanki umożliwiają jeszcze takie pożyczki ponieważ ustawowo nie mają dostępu do danych zgromadzonych w BIK. Jak wziąć pożyczkę bez biku oraz jakie dane udostępniane są na nasz temat bankom dowiesz się na http://pozyczka-bez-bik.pl, serwisie o pożyczkach, kredytach i Twoich finansach.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Pożyczki i kredyty na dowód bez weryfikacji klienta w Biurze Informacji Kredytowej celem weryfikacji zdolności kredytowej klienta są dobrą alternatywą dla kredytów bankowych. Jeszcze niedawno polityka kredytowa banków była tak restrykcyjna że o kredyt było ciężko nawet osobom dobrze zarabiającym. Co prawda to się powoli zmienia i kredyty będą łatwiej dostępne ale nie należy zapominać o szybkich pożyczkach bez BIK które są wciąż bardzo popularne i łatwo dostępne. Na stronie finansowej http://kasabezbik.pl przybliżamy wszystkim zainteresowanym problematykę pożyczek bez BIKu i ofert dostępnych kredytów bez BIK dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczkasa - Najlepsze pożyczki online »

  Pozyczkasa ma w swojej ofercie szybkie pożyczki, tak zwane chwilówki. Aby ubiegać się o pieniądze wystarczy złożyc wniosek przez internet. Weryfikacja przechodzi bez zbędnych formalności, bez raportów bik a pieniądze mogą się znaleźć na koncie nawet w 15min. Kwoty o jakie można się starać zaczynają się od 100zł nawet do 7tys zł. Dostepne są też pożyczki z oprocentowaniem 0% RRSO czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antywindykacja »

  Przedstawiana strona www to miejsce, gdzie będziesz mógł wyszukać dla siebie pewne informacje powiązane z windykacja, czyszczeniem bik, oddłuzaniem. Głównym celem teledoradcy jest pomaganie osobom z długami finansowymi. Jeśli więc posiadasz problemy finansowe to zachęcam Cię do kontaktu z doradcą od spraw windykacji. Gdy Twoja firma wymaga gruntownych zmian na wielu płaszczyznach, wesprzemy Cię na każdej z nich, projektując najefektywniejsze rozwiązania. Dzięki naszej pomocy o wiele łatwiej i sprawniej poradzisz sobie z własnymi długami. Im wcześniej tym lepiej.Zapraszamy do kontaktu:

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Strona bezbikrd.pl zbiera i analizuje dane dotyczące pożyczek bez sprawdzania klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Są to z reguły pożyczki parabankowe oprocentowane wyżej niż tradycyjne kredyty gotówkowe oferowane w bankach komercyjnych. Na stronie znajdują się aktualności finansowe oraz zestawienia i porównania ofert banków i parabanków dotyczących pożyczek. Kto może dostać taką pożyczkę bez BIKu? Na stronie odpowiadamy na te i inne pytania użytkowników. zapraszamy serdecznie na naszą stronę finansową.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Bydgoszcz MultigoCredit »

  MultigoCredit to doradztwo kredytowe i finansowe skierowane do Klientów indywidualnych, firm oraz rolników w całej Polsce. Wyszukujemy optymalne rozwiązania kredytowe z ofert bankowych, poza bankowych oraz prywatnych. MultigoCredit to firma doradztwa kredytowego prowadzona przez profesjonalistów. Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy kredyty bankowe, kredyty poza bankowe oraz kredyty bez BIK. Nasze hasło: szukamy dla Was najkorzystniejszych rozwiązań finansowych i kredytowych to gwarancja wyboru kredytu z najszerszej oferty kredytowej w Polsce. Naszą najmocniejszą stroną jest dobór oferty kredytowej dopasowanej specjalnie pod profil zgłaszającego się do nas Klienta. Zgodnie z tym szukając rozwiązań do zapytań typu kredyt bankowy, kredyty bez BIK, kredyty dla firm, kredyty rolnicze, kredyty hipoteczne dopasowujemy szeroką ofertę tylko i wyłącznie zgodną z potrzebą Klienta. W swojej ofercie posiadamy produkty najlepszych banków, skoków, banków spółdzielczych, pożyczek prywatnych, kredytów bez BIK funkcjonujących obecnie na rynku. Jeśli poszukiwane są przez Państwa hasła i rozwiązania takie jak kredyty Bydgoszcz, kredyty Toruń, kredyty Warszawa, kredyty Poznań, kredyty Gdańsk, kredyty hipoteczne, kredyty bez BIK to jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Moneybox »

  Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat kredytów, pożyczek ? Jeśli tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy specjalistami, którzy piszą tylko o tym co wiedzą. Omawiamy na przykład takie tematy jak pożyczka bez bik, skąd wziąć tani kredyt, jak wziąć kredyt z zachowaniem minimum formalności i wiele innych ważnych informacji. Jesteśmy pewni, że informacje przedstawione na naszej stronie internetowej każdemu się przydadzą.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  W naszym portalu finansowym, którego celem jest oferowanie najlepszych chwilówek, pożyczek, kredytów i innych produktów finansowych dostępnych w naszym kraju. Znajdziecie Państwo u nas tylko najlepsze, sprawdzone oferty, starannie wyselekcjonowane. Dołącz do zadowolonych klientów i ciesz się z szybkiej, bezpiecznej i wygodnej transakcji. Oferujemy pożyczki dla wszystkich. W naszej ofercie pożyczki pozabankowe, chwilówki, kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, samochodowe, leasing, faktoring, kredyty dla firm i osób fizycznych, ubezpieczenia komunikacyjne i na życie.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Exprescredit.pl »

  Serwis internetowy ExpresCredit.pl jest dedykowany wszystkim osobom, które są zainteresowane chwilówkami - a więc takimi pożyczkami, które mogą być wzięte bez konieczności spełniania formalności. Ba, nie trzeba nawet wychodzić ze swojego domu - dosłownie wszystko można załatwić za pośrednictwem właśnie naszej strony. Czyli jeżeli komuś zależy na szybkiej i bezpiecznej kasie, niech zajrzy szybko właśnie do nas.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Banki24.com.pl Finanse »

  Serwis o tematyce finansowej opisujące dostępne produkty finansowe zarówno pojawiające się na rynku pożyczek pozabankowych jak i wśród banków. Na jego stronach znajdziemy zatem szereg informacji o kredytach gotówkowych czy pożyczkach pozabankowych jak również popularnych w ostatnim czasie chwilówkach. Dowiemy się z nich jakie warunki musimy spełnić aby otrzymać konkretną pożyczkę oraz gdzie uzyskać pożyczkę dla zadłużonych, bezrobotnych czy bez przedstawiania zaświadczeń. Wśród wielu przedstawionych informacji miejsce znalazły również opisy kont osobistych, lokat terminowych czy kont oszczędnościowych. Wiele miejsca poświęcono również na oferty finansowe skierowane do przedsiębiorstw oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą a więc kredyty na start dla nowych firm, kredyty inwestycyjne i obrotowe jak również hipoteczne czy konsolidacyjne. Poza tymi prowadząc własną firmą może nas zainteresować również przegląd firm prowadzących usługi windykacyjne, oddłużeniowe czy oferująca leasing na zakup maszyn, urządzeń oraz pojazdów.

  Data dodania: 04 05 2017 · szczegóły wpisu »