Strony związane z hasłem: kremacja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kremacja':

 • Zakład Pogrzebowy Henryk i Marek Kłosek, międzynarodowy przewóz zwłok, trumny, kremacja. »

  O Firmie

  Wiemy, że w najboleśniejszych chwilach naszego życia, w chwili kiedy żegnamy kogoś nam bliskiego potrzebny jest ktoś, kto rzetelnie, solidnie, szybko i dyskretnie pomoże zorganizować tą tak trudną dla Państwa ceremonię, przeprowadzi przez cały proces formalności pogrzebowych i sprawi, że ostatnie pożegnanie nabierze uroczystego charakteru.

  Firma Usługi Pogrzebowe Marek i Henryk Kłosek istnieje od 2004r.

  Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów na terenie gminy Rybnik. Realizujemy także zlecenia z terenu całej Polski. Dysponując specjalistycznym transportem oraz fachowym i zdyscyplinowanym zespołem pracowników jesteśmy gotowi wykonać każde, nawet nietypowe zlecenie. Główna siedziba firmy mieści się w Kamieniu przy ul. Sąsiedzkiej 12, biuro terenowe mieści się na osiedlu J.Pawła II w Czerwionce, pawilon nr 3. W obydwu biurach oprócz formalności pogrzebowych oferujemy asortyment akcesoriów
  i dewocjonaliów. Współpraca z cenionymi kamieniarzami w regionie
  i najlepszymi kwiaciarniami zapewni Państwu godną oprawę ceremonii.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów:
  (032) 421 97 97,
  0 501 338 144.

  Email:

  henryk_klosek@poczta.onet.pl

  biuro@pogrzeby-klosek.pl

  Stale poszerzamy zakres świadczonych usług.

  Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kremacja »

  Zakład Pogrzebowy Wrocław - Bożena Witwicka. Gwarancja kompleksowych usług pogrzebowych oraz kremacji we Wrocławiu. Nasz zakład pogrzebowy we Wrocławiu działa nieprzerwanie od ponad 20 lat. Przez te wszystkie lata działalności misją naszej firmy była profesjonalna pomoc w organizacji pożegnania bliskiej osoby. Oferujemy Usługi pogrzebowe we Wrocławiu na najwyższym poziomie. Zakład Pogrzebowy Wrocław świadczy również usługi kremacji. Świadczymy pomoc w tej ciężkiej dla każdego chwili - Zakład Pogrzebowy Wrocław.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Styx - usługi pogrzebowe, salon odzieży czarnej i żałobnej »

  Zakłady Pogrzebowe STYKS powstały w 1994 roku. Oferują kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie miasta Wrocławia oraz całego kraju. Jako jedyni we Wrocławiu posiadają salon z odzieżą czarną i żałobną.
  Organizują tradycyjne pogrzeby oraz przewozy międzynarodowe.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Lublin »

  Zakład pogrzebowy MEMORIAL Lublin świadczy pełen zakres usług pogrzebowych wraz z kremacją zmarłych.Zajmujemy się transportem osób zmarłych na terenie całej polski i kompleksową organizacją pogrzebów na terenie województwa lubelskiego jak i całego kraju.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • NIEBO- kremacja »

  Zakład Usług Pogrzebowych Niebo z lokalizacją w Warszawie to kompetentna firma, od wielu lat z sukcesem działająca w dziedzinie powiązanej z usługami pogrzebowymi. Przez wiele lat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa, zdobyliśmy sobie rzeszę usatysfakcjonowanych petentów. Gwarantujemy kompleksową organizację pochówków, począwszy od wywozu ciała zmarłego przez załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem po różnorodną ofertę prowadzonej przez nas kwiaciarni. W naszej ofercie duży wybór trumien, urn, krzyży i tabliczek. Oferujemy własny transport, przewóz autokarem lub autobusem na obszarze całego kraju. Dbamy o właściwą oprawę każdego pogrzebu. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę, która wykonuje solidne oraz fachowe usługi. W celu zaznajomienia się ze szczegółową ofertą naszego zakładu zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. RUTEX WŁADYSŁAW RUTKOWSKI hurtownia nagrobków białystok »

  Oferujemy Państwu szeroki wybór nagrobków z granitu, który ściągamy z każdego zakątka świata. Dbamy o najwyższą jakość kamienia oraz o to, aby zapewnić Państwu szeroki wybór jego kolorów oraz typów. Obsługujemy całe woj. podlaskie. zachęcamy serdecznie do naszej hurtowni E. i W. Rutkowscy Nagrobki Białystok wszelkich zleceniodawców, którym zależy na kompetentnej obsłudze, fachowym doradztwie i atrakcyjnych cenach. Już dziś zachęcamy do współpracy oraz składania zamówień na nasze nagrobki. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i galerie naszych realizacji mieszczą się na stronie internetowej do odwiedzin której serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karawan - ceremonia pogrzebowa »

  Uroczystość pogrzebowa to niezwykle podniosła chwila i warto zlecić jej organizację profesjonalistom. Usługi Pogrzebowe Karawan od lat słyną z całościowych przygotowań ceremonii żałobnych z uwzględnieniem pochówków bezgotówkowych oraz załatwianiem wszystkich związanych z nimi formalności w imieniu klienta. Zapewniamy godne przygotowanie zmarłego, w tym transport zwłok, ich przechowywanie w chłodni oraz kremację. Zapewniamy szeroki wybór trumien oraz urn. Dostarczamy wieńce oraz wiązanki, tabliczki natrumienne, czy też drukujemy klepsydry w cenie pogrzebu. W zakresie organizacji ceremonii gwarantujemy m.in. oprawę muzyczną (trębacze na żywo lub z nagrania), rozdawanie obrazków z modlitwą za osobę zmarłą, a także podziękowania dla rodzin po jej zakończeniu. Zapraszamy do zakładu w Jadownikach i Nowym Wiśniczu. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład kamieniarski i Usługi Pogrzebowe Warszawa »

  Kompleksowa organizacja pogrzebów. Posiadamy własną chłodnię i kaplicę. Wykonujemy pomniki, schody oraz parapety z kamienia. Zajmujemy się również grawerstwem w kamieniu, wykonujemy tablice pamiątkowe.

  Data dodania: 17 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady pogrzebowe Dąbrowa Górnicza - Arka »

  Oferujemy kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu, a także pomagamy załatwić urzędowe sprawy związane ze zgonem bliskiej osoby. W naszej ofercie znaleźć można również bogate ekspozycje urn, trumien, posiadamy także kaplicę pożegnań. Ponadto oferujemy odzież żałobną, organizujemy kremację, a na życzenie rodziny możemy zapewnić Mistrza Ceremonii bądź Księdza Narodowego.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Londonlowcostfuneral.com »

  London Low Cost Funeral ma Ci do zaoferowania kompelksowe pakiety pogrzebowe. Tutaj zostaną spełnione wszystkie Twoje oczekiwania. O nic nie będziesz musiał się martwić. Pożegnaj godnie bliską Ci osobę! To elastyczne podejście do każdego klienta i profesjonalne wsparcie. Tu możesz zapłacić z góry lub w ratach. Skontaktuj się z firmą i dowiedz się więcej. To jest prostsze niż myślisz. Daj sobie pomóc! Pogrzeb i czynności z tym związane nie są łatwe dla nikogo. Wspomórz się choć trochę w tym i postaw na wysokiej jakości ofertę!

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »