Strony związane z hasłem: krokwie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'krokwie':

 • LARIX - Domy Drewniane »

  Firma LARIX zajmuje się przede wszystkim wykonawstwem budynków z drewna. Budujemy z drewna domy z bali, domy szkieletowe (kanadyjskie) domy całoroczne i letniskowe (rekreacyjne), hotele, zajazdy.
  Firma LARIX, do budowy domów i innych budynków drewnianych, stosuje głównie technologię szkieletową oraz technologię domów z bali - wykorzystujemy bale lite profilowane, okrągłe i klejone.
  W swojej ofercie posiadamy także szeroki asortyment drewna budowlanego, które sprzedajemy zarówno hurtowo jak również detalicznie.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tartak - Obróbka i Handel Drewnem »

  Tartak położony jest w Polsce południowo-wschodniej - w Łubnie k/Dynowa, powiat Rzeszów, woj. podkarpackie.
  Świadczymy głównie usługi tartaczne: więźba dachowa, tarcica iglasta i liściasta, drewno budowlane. Realizujemy indywidualne zamówienia. Usługi świadczymy szybko i solidnie. Zapewniamy transport. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Firma Teleyko - Sprzedaż i produkcja tarcicy »

  Teleyko - firma posiadająca duże doświadczenie w obróbce drewna, sprzedająca najwyższej jakości tarcice oraz drewno okleinowe. Dysponuje dużą rozmaitością w wyborze gatunków drewna jak na przykład olcha, dąb, jesion, orzech, jawor, wiąz, czereśnia, brzoza, lipa, sosna, modrzew, jabłoń, grusza. Głównymi odbiorcami są producenci mebli, zakłady stolarskie, klienci indywidualni.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Wielowieś »

  Tartak Wielowieś - W. Kocek jest firma rodzinną działającą od 1995r. Firma zlokalizowana jest w Wielowsi - niedaleko Gliwic, Tarnowskich Gór, Zabrza gdzie mamy najwięcej klientów, ale dostarczamy nasze produkty także w inne rejony Polski oraz za granicę. Przetwarzamy surowiec drzewny na tarcicę iglasta i liściasta, który następnie możemy suszyć i strugać na nowoczesnych liniach produkcyjnych według wymagań klienta. Posiadamy szeroką gamę wyrobów dostarczamy je dla klientów w kraju i zagranicą. W ofercie deska podłogowa, deska tarasowa, deska elewacyjna, elementy ogrodzeń, elementy placów zabaw, opakowania drewniane, drewno kominkowe, drewno konstrukcyjne, więźba dachowa, krokwie, tarcica. Dostarczamy elementy drewniane producentom placów zabaw, opakowań, ogrodzeń i na place budowy.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz i budowa »

  Na blogu firmowym firmy Elerem znajdzicie Państwo wiele przydatnych informacji z tematyki budownictwa i wykończeń wnętrz.
  Możecie dowiedzieć się jak zrobić elewację, jakie tynki użyć w zależnosći od domu, jakości, kosztów i środowiska, poznacie
  jak zrobić dach. Informacje fachowe opisujące technologie budowlane przedstawione są w połączeniu z zdjęciami i obrazkami,
  tak by każdy mógł dobrze zrozumieć omawiany temat budowlany. Na blogu wypowiada się również pan Krzysztof, który buduje dom
  w systemie gospodarczym. Warto z jakimi problemami boryka się i jak je rozwiązuje.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELDACH Piotr Szlija »

  Oferujemy wysokiej jakości wykonanie więźb dachowych, pokryć, budownictwo szkieletowe tradycyjne, wykonanie więźby z rzeźbieniem w krokwiach i belkach oraz całkowite wykończenie dachu budynku. Dysponujemy windą dekarską. Posiadamy stosowne uprawnienia.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Awigos »

  W tartaku Awigos zaopatrzysz się we wszystkie elementy kluczowe przy budowie dachu. Łatwo i szybko wybierzesz potrzebne Ci deski, krokwie, kontłaty, legary i łaty. Obsługa pomoże Ci w wyborze w sposób fachowy.

  Dodatkowo wszystkim klientom oferowane są: dowóz materiałów do miejsca ich spożytkowania oraz impregnacja towaru. O fachowości tego miejsca niech zaświadczy prawie 20 lat działalności na rynku małopolskim.

  Konkurencyjne ceny zawsze są do negocjacji. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową i zapoznania się z pełną ofertą tartaku.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pergole.Ogrodowe.com.pl Greenstyl – Producent altan, domków, budowa tarasów z drewna »

  O NAS: Jeżeli potrzebujesz altanę, pergolę, carport, płot z drewna, drewniany taras lub meble ogrodowe, to dobrze wybrałeś. Takie właśnie elementy drewnianej architektury ogrodowej wytwarzamy. Wysyłamy na całą Polskę domki ogrodowe, parawany, ogrodzenia drewniane, zadaszenia nad samochód, deski tarasowe. Specjalizujemy się również konstrukcją więźb dachowych wytwarzanych z giętego drewna klejonego warstwowo,( również lukarny). CO OFERUJEMY: Potrzebujesz ciekawy projekt altany lub wiaty na samochód. Zastanawiasz się jak wykonać taras z drewna. Nie wiesz kto może wykonać ogrodzenie. Nasz serwis www.pergole.ogrodowe.com.pl umożliwi Ci bogaty wybór drewnianych wyrobów ogrodowych i ułatwi proste zakupy.PROGRAM PARTNERSKI: Szczególnie zapraszamy do współpracy projektantów ogrodów i montażystów. Właśnie dla Was wprowadziliśmy atrakcyjny system rabatowy. Proponujemy dostawy bezpośrednio do ogrodów na terenie całej Polski. Szybka realizacja dostaw do tygodnia od momentu złożenia zamówienia.IMPREGNACJA: Wszystkie drewniane produkty dostępne na w sklepie internetowym www.pergole.ogrodowe.com.pl są zaimpregnowane ciśnieniowo impregnatem TanalithE renomowanej angielskiej marki LONZA. Ten preparat zapewnia odporność drewna na butwienie ponad 15 lat, (dla zastosowań bez kontaktu z gruntem).

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • TARMET łaty »

  Firma Tarmet znajdująca się w Mińsku Mazowieckim świadczy wszechstronne usługi sprzedaży drewna Klientom indywidualnym i firmom budowlanym już od 1992 roku. mamy możliwość pochwalić się dużym gronem zadowolonych z naszych usług Klientów, którzy chętnie wracają do naszej firmy. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie i z całkowitym zaangażowaniem. W naszej pracy polegamy przede wszystkim na kwalifikacjach zatrudnionych w naszej firmie wysoko wykwalifikowanych pracowników i na działaniu niezwykle precyzyjnych i bezawaryjnych maszyn. W propozycji Firmy Tarmet odnajdziecie Państwo między innymi drewno konstrukcyjne, fryzy, deski impregnowane oraz surowe, podbitki, więźby dachowe, kantówki, a dodatkowo drewno opałowe i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową propozycją Firmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drewno z Tartak Żegocina - TartakJelonek - Kraków - Bochnia - Limanowa »

  Produkcja wyrobów taterniczych na terenie Żegociny, Limanowej, Bochni, oraz Krakowa. Najstarszy tartak Żegocina, obejmuje szeroki zakres usług taterniczych, w ofercie : Więźba Dachowa, Tarcica, Deski Szalunkowe, Drewno konstrukcyjne, Łaty, Krokwie, Kontr łaty, Drewno opałowe i wiele więcej. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »