Strony związane z hasłem: krzewy ozdobne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'krzewy ozdobne':

 • Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych »

  Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych w Mariance Mroczeńskiej oferuje rośliny w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Asortyment szkółki składa się z roślin do nasadzeń ogrodowych jak i zieleni miejskiej, a także z młodych sadzonek do dalszej uprawy. Szkółka dysponuje bogatą kolekcją iglaków, krzewów kwitnących, bylin oraz innych grup roślin ozdobnych.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody japońskie »

  Ogrody japońskie, bonsai, krzewy ozdobne, azalie. Szkółka drzew i krzewów. Specjalizujemy się w roślinach ogrodu japońskiego: bonsai, azalie, klony, różaneczniki.

  Ogrody japońskie mają naśladować przyrodę, nie starając się jej podbić ani zniszczyć. Należy go tak pielęgnować, aby jak najstaranniej ukryć działania człowieka. Ideałem dla japońskich ogrodników jest odpoczynek wśród dzikiej przyrody.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Drzew i Krzewów "Ogrody Marzeń" »

  Szkółka Drzew i krzewów "Ogrody Marzeń" w Filicach k Działdowa jest producentem ponad 100 gatunków i odmian drzew i krzewów ozdobnych w pojemnikach i z gruntu. Swoje produkty sprzedajemy od pon. do piatku w gogz 9-17ta i w soboty do godz 15tej. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Dowozimy zakupione krzewy na odległość do 50km. Podejmiemz współpracę z Urzędami Miast i Gmin, Centrami Ogrodniczymi, Architektami terenów zielonych i firmami zakładajacymi ogrody.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Acrocona - Drzewa i krzewy ozdobne »

  Szkółka istnieje od roku 1980, cała jej powierzchnia w chwili obecnej wynosi 7,5ha, z czego ok. 3,5 ha to hodowla pojemnikowa. Szkółka specjalizuje się w produkcji iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych, w doniczkach o pojemności od 2 do 15 litrów.
  Oferta Acrocony obejmuje znaczny wybór, bezustannie poszerzany o kolejne gatunki i odmiany. Na skutek wieloletniej współpracy ze szkółkami krajowymi i zagranicznymi dostarcza Nabywcom drzewa i krzewy ozdobne idealne do każdego ogrodu. Szczególną uwagę przykłada do wysokiej jakości produkowanego materiału.
  Dostępny na stronie katalog drzew i krzewów ozdobnych pomoże Państwu zapoznać się z ofertą szkółki i wyselekcjonować piękne rośliny ozdobne, które uatrakcyjnią i udekorują Państwa ogród, balkon czy taras.
  Szkółka zrzeszona jest w Związku Szkółkarzy Polskich od początku jego istnienia tj. od roku 1991, a także bierze co roku udział w wystawach „Zieleń to życie” i „ Mazowiecka Zieleń”.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje ślubne, aranżacja ogrodów »

  Nasza firma oferuje:
  dekoracje ślubne:
  wystrój kościoła,bukiet dla panny młodej,butonierka dla pana młodego,dekoracja samochodu
  dekoracja sali weselnej, dekoracja domu pani młodej, aranżacje stołu na różne okoliczności:
  święta, chrzciny, urodziny, rocznice, itp.Pakowanie prezentów, stroiki świąteczne.
  Świadczymy również usługi w zakresie aranżacji małych przydomowych ogrodów: doradztwo, projekty, nasadzanie krzewów ozdobnych, pielęgnacja roślin.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKÓŁKA DRZEW Sprzedaż hurtowa roślin »

  Klon, brzoza, buk, wiąz, leszczyna, trzmielina, keria, różanecznik, magnolia, berberys, irga, świerk, jodła, sosna, tuja, cyprys, jałowiec - między innymi te właśnie ozdobne drzewa i krzewy liściaste oraz drzewa i krzewy iglaste znajdziesz w naszej ofercie. Prócz tego możemy Ci zaproponować równie szeroki wybór drzew i krzewów owocowych (gruszę, śliwę, wiśnię, jabłoń, czereśnię, morelę, brzoskwinię, nektarynę, porzeczkę, agrest pienny), pnączy, wrzosów oraz wrzośćców. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni zajmujemy się zarówno ich sprzedażą detaliczną, jak i hurtową, a także dostarczamy je do naszych klientów, korzystając z naszych środków transportu (przy relatywnie sporych zamówieniach). Dodatkowe informacje na temat Szkółki drzew, krzewów owocowych i ozdobnych dostępne są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Roślin Ozdobnych - drzewa iglaste »

  Już prawie trzydzieści lat na rynku jest obecna Szkółka Urszuli i Mieczysława Śnieżków, oferująca towar roślinny do nasadzeń. Zrazu absorbowali się wytwórczością sadzonek jagodowych, wkrótce jednak ujawnili swoją autentyczną pasję i absorbują się hodowlą i sprzedażą różnych gatunków i odmian roślin dekoracyjnych. Swoją produkcję sprzedają zarówno hurtowo, jak i detalicznie. A więc do współdziałania zapraszają sklepy i centra ogrodnicze, architektów krajobrazu, firmy urządzające tereny zieleni, a także inne gospodarstwa szkółkarskie. Są również otwarci na potrzeby klientów indywidualnych, tych którzy cenią gatunki wyjątkowe lub współczesne odmiany, a także tych, którzy wyszukują odmian od lat respektowanych na rynku. Wszystkim starają się zagwarantować jak najwięcej satysfakcji z dokonywanych zakupów. Z roku na rok poszerzają wybór sporządzanych roślin dołączając nowe gatunki i odmiany, starając się przy okazji, aby ich sadzonki były coraz lepszej jakości. Sprzedawany przez nich materiał to rośliny przystosowane do polskich warunków. Szczegółowe informacje dotyczące szkółki i jej oferty znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Kość- drzewa ozdone »

  Prezentujemy Państwu producenta krzewów owocowych i roślin ozdobnych liściastych oraz iglastych. To Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych Piotr Kość, posiadająca siedzibę w miejscowości Grabie Polskie, na terenie województwa mazowieckiego. Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych Piotr Kość jest wiodącym producentem wysokiej jakości odmian krzewów owocowych oraz roślin dekoracyjnych. W ofercie tej Szkółki znajdą Państwo sadzonki wielu krzewów owocowych w tym agrestu, porzeczek czarnych, czerwonych i białych. Wyliczone rodzaje ustanawiają domenę tej Szkółki, która otrzymała wyłączność do rozmnażania niektórych rodzajów agrestu. Dodatkowo Szkółka ta oferuje w szczególności borówkę wysoką, aronię, jagodę kamczacką, żurawinę bądź brusznicę a także wiele odmian roślin ozdobnych, zarówno liściastych jak i iglastych. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny ozdobne »

  Szkółka ogrodnicza z Radomia istnieje w branży ogrodniczej już od kilkunastu lat oferując bardzo szeroki wybór różnego rodzaju roślin oraz sprzętu ogrodniczego. W ofercie szkółki można znaleźć między innymi rośliny ozdobne, byliny, drzewa i krzewy liściaste, drzewa i krzewy iglaste, rośliny wrzosowate, drzewa owocowe, pnącza jak i nasiona oraz nawozy w bardzo atrakcyjnych cenach. Szeroki wybór zdrowych roślin gwarantują doświadczeni pracownicy, którzy doskonale wiedzą jak zadbać o rośliny i jak je pielęgnować.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • IGLAK Szkółka drzew i krzewów »

  Prezentujemy Państwu szkółkę drzew oraz krzewów dekoracyjnych Iglak z Osuchowa. Oferujemy drzewka i krzewy, które będą zielone przez cały rok, co pozwoli Klientom cieszyć się ich ślicznym wyglądem przez cały rok. Dzięki uprawianiu sadzonek na relatywnie dużej wysokości nad poziomem morza, rośliny hartują się do trudniejszego klimatu. Po przeniesieniu do ogrodów Klientów- na mniejsze wysokości, doskonale radzą sobie nawet w czasie najsroższych zim. Proponujemy ogromnie duży asortyment rozlicznych gatunków krzewów i drzewek. Każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Nas pracownicy chętnie doradzą, jakie rośliny najlepiej spiszą się w warunkach Państwa ogrodu oraz w jaki sposób właściwie je pielęgnować. Po dokładniejsze dane o całej naszej propozycji, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIELICKI wrzośce »

  Zapraszamy do Załusek, w jakich zlokalizowane jest nasze gospodarstwo Szkółka Krzewów Ozdobnych. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w hodowli najwyższej jakości różnorodnych odmian krzewów. Oferujemy iglaki, różne rośliny liściaste, magnolie, ostrokrzewy, wielkokwiatowe i karłowate różaneczniki, azalie, pierisy japońskie, wrzosy, wrzośce i pozostałe odmiany wrzosowatych. Mamy zarówno gatunki licencjonowane i bez licencji. Nasze doświadczenie i wiedza zapewniają najlepszej jakości zdrowe rośliny, jakie odwdzięczą się intensywnym kwitnieniem. W trakcie zakupów doradzamy, jak dokonać najlepszego wyboru oraz udzielamy praktycznych wskazówek na temat prawidłowej pielęgnacji oraz chronienia przed szkodnikami oraz chorobami. Nasza działalność została doceniona przez przyłączenie nas do Związku Szkółkarzy Polskich i Grupy Azalie Polskie. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drzewka owocowe »

  Szkółki Waleczek to szkółki drzew istniejące od 1958 roku. Długoletnia tradycja i przynależność do Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy pozwala nam zaoferować Państwu podkładki wegetatywne pod drzewa owocowe, wiele uznanych odmian drzewek owocowych, jak również drzewka ozdobne – tak na potrzeby sadów towarowych, jak i przydomowych ogródków. Zapewniamy wysoką jakość każdego drzewka, profesjonalną obsługę i przystępne ceny.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KrzewySklep.pl -drzewa i krzewy ozdobne- sklep internetowy »

  Rośliny do Twojego ogrodu - sklep internetowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą drzew i krzewów ozdobnych dostępnych w sprzedaży wysyłkowej. Konkurencyjne ceny! Odwiedź -KrzewySklep.pl-

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Ogrodów i Trawniki Stalowa Wola »

  Lokalna zakład pracy to usługi ogrodnicze Stalowa Wola. Usilnie pracujemy, by powstał upragniony ogród. Organizujemy trawnik z siewu, oraz z rolki. Stosujemy nasiona i nawozów. Projektujemy altanki ogrodowe komponując ogród śnień. Własne szkółki roślin zapewniają krzewy ozdobne i drzewa oraz choinki. Nasza zakład systemu krajobrazu zajmuje się drzewami ozdobnymi, drzewami na aleje, krzewami ozdobnymi. Projektowanie ogrodów Stalowa Wola przy użyciu oprogramowania do projektowania ogrodów. Na naszej stronie są orientacyjne projekty ogrodów. Planowanie zieleni, oraz architektura krajobrazu. Ogród jest specjalnym miejscem dla człowieka i przyrody. Proponujemy zachodzące usługi: aranże ogrodów, projektowanie ogrodów, projektowanie zieleni, aranż zieleni, planowanie terenów rekreacyjnych, w sąsiedztwie firm, czy osiedlach. Projektowanie ogrodu jest sztuką polegającą na sztuce skorzystania z atutów miejsca zieleni i parceli. Zestawiamy detale roślinności,podporządkowany od typu ogrodu. Konstruktor krajobrazu porównuje przeróżne detale flory, zależny od rodzaju ogrodu. Do wskazówek użytkownika egzystują: wodne ogrody, wspaniałe ogrody, nowoczesne ogrody, czy skalne i trawnik. Miniaturowy i duży ogród przypuszczalnie istnieć terenem rekreacyjnym do spokoju i miejscem do spoczynku. Plany ogrodów w Stalowej Woli uwzględniają ograniczenia i pragnienia finansowe. Prowadzimy także prace pielęgnacji ogrodów. Urzeczywistniamy projekty zdalnie, postulujące rzut działki i jej zdjęcia.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krzewy ozdobne - sklep internetowy »

  Firma Acer specjalizuje się w produkcji iglastych drzew i krzewów ozdobnych. Choć w bogatej ofercie znajdują się również byliny i krzewy liściaste to jednak przeważającą jej cześć stanowią iglaki. Wśród nich znajdują się tuje, świerki, jodły, cisy, sosny oraz cyprysy i cyprysiki, a także jałowce.
  W sprzedaży szkółki znajdują się dorodne okazy w pojemnikach oraz sadzonki z gołym korzeniem i z multiplatów w przystępnych cenach.
  Wszystkie rośliny można dostarczyć wprost do zamawiającego klienta dzięki współpracy z firmami kurierskimi.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »