Strony związane z hasłem: księgarnia techniczna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'księgarnia techniczna':

 • Hurtownia Książki Technicznej Witmir »

  Księgarnia internetowa prowadzona przez hurtownię książki oferuje kilkadziesiąt tysięcy książek w cenach hurtowych i detalicznych z literatury fachowej, naukowej, technicznej i poradników zawodowych.
  Ze swojej strony możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta i gwarancję pełnego bezpieczeństwa dostawy przesyłki. Klienci, którzy preferują tradycyjny zakup książek, zapraszamy do naszej stacjonarnej księgarni mieszczącej się przy ul. Barkocińskiej 4 w Warszawie.
  Oferta znajdująca się w księgarni stacjonarnej wysyłana jest tego samego dnia, w którym otrzymane zostaje zamówienie.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia WNT24 »

  Księgarnia internetowa, w której możesz znaleźć bogatą ofertę z dziedziny nauk typowo ścisłych a także technicznych takich jak: mechanika, elektryka, chemia, informatyka, motoryzacja, budownictwo, architektura, wnt. Oszczędzaj swój czas i pieniądze. Bezpieczne zakupy i handel z kulturą. Zapraszamy również do naszej stacjonarnej księgarni na ulicy Barkocińkiej w Warszawie.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia-internetowa.pl - Księgarnia techniczna nie tylko dla specjalistów »

  Wydawałoby się, że obecnie wystarczy wejść do księgarni, aby kupić dokładnie taką książkę, jakiej się szuka. Okazuje się jednak, że sprawa nie jest taka prosta – zwłaszcza, jeśli szuka się książek z danej dziedziny. W księgarniach ogólnych można zwykle znaleźć tylko podstawowe książki z zakresu jakiejś specjalności, w związku z czym, jeśli chcemy odszukać coś więcej, to powinniśmy zajrzeć do księgarni, specjalizującej się w danej dziedzinie, takiej jak na przykład księgarnia techniczna. Można w niej znaleźć wiele ciekawych pozycji książkowych z zakresu techniki – nie tylko takich, przeznaczonych dla specjalistów, ale również dla laików, interesujących się kwestiami technicznymi. Wiele ciekawych książek oferuje również księgarnia popularno-naukowa.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia techniczna »

  Aktualnie na rynku książek niemałą popularnością cieszą się rzeczy takie jak księgarnia naukowa. Nie ma w tym jednak absolutnie niczego dziwnego, bo jeżeli tylko potrzebna jest nam literatura związana z jakąkolwiek konkretną dziedziną, to w takich właśnie miejscach mamy zawsze zdecydowanie największe szanse na znalezienie czegoś faktycznie odpowiedniego. Takie księgarnie odznaczają się obecnie bardzo dużym zróżnicowaniem, co jest oczywiście świetną wiadomością dla każdego z nas, ponieważ z tego też powodu nie ma najmniejszego nawet znaczenia to, jakie w ogóle książki dla młodzieży akurat nas interesują. Jak najbardziej warto w takim razie nieco bliżej zainteresować się takimi właśnie ofertami, gdyż rzeczywiście dobra księgarnia medyczna w dosłownie każdym przypadku będzie w stanie zaoferować nam wszelkie tytuły dotyczące takiej właśnie dziedziny, jakich tylko akurat potrzebujemy.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia techniczna »

  Słyszałeś już o nowej księgarni technicznej? Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy Techbook. Jesteśmy księgarnią tematyczną skierowaną do wszystkich osób które potrzebują książek technicznych. Znajdziesz u nas podział na biznes, informatyka, motoryzacja, nauke, poraniki, sport, podręczniki ekonomiczne, czasopisma. Ostatnio wielkim hitem w naszej księgarni okazała się książka Nowakowskiego Wojciecha pt. "Logo w Praktyce". Książka to zbiór ciekawych informacji na temat programowania miniaturowych sterowników. Książka została napisana głównie dla miłośników oraz studentów automatyki. Język w jakim została napisana pozwoli zupełnemu laikowi zaprzyjaźnić się z automatyką. Wszystkie kupione w naszej księgarni książki możesz odebrać osobiście w Warszawie na ulicy Stromej 18a - również w naszym punkcie odbioru zamówień możesz dokonać płatności za zakupy. Jeśli decydujesz się na wysyłkę towaru, wcześniej opłać ją za pomocą szybkich przelewów elektronicznych a My wyślemy paczkę sprawdzoną firmą kurierską.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »