Strony związane z hasłem: księgowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'księgowa':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • OPTIMUM - Biuro rachunkowe i ubezpieczenia »

  OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE zostało założone w 2004 roku. Posiada licencję Ministerstwa Finansów z nr 24435/01 dotyczącą wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Właściciel firmy posiada wyższe wykształcenie magisterskie o specjalności rachunkowość i finanse. Pełnił również obowiązki głównego księgowego w kilku znanych poznańskich firmach. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.nBiuro prowadzi księgowość wyłącznie komputerowo w oparciu o oprogramowanie CDN OPT!MA firmy COMARCH. Sporządzamy również analizy finansowe, wnioski kredytowe, biznesplany oraz wnioski o dotacje unijne.nPosiadamy pełną ofertę ubezpieczeniową PZU S.A. zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Działamy na podstawie umowy z PZU S.A. Poprowadzimy księgowość Państwa firmy i ubezpieczymy jej majątek.noferujemy m.in.:n * ubezpieczenia komunikacyjnen * ubezpieczenia majątkowen * ubezpieczenia obowiązkowen * ubezpieczenia pakietowen * ubezpieczenia turystyczne

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Nasz Zakład Usługowy prowadzi działalność od 15.01.1992 roku, na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 3554/97. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością. Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodow i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (pełne księgi rachunkowe). Obsługujemy firmy z terenu Bytomia i okolic. Na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby. Oferujemy pełen zakres usług księgowych.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia MDDP - szkolenia i kursy księgowe »

  Akademia Biznesu MDDP jeden z liderów rynku w zakresie szkoleń i kursów dla działów finansowo-księgowych organizuje:
  -szkolenia z podatków i rachunkowości, -kursy księgowości od podstaw oraz zaawansowane m.in: Główny księgowy, doradca podatkowy, dyrektor finansowy
  -studia podyplomowe z zakresu kadr, rachunkowości i zarządzania.
  - konferencje dla działów finansowo-księgowych
  Wieloletnie doświadczenie kadry prowadzącej oraz najlepsi wykładowcy praktycy wywodzący się z czołowej firmy doradczej gwarantują wysoki merytorycznie poziom zajęć.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Biuro Rachunkowe Księgowy24.eu w Rzeszowie świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS dla przedsiębiorców. Oferujemy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań - Kreatywny Księgowy z indywidualnym podejściem. Usługi rachunkowe, rachunkowość, księgowość Poznań, woj. wielkopolskie. Biuro rachunkowe oferuje doradztwo podatkowe i prowadzenie księgowości - kreatywna księgowość. Oferta i cennik na stronie - pierwsze dwa miesiące za połowę ceny. Szybkości działania - księgowa, rachunkowość, usługi rachunkowe, profesjonalna księgowość Poznań. Rozliczenia pit, zus, vat, podatek dochodowy to nasza pasja. Biuro rachunkowe Poznań - rejestracja firmy, deklaracje zgłoszeniowe. Połączenie ogromnej wiedzy i dokładności.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Profesjonalne usługi rachunkowe dla Twojego biznesu! Kancelaria i Księgowi z Gdyni. Nasza oferta obejmuje duży wybór usług dla naszych klientów. Prowadzimy szkolenia w sprawach podatkowych, posiadamy zawsze aktualne bazy danych i wiedzy związanej przepisami prawa podatkowego w Polsce. Sprawnie eliminujemy u naszych klientów stan zdenerowania, związany z przebiegiem wszelkiej maści kontroli. Mamy długoletnie doświadczenie w działalności rachunkowej i doradztwie. Obsługujemy tak małe firmy jak i spółki z o.o. Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe doradca Rzeszów »

  Internetowe Biuro Rachunkowe Doradca obsługuje małe
  i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi pełnej pomocy w prowadzeniu firmy. Cel ten realizujemy poprzez ofertę szerokiej gamy usług księgowych, szczegółową wiedza i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.
  Dla Klientów chcących uruchomić działalność gospodarczą oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Polega ona w szczególności na świadczeniu następujących usług:
  -doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przyszłej działalności gospodarczej
  -pomoc w sporządzeniu niezbędnych umów oraz wypełnienie niezbędnych formularzy i deklaracji.
  -doradztwo podatkowe w zakresie wyboru, najdogodniejszej dla Klienta, formy opodatkowania.
  Dla wygody naszych Klientów Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie wykonuje również inne czynności powiązane z obsługą przedsiębiorców. Są to w szczególności: wirtualny adres oraz obsługa rozrachunków i płatności Klienta.
  Pierwsza z nich polega na rejestracji działalności gospodarczej Klientów - pod adresem naszej kancelarii. Biuro w ramach tej usługi wykonuje również czynności odbierania poczty przychodzącej i przekazywania jej bezpośrednio do Klienta. Obsługa płatności polega zaś na monitorowaniu należnych Zleceniodawcy kwot, a także elektroniczna realizacja wymagalnych publicznoprawnych oraz kosztowych zobowiązań z rachunku bankowego Klienta.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe PROEFEKT prowadzone jest przez dwie doświadczone księgowe - panie Marię i Beatę Krzemyk. Biuro oferuje profesjonalną obsługę księgową dla małych, średnich i dużych firm. Terenem działania firmy jest Kraków i najbliższe okolice jak miasta takie jak Kaszów, Liszki, Czułów, Czernichów, Kryspinów, Zabierzów w województwie małopolskim. PROEFEKT stawia na profesjonalizm i przyjazną współpracę. Pełna oferta, aktualności i promocji na stronie Internetowej. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Słupsk, Koszalin, Miastko »

  Polecana obsługa rachunkowa dla Twojej firmy. Księgowość jest to dziedzina nauki z zahaczająca zarówno o prawo jak i matematykę. Wystarczy mała pomyłka w rozliczeniach z urzędem skarbowym i może to kosztować firmę sporo pieniędzy. Jest na to sposób, wystarczy skorzystać z oferty prowadzonego przez nas biura księgowego, działającego na terenie województwa Pomorskiego. Dla nas nie stanowią problemu komunikaty z fiskusem oraz rozrachunki rachunkowe czy ewidencje VAT. Posiadamy bogate doświadczenie w tej branży Szeroki wachlarz naszych usług jaki prowadzimy na pewno zadowoli każdego z Państwa. Za cel postawiliśmy sobie zadowolenie naszych klientów a atutem jest rzetelność wykonywanych usług jak i dyskrecja.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ATAcentre | Biuro rachunkowe, księgowa Poznań »

  Poznańskie biuro rachunkowe ATAcentre oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości, rachunkowości, doradztwa i audytu, które nie polegają jedynie na bieżącym prowadzeniu rozliczeń księgowych. W działalności naszych Klientów często zdarzają się dodatkowe kwestie, problemy z zakresu prawa podatkowego, pojawia się potrzeba zdobycia opinii bądź też interpretacji indywidualnej. Biuro rachunkowe również w tym zakresie doradzi, opracuje wymagane wnioski, dokumentację i wyjaśnienia. ZW działalności przedsiębiorstwa bowiem często pojawiają się dodatkowe kwestie, problemy z zakresu prawa podatkowego, występuje potrzeba uzyskania opinii bądź też interpretacji indywidualnej. Biuro rachunkowe również w tym zakresie doradzi, sporządzi odpowiednie wnioski, dokumentacje i wyjaśnienia. W zakres naszych usług wchodzą m.in.: Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR Obsługa kadrowo-płacowa Rejestracja podatników Przygotowanie wniosków o zwrot VAT Serdecznie zapraszamy do biura rachunkowo-księgowego ATAcentre w Poznaniu.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie biuro rachunkowe, usługi księgowe, księgowa Warszawa Łomianki »

  Kompleksowa obsługa księgowa obejmuje:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

  • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego.

  Obsługa kadrowo – płacowa stanowi uzupełnienie usług finansowo-księgowych zapewniając kompleksowe prowadzenie dokumentacji z obszaru kadrowego i płacowego naszych Kontrahentów.

  Profesjonalizm obsługi księgowej oznacza także ponoszenie przez nasze biuro odpowiedzialności cywilnej za prawidłowość oraz rzetelność świadczonych usług, zarówno przed właściwymi urzędami skarbowymi, urzędami kontroli skarbowej oraz innymi jednostkami administracji publicznej. Posiadamy niezbędną licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.


  Zapraszamy!

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Hossa »

  Biuro Rachunkowe Hossa w Rybniku specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy atrakcyjne ceny. •Prowadzenie ksiąg rachunkowych • tworzenie i aktualizacja polityki rachunkowości,• przygotowywanie planu kont, • bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, • konsultacje księgowe i podatkowe, • ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia, • sporządzanie sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych składających się z: bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej (obejmującej wprowadzenie do sprawozdania), zestawienia zmian w kapitale własnym oraz rachunku przepływów pieniężnych, • projektowanie i tworzenie raportów wg indywidualnych potrzeb Klienta (dla właścicieli, zarządu, rady nadzorczej), • dokonywanie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług, • sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS oraz NBP, • uzgadnianie sald należności i zobowiązań. Obsługa kadrowo płacowan• pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, • obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac, • sporządzanie pasów wynagrodzeń, • wyliczanie składek ZUS i sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, pozostałe informacje na stronie, zapraszamy.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ełk - PODATKI.AZ »

  Głównym celem naszej działalności jest obsługa rachunkowa małych i średnich firm z terenu Ełku i okolic. Prowadzimy kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową w najbardziej konkurencyjnych cenach. W oparciu o doświadczoną kadrę obsługujemy firmy będące na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Naszym priorytetem jest terminowość, rzetelność, odpowiedzialność. Z każdym klientem indywidualnie ustalamy ceny za usługi. Nie pobieramy dodatkowych opłat za rozliczenia roczne. Korzystając z usług naszej firmy zawsze będą się Państwo czuli najważniejsi. Panuje u nas miła, przyjacielska atmosfera. Stawiamy na budowanie długoterminowych, partnerskich relacji.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekret Biuro Rachunkowe w Gdańsku »

  Największą zaletą prowadzonego biura rachunkowego jest to, że służy pomocą przez całą dobę. Siedziba biura rachunkowego mieści się w Gdańsku-Jasieniu. Biuro oferuje rabat w wysokości 10% od ceny, którą klienci płacili w poprzednim biurze rachunkowym. Świadczone usługi można skrócić do następujących punktów: usługi rachunkowe (jak prowadzenie ksiąg rachunkowych), rozliczenia płacowo-kadrowe (np. wyliczanie pensji pracowników), rozliczenia w zakresie VAT i akcyzy, usługi dodatkowe jak doradztwo czy reprezentowanie firmy w Urzędach Skarbowych i ZUS. W dzisiejszych czasach ciężko wybrać dobre biuro rachunkowe, szczególnie w dużych miastach jak Gdańsk, gdzie jest ich bardzo dużo. Trafienie na dobre usługi, np. takie jak świadczy Biuro Rachunkowe Dekret ułatwia wiele spraw związanych z prowadzeniem swojego biznesu, przede wszystkim odciąży nas od części problemów, którymi nie powinniśmy się zajmować, a zaoszczędzony czas można zamienić na pracę nad swoim biznesem co w sumie skutkuje większymi zarobkami i okazuje się, że powierzenie spraw rachunkowych dobrej firmie jak Biuro Rachunkowe Dekret z Gdańska to inwestycja.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rudiger Finance sp. z o.o. »

  Rudiger Finance sp. z o.o., to Biuro Rachunkowe działające na terenie Warszawy i okolicznych miast (Sochaczew, Błonie, Łomianki, Pruszków, Piaseczno, Konstancin).

  Księgowość oraz kadry i płace to branża w której jesteśmy specjalistami. Zespół księgowych Rudiger Finance sp. z o.o. to doświadczeniu i odpowiedzialni specjaliści, posiadający wykształcenie oraz kwalifikacje zawodowe.

  Jako firma księgowa gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi, zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami. Usługi księgowe uzupełnia wsparcie przy wprowadzaniu zmian / rejestracja spółki z o.o.

  Nasi klienci, otrzymują od nas informacje o stanie finansów swoich firm. Dzięki temu mogą podejmować właściwe decyzje biznesowe, oparte na rzetelnych wynikach księgowych. Informacje te przekazywane są w formie arkusza kalkulacyjnego i przedstawiają (koszty, przychody, wynik finansowy). Takie dane pozwalają badać np rentowność firmy, wzrost nakładów w stosunku do wzrostu przychodów (np o ile wzrosły przychody po zwiększeniu zatrudnienia lub kampanii marketingowej)

  Ważnym elementem jest odbieranie w Państwa firmie dokumentów księgowych. Oszczędzicie Państwo czas, który można poświęcić na rozwój firmy.

  Nasze Biuro księgowe zaprasza do swojej siedziby, Warszawa ul. Relaksowa 33/ 130 oraz na naszą stronę internetową.

  Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę dostosowana do wymagań i oczekiwań w zakresie księgowości.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Finanse i Rachunkowość jest rodzinną firmą powstałą w 2007 roku, w której łączymy pasję z zawodem. Specjalizujemy się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm. Oprócz usług księgowych dodatkowo proponujemy szkolenia BHP, HACCP oraz pomoc przy wyborze i wdrażaniu systemów gastronomicznych. Mamy specjalną ofertę dla firm należących do branży gastronomicznej. Nasze 25-letnie doświadczenie zawodowe gwarantuje profesjonalną i w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami obsługę, a także doradztwo księgowe niezależnie od formy prawnej podmiotu gospodarczego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy zakres usług do postawionych wymagań. Poza standardowymi usługami świadczonym przez biura rachunkowe proponujemy Państwu dodatkowo: sporządzanie miesięcznych raportów do analiz typu rachunek zysków i strat,kontrola zobowiązań i należności firm, nadzór nad terminowym i prawidłowym regulowaniem zobowiązań Firmy, reprezentację przed Urzędem Skarbowym, wystawianie faktur VAT sprzedaży zgodnie z umowami handlowymi z kontrahentami, przeprowadzanie i rozliczanie miesięcznych inwentaryzacji oraz uzgadnianie sald magazynowych, przygotowanie wezwań do zapłaty, rozliczanie i księgowanie ZFŚS. Oferujemy nasze usługi na terenie Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość »

  Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

  Zajmujemy się obsługą podmiotów z całej Polski.

  Nasze biuro rachunkowe mieści się w Łodzi.

  Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  Dojazd do siedziby naszej firmy jest szybki i wygodny, dodatkowo posiadamy obszerny i bezpłatny parking.

  Nasze usługi księgowe wykonywane są terminowo i rzetelnie.


  Nasza firma kompleksowo obsługuje wszelkie podmioty gospodarcze. W szczególności zobowiązane do prowadzenia:
  1.księgi przychodów i rozchodów (KPiR)
  2.ksiąg rachunkowych (pełna księgowość

  Obługujemy w firmach również kadry i płace.

  Dodatkowo naszym klientom możemy zaproponować:
  ■elektroniczną archwizację dokumentów (pdf)
  ■księgowość internetową (pełna odpowiedzialność po stronie biura) – dostęp poprzez panel klienta
  ■panel klienta z dostępem do najważniejszych danych oraz dokumentów rejestrowych firmy
  ■automatyczne powiadamianie e-mail o należnych składkach Zus, kwocie podatku dochodowego, VAT
  ■wirtualne biuro (Rejestracja Państwa firmy pod naszym adresem)

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse, księgowość, kontroling. Premium Global- outsourcing i e-services w rachunkowości »

  Premium Global - innowacyjny outsourcing księgowości, finansów i controllingu oparty na 3 filarach: e-services, workflow, archiwizacja. Usługi dodane - controlling, audyty procedur, interim-management, księgowość produktowa SPV'ów.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • BDP Aval Alicja Rusiniak – Warszawa - doradztwo podatkowe, pełna księgowość, ZUS, KPiR »

  BDP AVAL Alicja Rusiniak - Warszawa Bemowo - Usługi księgowe, doradztwo podatkowe, pełen zakres - KPiR, pełna księgowość, Kadry i Płace, podatki, ZUS, ewidencje. Pełen zakres usług księgowych i podatkowych.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Opole - Izabela Wawrzynek »

  Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek jest profesjonalnym biurem świadczącym kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej i różnych profilach działalności. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta. Świadczymy usługi przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności i terminowości zapewniając zgodność z obowiązującym prawem podatkowym i międzynarodowymi standardami rachunkowości. Współpracujemy z podmiotami o ugruntowanej pozycji rynkowej jak i nowo powstałymi. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji VAT, rozliczeń PIT, CIT, ZUS, transakcji wewnątrzwspólnotowych, INTRASTAT i innych.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »