Strony związane z hasłem: kucie betonu - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kucie betonu':

 • B.K.S cięcie betonu »

  Firma B.K.S od wielu lat zajmuje się cięciem i wierceniem betonu techniką diamentową, wykorzystując przy tym metodę bezudarową i bezpyłową, a mamy możliwość przeprowadzenia odwiertów mieszczących się w zakresie od 10 do 1000 milimetrów. Do cięcia stosujemy najbardziej zaawansowanego sprzętu - piłę ścienną, ręczną pilarkę i linę diamentową o dowolnej, dobranej przez klienta grubości. Podejmujemy się każdego postawionego przed nami zadania (również frezowanie, kucie oraz szlifowanie) i realizujemy je z największą dokładnością dzięki wykwalifikowanej kadrze i jej bogatemu doświadczeniu. Nasza firma jest przedsiębiorstwem ogólnopolskim,a braliśmy udział w realizacji takich projektów jak budowa warszawskiego Centrum Handlowego „Złote Tarasy”, modernizacja Dworca Głównego w Krakowie, czy rozbiórka schronów przeciwatomowych w Instytucje Mechaniki Precyzyjnej. Dokładne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • RCUT technika diamentowa, cięcie żelbetu, cięcie betonu, rozbiórki »

  Rcut - to firma zajmująca się rozbiórkami technicznymi stosując innowacyjną metodę jaką jest technika diamentowa. Wykonujemy cięcia oraz wiercenia w betonie, żelbecie i innych materiałach budowlanych. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry powoduje że jesteśmy precyzyjni, rzetelni, fachowi a także terminowi w realizowanych przez nas zleceniach. Świadczymy również usługi w zakresie kucia ręcznego przy użyciu młotów dłutujących. Usługi świadczymy na terenie całego kraju - Wrocław, Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Gdynia, Toruń, Warszawa, Łódź, Suwałki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie R-cut.

  Data dodania: 24 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Buiilder Technika Diamentowa »

  Nasza Oferta to: Cięcie betonu, Wiercenie otworów w żelbecie, wzmacnianie konstrukcji budowlanych włóknem węglowym, frezowanie, szlifowanie, kucie betonu, wyburzanie, iniekcje ciśnieniowe, wklejanie kotew chemicznych i prętów zbrojeniowych, maty i taśmy kompozytowe CFRP i FRP

  Data dodania: 05 08 2017 · szczegóły wpisu »