Strony związane z hasłem: kukurydza - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kukurydza':

 • Kukurydza i groszek Bonduelle »

  Fabryka w Gniewkowie produkuje rocznie już około 40 000 ton warzyw przetworzonych mrożonych i konserwowych. Wyjątkową dumą gniewkowskiego zakładu jest groszek konserwowy i mrożony, brokuły pieczarki i cukinia, a także fasole suche.
  Do osiągnięć Bonduelle w Polsce należy też wprowadzenie na krajowy rynek brokuła i jego spopularyzowanie wśród polskich konsumentów. Koncern przekazał polskim agronomom sprawdzoną technologię upraw i produkcji tego warzywa, które szybko na stałe zagościło na polskich stołach.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo w zakresie uprawy kukurydzy EDWARD CHOLEWA »

  Jestem Komisantem - Doradcą firmy nasiennej PIONEER na Polskę południowo-wschodnią. Moja firma „Doradztwo w zakresie uprawy kukurydzy EDWARD CHOLEWA” z siedzibą w Ujeznej już od 20 lat zajmuje się dystrybucją kwalifikowanego materiału siewnego kukurydzy i rzepaku oraz inokulantów do przygotowywania kiszonek z traw, lucerny i kukurydzy oraz kiszenia wilgotnego ziarna kukurydzy. W ofercie firmy są również nawozy rolnicze YARA, wapno nawozowe KZK Koszelowskich Zakładów Kredowych oraz doradztwo i usługi rolnicze.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Giełda rolna - maszyny rolnicze »

  Giełda rolna to branżowy serwis ogłoszeniowy dla wszystkich uczestników rynku rolnego. Kompleksowa oferta portalu od nasion przez środki ochrony, maszyny rolnicze po kombajny. Portal umożliwia dotarcie do potencjalnych klientów na terenie całego kraju. Bezpłatne i szybko możesz dodać ogłoszenie które dotrze do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »