Strony związane z hasłem: kurs angielskiego - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kurs angielskiego':

1 · 2 · następna strona »
 • Edutainment - Indywidualne Lekcje Angielskiego z Dojazdem w Warszawie »

  Oferujemy indywidualne lekcje języka angielskiego z dojazdem do klienta. Lekcje są dostosowywane do wymagań, poziomu, oraz umiejętności naszych uczniów.

  Oferujemy również korektę tekstu napisanego w języku angielskim jak i tłumaczenie z języka angielskiego i na język angielski.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatny kurs języka angielskiego online »

  We współczesnym świecie znajomość języków obcych stała się koniecznością. Niemożliwy jest rozwój osobisty, awans zawodowy, nawiązywanie nowych kontaktów bez umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Dlatego postanowiłam stworzyć ten kurs. Bezpłatny kurs języka angielskiego online przeznaczony jest zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoja przygodę z angielskim jak i dla tych, którzy już mają na tym polu jakieś osiągnięcia. W tworzeniu lekcji kieruję się się swoim kilkunastoletnim doświadczeniem pedagogicznym, opartym na kształceniu osób w różnym wieku, od małych dzieci do osób dorosłych. Mam nadzieję, że moja praca pozwoli na rozwinięcie u innych zamiłowania do nauki oraz przyda im się w życiu codziennym.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski online - bezpłatny kurs angielskiego eSlownik.com »

  Kurs online jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Zapewniamy możliwość nauki języka od podstaw jak również rozwinięcia dotychczasowych zdolności. Eslownik.com jest podzielony na poziomy i lekcje, w skład których wchodzą część teoretyczna oraz praktyczna. W celu uprzyjemnienia nauki angielskiego, część praktyczna została stworzona w formie łamigłówek i zabaw. Pierwsze dwa poziomy oferujemy bezpłatnie, mając na celu zachęcenie do kontynuacji nauki i możliwości bliższego zapoznania się z kursem. Ze względu na trwający proces tworzenia kursu aktualnie dostępny jest pierwszy poziom. Serdecznie zapraszamy do rejestracji w celu założenia prywatnego konta, które daje możliwości nauki języka, jak i również odkrywania ciekawostek zawartych w samym kursie.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia »

  Korepetycje oraz nauka Języka Angielskiego przez internet. Wygodnie i niedrogo, ucz się bez wychodzenia z domu. Podejmij wyzwanie! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka angielskiego. Wejdź i sprawdź to nic nie kosztuje! Pierwsza lekcja prezentacyjna za darmo.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski online »

  Nauka języka angielskiego online na podstawie repetytorium gramatycznego, gotowych wypracowań oraz słowniczka tematycznego.

  Serwis angielski.nauczaj.com to kurs angielskiego od podstaw, w tym również materiały edukacyjne dla najmłodszych. Strona wzbogacona jest o forum językowe, na którym można uzyskać pomoc zarówno w zrozumieniu zawiłości języka angielskiego, jak i w sprawdzeniu prac domowych i wypracowań.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Strona eTutor jest witryną szkoły języka angielskiego oferującej kursy angielskiego przez internet. Na stronie znajduje się prezentacja oferowanych dwóch podstawowych pakietów nauki angielskiego Ultimate English (kompleksowa nauka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania) oraz Gramatyka angielska (profilowany kurs angielskiego).

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski od podstaw »

  Serwis edukacyjny dotyczący darmowej nauki angielskiego od podstaw. Oferuje bezpłatny kurs języka angielskiego dla początkujących, a także wiele ćwiczeń z gramatyki i słownictwa angielskiego. Zapraszamy do nauki online, gdzie możesz nauczyć się angielskiego nie ponosząc żadnych kosztów.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Omnibus - Kursy angielski i niemiecki - Poznań »

  Szkoła Omnibus Poznań oferuje kursy takie jak: język angielski, niemiecki, kursy za granicą w renomowanych szkołach, biznesowe, kursy indywidualne. Szkoła organizuje również kursy językowe dla firm. Uczymy młodzież i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów Goethe Institut i Cambridge. Wieloletnia tradycja w nauczaniu języków obcych.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych »

  Korepetycje i nauka angielskiego dla dzieci. Uczymy szybko i przyjemnie. Nauka poprzez zabawę, gry, piosenki. Zapraszam na stronę internetową. Możliwy dojazd do klienta. Rozsądne ceny i wymierne efekty. Zapraszam

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Startup.edu.pl »

  Szkoła Języka Angielskiego START UP oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, również kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz TOEIC, Cambridge i innych.
  Szkoła prowadzi również kursy języka angielskiego (Business i General) dla firm oraz - na życzenie - przeprowadza audyt językowy.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły języków obcych dla dorosłych Atrius. Nasza szkoła powstała z myślą o osobach dorosłych, które chcą uczyć się języków we własnym gronie. Prowadzone przez nas kursy językowe (angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski i francuski) odbywają się na wielu poziomach zaawansowania i intensywności, tak aby każdy z Państwa mógł znaleźć najbardziej odpowiadające mu zajęcia. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • English Learning Centre »

  ELC to miejsce gdzie nauka języka angielskiego jest przyjemna a zarazem skuteczna. Uczymy poprzez konwersacje, oferujemy kursy tradycyjne, intensywne, specjalistyczne, przygotowawcze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nauka jest dostosowana do potrzeb ucznia. Gwarantujemy efektywne komunikowanie się w języku po krótkim czasie nauki. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody uczenia języka angielskiego.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingolab.pl - Internetowa szkoła językowa, kursy z języka angielskiego »

  LINGOLAB to kursy języka angielskiego
  on-line z lektorem.

  Już nie musisz wychodzić z domu czy biura -
  wystarczy Ci komputer z Internetem,
  wygodna kanapa i gotowe!

  * nauka z domu
  * doświadczeni lektorzy "na żywo"
  * mobilność
  * elastyczne godziny zajęć
  * małe grupy
  * platforma e-learningowa 24/7

  Gwarantujemy skuteczną naukę - wystawiamy certyfikaty

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Listen Languages - Szkolenia dla firm, Szkolenia z angielskiego »

  Listen Languages powstało z myślą o obsłudze podmiotów biznesowych. Uczymy języka angielskiego biznesowego i prawniczego w siedzibie klienta. Nasza metoda pozwala osiągnąć szybkie wyniki w nauce, a czas trwania jest uzależniony ściśle od postępów w nauce.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy kurs angielskiego »

  Zapraszam na stronę poświęconą nauce języka angielskiego! Dzięki temu kursowi bez problemu przyswoisz sobie język angielski! Kurs jest innowacyjny ponieważ zawiera profesjonalnie zrobione nagrania słownictwa dzięki czemu nauka jest bardzo przyjemna i szybka! Kurs został stworzony przez lektora języka angielskiego. Zawiera także ćwiczenia i odpowiedzi do ćwiczeń. Warto się uczyć angielskiego ponieważ zwiększa szansę na uzyskanie lepszej pracy!

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  Kurs angielskiego metodą korespondencyjną to szybka i skuteczna metoda nauki języka angielskiego. Na stronie firmy ESKK oferowanych jest 6 rodzajów kursów o różnym poziomie zaawansowania. Dla osób, które nie do końca zdają sobie sprawę z aktualnej wiedzy jest przygotowany bezpłatny test, który pomoże określić znajomość języka. Każdy kurs składa się z zeszytu ćwiczeń oraz płyty audio z nagraniami lektorów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • English Bay- nowoczesna szkoła języka angielskiego »

  English Bay to najnowocześniejsza szkoła języka angielskiego w woj. lubuskim. Oferujemy kursy języka angielskiego metodą blended learning. W English Bay uczymy się korzystając z platformy e-learningowej. Podczas kursów słuchacze wykonują ćwiczenia na monitorze Multi Touch. Dzięki platformie e-learningowej zajęcia są interaktywne a kursanci mają dostęp do materiałów 24h. Na stronie naszej szkoły językowej znajdziesz zawsze aktualne informacje o rabatach.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci od 3 miesięcy do 14 lat! Angielski w Twoim przedszkolu »

  Biorąc po uwagę badania lekarzy neurologów wiadomym jest, że najlepszy okres do nauczenia się języka obcego przypada na początkowe osiem lat życia naszego dziecka. Po ukończeniu tego okresu mózg dziecka staje się, coraz mniej podatny. W tym pierwszym czasie życia dziecko jest w stanie nauczyć się akcentu specyficznego dla nowego języka, tak samo, w jaki uczy się języka rodowego.
  W naszym Centrum kształcimy maluchy języka angielskiego metodą Helen Doron Early English rozpoczynając już od 3 miesiąca aż do 14 roku życia. Jesteśmy autoryzowanym Centrum Helen Doron Early English w Warszawie na Woli. W całej Polsce działa obecnie ponad 160 szkół Helen Doron Early English, w których uczy się ponad 26 000 dzieci.
  Język jako środek do poznania świata pozwala zaaprobować kulturę innych krajów. Dziecko ucząc się języka obcego, opanowuje nowy sposób komunikowania się ze światem. Dzieci, które wcześnie zaczynają uczyć się języka obcego, zdołają lepiej zrozumieć swój język ojczysty, dlatego że stają się świadome istnienia języka jako takiego. Dołączenie języka obcego do świata malucha pomaga jemu rozwinąć empatię dla innych ludzi, a w dalszej perspektywie wnosi swój wkład w międzynarodowe zrozumienie.
  Nauczając języków obcych wdrażamy młodego człowieka do łatwiejszego startu zawodowego na międzynarodowym rynku pracy, gdzie konieczna staje się znajomość kilku języków, a nade wszystko języka angielskiego.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka języków - Brainturbo.pl »

  To od nas zależy, w jaki sposób podchodzimy do każdej sprawy.

  Nie dajmy się zwieść, że w efektywnej nauce języka chodzi tylko o dobry sposób omówienia tematów lub metodę, która ma dobrą reklamę i wszystko dalej już będzie proste. Jeśli w to uwierzymy, to wkrótce sami się przekonamy, że to nieprawda, że jest zupełnie inaczej, że to nie wystarcza!?

  Niestety określona część takich działań pozostaje nieefektywnymi próbami, czasami kosztuje do tego mnóstwo pieniędzy. Wzrastają również oczekiwania wobec nas lub odczuwamy wewnętrzny przymus – nie mówiąc już o sytuacji, gdy musimy zdać obowiązkowy egzamin językowy do dyplomu. I znów ulegamy pokusie i wybieramy dobrze zareklamowaną metodę, która wydaje się nam inna i nowa, a potem znów wracamy do punktu wyjścia. Zazwyczaj nie uświadamiamy sobie, czy mamy i czy będziemy mieć wystarczająco dużo energii, czasu, wytrwałości, pilności, a także czy dana metoda jest dla nas odpowiednia pod względem mentalnym, czy okoliczności będą sprzyjać nauce języka itp.

  Brainturbo od tego właśnie odchodzi!

  Spośród trzech elementów procesu uczenia według brainturbo

  - kluczem do całości jest człowiek
  - a nie tematyka
  - i nie metoda!

  Wejdź i skorzystaj z jednej darmowej godziny!

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  Wyjeżdżasz na wakacje i boisz się, że nie poradzisz sobie z komunikacją za granicą? Gwarantujemy ci, że jeśli odpowiednio wcześnie rozpoczniesz naukę języka, to twoje obawy staną się bezpodstawne. Nasza firma ułatwi ci to zadanie. Już w krótkim czasie opanujesz podstawowe zwroty i wyrażenia. Wystarczy słuchać proponowanych nagrań i audycji prowadzonych przez obcokrajowców. Naukę warto podejmować jak najczęściej, wtedy rezultaty będą szybko widoczne. Nie zwlekaj więc i rozpocznij lekcje z naszymi native speakerami.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »