Strony związane z hasłem: kurs na wózek widłowy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kurs na wózek widłowy':

 • Kursy na wózek widłowy-Szkolenia, instrukcje, pomiary-BHP-ECO. »

  Szkolenia i pomiary w zakresie bhp.Prowadzimy kursy operatorów wózków widłowych.Pomiary czynników szkodliwych dla zdrowia i emisji zanieczyszczeń.Szkolenia w zakresie bhp dla pracowników na stanowiskach biurowych,robotniczych,kierowniczych, a także dla przedsiębiorców.Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.BHP Kraków.Ośrodek Dydaktyczno-Szkoleniowy BHP-ECO.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na wózek widłowy »

  Jesteśmy firmą, która działa od 2010 roku specjalizuje się w realizowaniu szkoleń na wózki widłowe, podesty ruchome, HDS. Zapewniamy możliwość uzyskania odpowiednich kwalifikacji i zaświadczenie o uzyskanych kwalifikacjach, które pozwalają na wykonywanie pracy zarówno na terenie Polski, jak też takich krajów jak Anglia, Irlandia, Niemcy. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz wykładowców.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny kurs na wózek widłowy w Imagine House »

  Wózki widłowe są powszechnie stosowane w wielu dziedzinach życia, głównie oczywiście w transporcie i handlu, ale też w przemyśle i budownictwie. Operatorem może zostać niemal każdy, ale wymaga to odbycia szkolenia i zaliczenia egzaminu, co jest warunkiem uzyskania uprawnień. Czy warto? Na pewno tak. Oto 5 powodów na potwierdzenie tej tezy:
  I. Uzyskane uprawnienia są przyznawane bezterminowo, więc nie trzeba z nich korzystać natychmiast. Licencja jest ważna na terenie całej Polski i we wszystkich krajach unii europejskiej.
  II. Szkolenie operatora obejmuje kurs bezpieczeństwa i higieny pracy, w czasie którego kursant poznaje zasady przygotowania wózka do pracy, bezpiecznego wykonywania obowiązków i radzenia sobie z sytuacjami krytycznymi, a także poznaje szereg czynności niedopuszczalnych. Pozwala to na redukcje ryzyka wypadków.
  III. Szkolenie prowadzi doświadczony instruktor przekazujący kursantom wiedzę praktyczną. Ma to kluczowe znaczenie dla bezpiecznego i skutecznego wykonywania obowiązków w przyszłości.
  IV. Operator wózka widłowego jest w stanie pracować dzięki swojej maszynie kilkadziesiąt razy wydajniej od osoby, która musiałaby przenosić ładunki manualnie. Jest one też w stanie ograniczyć do minimum straty wiązane z uszkodzeniami normalnymi w transporcie.
  V. Posiadacze uprawnień operatora wózków widłowych mają znakomite perspektywy na rynku pracy. Wózki widłowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie magazynuje się lub przynajmniej przeładowuje towary.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz »

  Przedsiębiorstwo Roman Bąk z siedzibą w Nowym Sączu oferuje szkolenia i kursy zawodowe. Oferujemy szkolenia BHP, kursy na wózek widłowy, kursy na żuraw, usługi BHP oraz wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »