Strony związane z hasłem: Kurs VBA - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Kurs VBA':

 • Kurs Excel, szkolenia Excel VBA w całej Polsce »

  Oferujemy profesjonalne kursy Excel dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Szkolenia Excel prowadzimy w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu lub na sprzęcie klienta.Kurs Excel a stacjonarny realizujemy w Krakowie w naszych salach lub w Warszawie. Szkolenia Excel obejmują wszystkie grupy zawodowe i poziomy Excela. Kurs zaawansowany i podstawowy są realizowane przez cały rok przez doświadczonych trenerów z wyjątkowymi referencjami.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia Access Kraków »

  Współcześnie możliwość podnoszenia kompetencji i wzrost oczekiwań pracodawców zmuszają nas do ciągłego rozwijania nowych umiejętności. Właściciele firm niechętnie zgadzają się na kupno drogich programów komputerowych. Co zatem może być rozwiązaniem? Często zamiast decydować się na kupno drogich programów komputerowych, bardziej opłaca się dokładniej przyjrzeć się darmowemu pakietowi Office. Oferta szkoleń z Pakietu MS Office na rynku jest bardzo duża – możemy zdecydować się na szkolenie MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie MS Access, szkolenie VBA lub szkolenie PowerPoint. Dla kogo skierowane są te szkolenia i kiedy powinniśmy się zdecydować, na któryś z nich?


  Kurs Access podstawowy pokaże Ci jak korzystać z podstawowych narzędzi programu Access, dowiesz się też jak stworzyć i zaprojektować nieskomplikowaną bazę danych, odpowiednio wprowadzić dane, ustawić relacje między tabelami, tworzyć i korzystać z prostych kwerend, tworzyć raporty i formularze oraz je drukować.

  Jeśli znamy już trochę program Ms Access warto zastanowić się nad udziałem w kursie Access Zaawansowany. W jego trakcie słuchacze dowiedzą się m.in. jak korzystać z zaawansowanych narzędzi programu Ms Access, tworzyć zaawansowane kwerendy, (również korzystając języka SQL), przygotować bazę dla zewnętrznych użytkowników, przygotować złożone raporty i formularze z wykresami, zabezpieczyć dane i nadawać uprawnienia.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia SQL Excel »

  Na stronie internetowej firmy Langolian użytkownicy znajdą profesjonalne kursy i szkolenia z programów pakietu Microsoft Office. W naszej obszernej ofercie są między innymi szkolenia Excel dla początkujących, Excel dla średnio zaawansowanych oraz Excel dla zaawansowanych ze wstępem do VBA. Dodatkowo oferujemy naszym uczestnikom szkolenia statystyczne w Excelu. Użytkownikom poruszającym się swobodnie w środowisku Excel proponujemy bardziej zaawansowane kursy z programowania w języku Visual Basic for Applications VBA, dostępne również na różnych poziomach zaawansowania i dopasowane do umiejętności i wiedzy osób biorących udział w kursie. Kolejną kategorię stanowi szkolenie z baz danych Access na którym uczestnik pozna m. in. sposób projektowania baz danych, tworzenie, modyfikowanie i usuwanie tabel, tworzenie formularzy i raportów czy współpracę MS Access z innymi bazami danych. W ofercie szkolenia dostępne są także kursy MS Project. Po odbytym szkoleniu MS Project uczestnik potrafi tworzyć optymalny harmonogram zadań i gospodarować jego zasobami. Szkolenia realizowane są w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i innych miastach na terenie Polski. Szczegóły dotyczące kalendarium szkoleń, programów oraz liczne listy referencyjne znajdą Państwo w witrynie www Langolian. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • VSQOOL »

  Dzięki naszym szkoleniom posiądziesz bądź poszerzysz swoją wiedzę w obszarze Excela, VBA, Accessa czy SQLa. Prowadzimy zapisy na kursy dla firm, indywidualne i grup zorganizowanych.

  Dlaczego warto wybrać szkolenie w VSQool:
  - prowadzimy kursy w języku angielskim,
  - organizujemy szkolenia w dogodnym dla klienta miejscu (W siedzibie klienta bądź w wynajętej przez nas sali),
  - wydajemy dyplomy poświadczające zdobytą wiedzę,
  - Certyfikowani trenerzy,
  - Wysokie zadowolenie klientów potwierdzone referencjami.

  Wykonujemy również usługi związane z przygotowaniem makr i raportów w programie MS Excel.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z bogatą ofertą naszych szkoleń.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami »

  Szkolenie VBA od podstaw w HintMine gwarantuje satysfakcję.

  • realizujemy szkolenia VBA od 2005 roku
  • jest to nasza główna specjalizacja
  • mamy tysiące zadowolonych klientów
  • nasze kompetencje potwierdzają dziesiątki pisemnych referencji
  • dopasowujemy zagadnienia do potrzeb uczestników
  • zajęcia realizujemy na dowolnym poziomie zaawansowania
  • możliwość pracy na plikach i przykładach uczestników
  • zapewniamy 6 miesięczne darmowe wsparcie mailowe po szkoleniu
  • każdy uczestnik otrzymuje książkę związaną z tematyką szkolenia i PenDrive (8 GB) z dodatkowymi materiałami
  • po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikaty w języku polskim i angielskim

  Najpopularniejsze szkolenia w naszej ofercie to:

  - szkolenie VBA podstawy
  - szkolenie VBA dla analityków
  - szkolenie VBA średnio zaawansowane
  - szkolenie VBA dla zaawansowanych

  Zapraszamy na www.hintmine.com

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »