Strony związane z hasłem: kurs - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kurs':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Grupa Ratmed - kurs pierwszej pomocy »

  Grupa Ratmed to firma, która organizuje i prowadzi: kurs pierwszej pomocy, szkolenie pierwszej pomocy, pierwsza pomoc, zabezpieczenie medyczne imprez, imprezy integracyjne, Legnica, Wrocław, Dolny śląsk, cała Polska.nnCechuje nas:nnn * PROFESJONALIZM: szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, a treści szkoleniowe są w pełni zgodne z wytycznym Europejskiej Rady Resuscytacji.n * DOŚWIADCZENIE: szkolimy już od 8 lat nauczyliśmy pierwszej pomocy już ponad 140 tysięcy osób w firmach, instytucjach, szkołach.n * ELASTYCZNOŚĆ: dostosowujemy programy szkoleniowe do wieku i potrzeb odbiorców. Wdrażamy adekwatne do wieku metody nauczania ( zabawy, gry, ćwiczenia, wykłady teoretyczne, prezentacje multimedialne, pokazy)n * PRZYSTĘPNA CENA przy wysokiej jakości

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka niemieckiego - Niemiecki OnLine »

  deutschkurs.pl to jeden z nielicznych serwisów internetowych, który jest tak kompleksowy. Znajdziemy tam:

  Podstawy wymowy wraz z udźwiękowionymi przykładami, które dzięki jasnym regułą pozwalają nawet początkującym uczniom opanować zasady wymowy.
  Gramatykę i jej jasny opis - tak ważna właśnie w przypadku języka niemieckiego, ze względu na ilość reguł oraz wyjątków.
  Ćwiczenia online - estetyczne i efektywne a co dodatkowo ważne kontekstowe tz. wywoływane za pomocą menu kontekstowego poprzez kliknięcie w miejsce opisu zagadnienia gramatycznego.
  Słówka - tak niezbędne w nauce języka obcego, są to wyrazy, których opanowanie pozwoli na swobodną konwersację, pogrupowane w powszechne kategorie tematyczne. Wybór różnych form ćwiczeń, pozwala kontrolować stopień trudności. Po zalogowaniu pojawia się możliwość zapamiętywania błędnych odpowiedzi oraz późniejsza możliwość ćwiczeń tylko ich.
  Forum - miejsce wypowiedzi uczniów, dzielenia się wiedzą, uzyskiwania pomocy językowej, pomoc w pracy domowej oraz lekcjach i nie tylko.
  Zeszyt internetowy - specjalna część serwisu dla osób chcących skorzystać z nauki z lektorem. Umożliwia on prowadzenie zajęć online z pełną funkcjonalnością, w których lektor na bieżąco zleca wykonanie ćwiczeń, a uczeń może je wykonać. Struktura tej części serwisu gwarantuję przejrzystość lekcji oraz pozwala kontrolować systematykę pracy ucznia.

  Data dodania: 06 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły fryzjerskie »

  Szkoły kosmetyczne i fryzjerskie: kursy fryzjerskie, kursy wizażu, stylista paznokci, masażu, kursy kosmetyczne, kursy manicure. Szkoła policealna 2-letnia lub roczna oraz kursy kosmetyczne, fryzjerskie, masażu, manicure, stylizacji paznokci, wizażu i stylizacji włosów. Uprawnienia szkoły publicznej - absolwenci dostają dyplomy takie jak dają szkoły państwowe. Szkoła roczna: uzyskujesz tytuł specjalisty w zawodzach: kosmetyczka, fryzjer lub stylista paznokci; zdobywasz też prawo do wykonywania zawodu. Szkoła dwuletnia: po egzaminie końcowym masz prawo do używania tytułu technik usług kosmetycznych lub technik usług fryzjerskich. Na kierunku - technik usług fryzjerskich - profesjonalnie przygotujemy cię do wykonywania zawodu fryzjera. W naszej pracowni fryzjerskiej będziesz miał możliwość praktycznego zaznajomienia się z zabiegami fryzjerskimi, z rodzajami pielęgnacji i stylizacji włosów w zależności od indywidualnych potrzeb, zapoznasz się z najnowszymi trendami we współczesnym fryzjerstwie. Ponadto zdobędziesz wiedzę z zakresu higieny, marketingu, przedsiębiorczości. Pracę znajdziesz w salonach fryzjerskich lub będziesz mógł otworzyć własną działalność. Nowy zawód to nowe możliwości pracy: salony i studia fryzjerskie, teatr, media, hotele, spa, gabinety odnowy biologicznej, studia stylizacji, agencje reklamowe,własna działalność gospodarcza. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie czytanie, szybka nauka - Kraków: Kurs szybkiego czytania »

  Dzięki witrynie każdy, kto chce wiedzieć, jak się uczyć szybciej i efektywniej, jak mieć więcej wolnego czasu, kto chce dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać swój potencjał - może uczestniczyć w intensywnych kursach, które pomogą mu to osiągnąć.
  W serwisie można też poczytać artykuły, z cennymi wskazówkami, jak się uczyć skutecznie oraz o metodach szybkiego czytania, technik pamięciowych, koncentracji umysłu i wielu, wielu innych.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobra uczelnia językowa z Wrocławia »

  W dzisiejszych czasach nasuwa się stwierdzenie, iż językiem wiodącym w Europie jak i na innych kontynentach jest angielski. Można go spotkać na każdym kroku. Gdy wychodzimy na spacer, widujemy mnóstwo billboardów, ogłoszeń z hasłami w języku angielskim. Mnóstwo urządzeń do których są dołączane instrukcje obsługi też często, gdy nie są w języku polskim to na 100% będą w języku angielskim. Język ten prężnie rozwija się i mówi nim coraz większa rzesza ludzi, gdyż jest on przepustką do lepszej pracy, kariery zawodowej. W szkołach uczymy się tego języka już od najmłodszych lat. Warto jest zadbać też o to, by mieć możliwość szlifować angielski w jakiejś dobrej szkole językowej. Taką szkołą jest szkoła BETWEEN z Wrocławia! Pamiętajcie jednak drodzy rodzice, żeby dzieci nie zapomniały mówić poprawnie po polsku :-)

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka Makijażu - Makijaż Ślubny, Codzienny, Wieczorowy – Kurs i Nauka Make-up »

  Sztuka Makijażu u Ciebie w domu to profesjonalny kurs wizażu zawierający pełne kompendium wiedzy wraz z filmowym instruktażem. Dzięki niemu udoskonalisz swoje umiejętności, nauczysz się odpowiednio dobierać i stosować kosmetyki oraz poznasz techniki makijażu krok po kroku. W ofercie: Makijaż Ślubny, Codzienny i Wieczorowy.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców - Ryszard Makuła »

  Witryna Ośrodka Szkolenia Kierowców - Ryszard Makuła - Kurs Prawa jazdy. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta szkoleniowa, galerie, ceny, promocje, informacje o egzaminach, zakresy szkoleń, terminy kursów

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje-Giełdowe »

  Portal Inwestycje giełdowe zajmuje się szeroko rozumianą edukację inwestycyjną. Priorytetem są inwestycje giełdowe w oparciu o Analizę techniczną. Edukacja to klucz do sukcesu we wszystkich dziedzinach. Odnośnie giełdy ma to tym większe znaczenie. Brak wiedzy to ryzyko utraty znacznego kapitału, czasem nawet oszczędności całego życia. Obojętnie czy pod emeryturę, czy na piwo, czy dla powiększenia standardu życia - wiedza o rynku jest niezbędna.

  Dokładnie aż do szczegółów prezentujemy charakterystykę giełdy, indeksy giełdowych, instrumenty finansowe, formacje analizy technicznej, formacje świecowe, wskaźniki - a wszystko to w postaci tekstowo-obrazkowej oraz multimedialnej.

  Codziennie wysyłamy newsletter informacyjny. Codziennie dajemy jedną poradę odnośnie tego jak z głową i bezpiecznie można inwestować na rynku akcji. To nasze Studium przypadku.

  Ważnym elementem są również felietony o rynku, inwestowaniu giełdowym, czy inwestowaniu w ogóle. Obalamy mity związane z pieniądzem, aby tym lepiej można zrozumieć jego istotę.

  Tylko inwestycje z wiedzą o inwestowaniu przynoszą zadowalającą stopę zwrotu i zmniejszającą ryzyko.

  Inwestycje giełdowe nigdy nie były tak proste.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje na pianino »

  Strona zawierająca tutoriale video pokazujące jak grać popularne piosenki na pianinie i keyboardzie. Znajdują się na niej kursy na keyboard i pianino, lekcje dla początkujących i bardziej zaawansowanych graczy.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA PROADVANCE Szkolenia unijne i biznesowe, osobiste, Kursy | www.pad-szkolenia.pl »

  Oferujemy Profesjonalne Szkolenia unijne szkolenia biznesowe i interpersonalne ( osobiste ), osobiste. Szkolenia otwarte i zamknięte. Kursy odbywają się w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Szkolimy Specjalistów ds. funduszy unijnych a także z komunikacji, asertywności procesu i technik sprzedaży oraz negocjacji. PO KL EFS RPO PO IG PO IŚ.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy, wydarzenia, kultura - ToTuTam.pl »

  Informator kulturalny prezentujący wydarzenia, imprezy, koncerty czy przedstawienia w teatrach w twojej okolicy.nnToTuTam.pl to nie tylko baza inforamcji, to miejsce, gdzie możesz planować swój wolny czas. Mając stały dostęp do aktualnych wydarzeń Twojego miasta, wiesz, na bieżąco, co się dzieje w twoim mieście.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.atelieramaro.pl »

  Atelier Amaro to pracownia Wojciecha Modesta Amaro, w której mistrz kuchni tworzy i prezentuje najnowsze techniki sztuki kulinarnej.
  atelier Amaro to szeroka propozycja kursów,szkoleń, pokazów, czy cateringu.
  Już wkrótce pod tą nazwą powstanie w Warszawie restauracja.Będzie to pierwsze w Polsce miejsce pokazujące najnowsze trendy ze świata,a wyjątkowe dania będą powstawały na oczach klientów.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydarzenia kulturalne Warszawa »

  Totutam to informator kulturalny Warszawy. Znajdziesz u nas imprezy, wydarzenia, koncerty i inne kulturalne, rozrywkowe wydarzenia.

  ToTuTam.pl nie tylko wie, co lubisz, ale nie naruszając Twojej prywatności, dzięki geolokalizacji, podpowie Ci, co dzieje się najbliżej Ciebie. Zyskujesz zatem aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych Twojego miasta i okolicy. Serwis automatycznie dostosowuję się do preferencji użytkownika, stara się rozpoznać jego gust i tworzyć takie zestawienie wydarzeń by pasowało jego upodobaniom.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy, doszkalanie - instruktor Kielce »

  Masz kłopoty z zaliczeniem w Kielcach egzaminu na prawo jazdy? Nie możesz opuścić placu? A może klęska przychodzi w ruchu miejskim? A może jednak po prostu masz niewłaściwego instruktora..?

  Jeżeli Twój instruktor prawa jazdy przysypia na jazdach, bądź jest zajęty rozwiązywaniem krzyżówki, a jedyny środek dydaktyczny to wydzieranie się na Ciebie.. zastanów się nad zmianami.

  Ja nie krzyczę. Nie gryzę. Nie stresuję. Nie wywieram negatywnej presji. Naucz się jeździć poprawnie i bezpiecznie w przyjaznej atmosferze. Takiego kursu potrzebowałaś od początku. Trzeba było tak zrobić bo wykonuję też pełne kursy na prawo jazdy (30 godzin teorii i 30 godzin praktyki). Nauczysz się jazdy pasie ruchu (po łuku), obsługi pojazdu (światła, płyny pod maską) i tras egzaminacyjnych. A wszystko to w Nissanie Micra z klimatyzacją - takim jak na egzaminie.

  Współpracuję z dużą i jedną z najlepszych w Kielcach - Szkołą jazdy Centrum66, która zaoferuje Ci doskonałe zaplecze do nauki teorii i zaoferuje stawkę 33zł za godzinę jazdy ze mną!

  Zapraszam serdecznie na
  - jazdy dodatkowe (doszkalające)
  - kurs doszkalający - 5 godzin po co trzecim niezdanym egzaminie (ze mną już następnego nie będziesz potrzebował/a)
  - kurs na prawo jazdy kategorii B

  Przyjdź, pokaż egzaminatorom w WORD Kielce, że zasługujesz na prawo jazdy!

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z profesjonalnym sprzętem nurkowym »

  Sklep ze sprzętem nurkowym. W ofercie starannie wyselekcjonowane produkty dla profesjonalistów jak i adeptów nurkowania.Jeżeli szukasz gotowych roziązań, przygotowaliśmy w swojej ofercie gotowe zestawy nurkowe na każdą kieszeń.Najniższe ceny i najlepsza jakość!

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Nurkowe BestDivers »

  Prowadzimy kursy nurkowania i organizujemy wyprawy nurkowe w Polsce i za granicę od ponad 10 lat. Dbamy o dobrą zabawę i profesjonalny poziom szkoleń. Kurs nurkowania jest dopiero początkiem wspaniałej i niezapomnianej przygody. Jest wstępem do zwiedzania świata podwodnego w dobrym towarzystwie podczas wypraw nurkowych. Nasze Centrum Nurkowe mieści się w WarszawienOd 2009r. do naszej oferty dołączyliśmy techniczne kursy nurkowania.nMożna także odbyć kurs indywidualny lub w małej grupie.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje i Kursy Maturalne z Matematyki w Warszawie »

  Skuteczne Korepetycje i Kursy Maturalne z Matematyki w Warszawie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum i studentów. Pomogę Zdać Egzamin, Klasówkę, Poprawić Oceny z Matematyki, Dostać się na Wymarzone Studia. Moją specjalnością jest Przygotowywanie do Matury - moją skuteczność potwierdzają liczne referencje dostępne na stronie. Zainwestuj w Swoją Przyszłość. Zapraszam!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dagmara Nawrocka – lekcje języka angielskiego, indywidualnie i w grupach. »

  Język angielski: korepetycje, kursy, przygotowanie do egzaminów: FCE, CAE, PCE. Przygotowanie do matury. Konwersacje, kursy wakacyjne, zajęcia indywidualne i w małych grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski praktyczny, specjalistyczny i konwesacje »

  ELC to miejsce gdzie nauka języka angielskiego jest przyjemna a zarazem skuteczna. Uczymy poprzez konwersacje, oferujemy kursy tradycyjne, intensywne, specjalistyczne, przygotowawcze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nauka jest dostosowana do potrzeb ucznia. Gwarantujemy efektywne komunikowanie się w języku po krótkim czasie nauki. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody uczenia języka angielskiego.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • GBS Szkoelania i Audyt »

  GBS Szkolenia i Audyt - Certyfikaty VCA/SCC, Certyfikacja firm, Szkolenia i Egzaminy w Polsce, Holenderski Paszport Bezpieczeństwa


  Firma GBS to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń i certyfikacji z normy VCA/SCC. Na rynku polskim jesteśmy liderem w organizowaniu szkoleń i egzaminów VCA/SCC. Do tej pory pomoglismy ponad 2.500 pracownikom zdobyć indywidualne certyfikaty VCA/SCC. Pomagamy w zdobyciu paszportów bezpieczeństwa zarówno osobom indywidualnym jak i najwiekszym polskim firmom z sektorów budowlanych, produkcyjnych, petrochemicznych, instalacyjnych itd.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »