Strony związane z hasłem: kursy Excel - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'kursy Excel':

 • Kurs Excel, szkolenia Excel VBA w całej Polsce »

  Oferujemy profesjonalne kursy Excel dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Szkolenia Excel prowadzimy w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu lub na sprzęcie klienta.Kurs Excel a stacjonarny realizujemy w Krakowie w naszych salach lub w Warszawie. Szkolenia Excel obejmują wszystkie grupy zawodowe i poziomy Excela. Kurs zaawansowany i podstawowy są realizowane przez cały rok przez doświadczonych trenerów z wyjątkowymi referencjami.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Tax Consilium dla miasta Kraków »

  Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń dotyczących takich zagadnień jak prawo gospodarcze, księgowość, kadry i płace, rachunkowość czy obsługa programów komputerowych w firmach. Ponadto oferta Tax Consilium zawiera organizację szkoleń na terenie całego kraju, których tematami są między innymi rachunkowość i księgowość, kadry i płace czy prawo pracy oraz prawo gospodarcze. W razie zainteresowania propozycją polecamy skorzystanie z newslettera, który informować będzie o wszystkim co dzieje się wokół firmy Tax Consilium.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy excel »

  IT Innovations to firma, która posiada swoją siedzibę w Warszawie i na co dzień zajmuje się niczym innym jak tylko wsparciem Information Technology dla różnych firm. Kończymy z oczekiwaniem na realizację zgłoszeń oraz bardzo wysokimi stawkami. My zapewniamy profesjonalizm w atrakcyjnie niskich cenach. Spełniamy najwyższe standardy wsparcia ITIL i dzięki nam Twój biznes będzie dobrze zaopatrzony pod względem IT, ale przede wszystkim bezpieczny. Dowiedz się więcej o usługach na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doszkalaj.pl - video poradniki, recenzje, testy, ciekawostki, kursy. »

  Video poradniki związane z motoryzacją, elektryką, domem i ogrodem. Recenzje i testy smartfonów, nawigacji, sprzętu elektronicznego, RTV, AGD. Kursy Excela, programowania w C++, HTML, Java, C#, kursy Excela, grafiki i software wszelkiej maści. Możliwość dodania własnych publikacji. Pierwszy tego typu portal w Polsce.

  Data dodania: 01 07 2017 · szczegóły wpisu »