Strony związane z hasłem: lakiernictwo samochodowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'lakiernictwo samochodowe':

 • Lakiernictwo Samochodowe NOVOL, FARECLA, lakiery samochodowe STANDOX, DUPONT, 3M »

  Sklep internetowy klakiernik.pl - Lakiery samochodowe firm STANDOX, DUPONT, NOVOL. Dobra jakość - niska cena!
  Szeroka gama produktów lakierniczych renomowanych firm DUPONT, STANDOX, DINITROL, FARECLA,3M, ESCAL, MOTIP, NOVOL,
  SILAND, IMPA. Wyposażenie dla serwisów lakierniczych jak również mniejszych warsztatów lakierniczych. Tylko sprawdzone
  materiały oraz dobry dostęp do informacji o produktach - połączenie z forum tematycznym - "Nie kupuj kota w worku".
  Sprzedajemy lakeiry bezbarwne, podkłady, szpachlówki, spraye, konserwacja, lakiery bazowe, lakiery akrylowe, struktury,
  materiały ścierne, materiały polerskie oraz dodatki lakiernicze.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis lakierniczy, lakiernictwo, lakiernik Warszawa »

  W centrum miasta Warszawa jest bardzo wiele firm świadczących usługi lakiernika, zwanych zwyczajowo zakład bądź warsztat lakierniczy. Taki serwis lakierniczy egzystuje często jako część większej całości, która dystrybuuje również oryginalne części blacharskie wybranej marki co pozytywnie wpływa na dostępność części potrzebnych do wykonania naprawy. Warsztat lakierniczy funkcjonujący według dobrych standardów zagwarantuje porządną jakość naprawy co skutkuje automobilem naprawionym tak dobrze, że osoba nie będąca ekspertem w ogóle nie zauważy, iż samochód był niedawno uszkodzony. Stąd nie trzeba wydawać kasy na niską jakość napraw niefachowych warsztatów podwórkowych nie znających się zbytnio na swoim fachu oraz nie wiedzących co to odpowiednie procedury. Lakiernictwo samochodowe pojawiło się ponad kilkadziesiąt lat temu, w momencie powstania pojazdów samochodowych, niedługo nastąpi setna rocznica. Lakiernicy od zawsze byli cenioną kastą, ich zawód wymagał długoletniego szkolenia oraz znacznych umiejętności. Prawdziwy lakiernik potrafi tak polakierować auto, by zarówno struktura lakieru pojazdu, jak i jej powierzchnia idealnie przypominała fabryczną. Kolor dobrany przez mającego świetne oko lakiernika jest tak dobry, że praktycznie nie wymaga cieniowania sąsiednich elementów, choć profesjonalne wykonanie naprawy lakierniczej to nakazuje. Po ponad dziesięcioletniej praktyce w tym fachu mogę śmiało powiedzieć, że znam jedną z najlepszych firm lakierniczych. Naszą.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mały- Naprawa samochodów »

  Jeśli szukacie Państwo dobrego warsztatu samochodowego w województwie dolnośląskim, zapraszamy do warsztatu samochodowego „Mały” w Rzędziszowicach. Posiadamy rozległą ofertę świadczonych usług. Zajmujemy się wszechstronną naprawą pojazdów samochodowych, diagnozujemy i naprawiamy układ rozrządu, układ hamulcowy, regenerujemy głowice, naprawiamy układ chłodzenia, elementy zawieszenia i wiele innych. Świadczymy również kompleksowe usługi blacharskie. Usuwamy wgniecenia, likwidujemy uszkodzenia karoserii, modyfikujemy. Warsztat samochodowy „Mały” to także fachowe lakiernictwo przy użyciu atestowanych barwników. Jesteśmy dodatkowo firmą, która przeprowadza renowację pojazdów zabytkowych. Wszystkie prace w naszym warsztacie przeprowadzają fachowcy, osoby z doświadczeniem. Mamy nowoczesne zaplecze niezbędne chociażby przy blacharstwie bądź lakiernictwie. Jesteśmy do dyspozycji zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blacharstwo i lakiernictwo Warszawa - Warsztat 24h »

  Warsztat 24h - blacharstwo i lakiernictwo Warszawa, wykonuje naprawy powypadkowe, remontowe i renowacyjne. Wykonujemy bezgotówkowe naprawy oraz prowadzimy bezgotówkowy wynajem samochodów z OC sprawcy wypadku. Specjalizujemy się również w Likwidacji szkód komunikacyjnych, prowadzimy doradztwo i pomoc przy formalnościach związanych z ubezpieczeniem.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Janicar.pl »

  Janicar to serwis samochodowy działający w okolicach Warszawy. Specjalizujemy się w naprawach blacharsko – lakierniczych od ponad dwudziestu lat. Naprawiamy samochody w systemie gotówkowym lub bezgotówkowym. Współpracujemy z licznymi działalnościami ubezpieczeniowymi. Wszyscy pracownicy naszego serwisu charakteryzują się wysokimi kwalifikacjami i certyfikacją potwierdzającą umiejętności.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »