Strony związane z hasłem: leczenie zaćmy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'leczenie zaćmy':

 • Centrum Medyczne Poznań »

  Centrum Medyczne - Św Jerzy mieszczące się w Poznaniu zaprasza do skorzystania z opieki okulistycznej zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Zapraszamy również na badania profilaktyczne mammografu. Znaczna większość naszej oferty to usługi świadczone w ramach kontraktu w NFZ. Prowadzimy dziecięcy oddział okulistyczny, który jest zakontraktowany z Poznańskim NFZetem. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum okulistyki Centre de la Vision »

  Centre de la Vision to przede wszystkim centrum okulistyki, ale również poradnia diabetologiczna oraz poradnia chirurgii plastycznej. Oferuje szeroki zakres usług związanych z leczeniem chorób wzroku takich jak zaćma, jaskra, AMD, choroby siatkówki. Centrum okulistyki wykonuje również zabiegi laserowej korekcji wzroku (chirurgia refrakcyjna metodami PRK, LASEK, LASIK oraz EPILASIK).
  Usługi poradni diabetologicznej obejmują profilaktykę, diagnostykę i leczenie zaburzeń w gospodarce węglowodanowej organizmu.
  Do zadań poradni chirurgii plastycznej należą przede wszystkim konsultacje i kwalifikacje pacjentów do zabiegów plastycznych.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zacma.info »

  Zaćma to choroba o której wielu z nas słyszała. Polega ona na stopniowym zmętnieniu soczewki naszego oka i prowadzi do całkowitej ślepoty jeśli nie jest leczona. Początkowo objawy choroby mogą być słabo zauważalne – należą do nich zaburzenie ostrości widzenia i problemy z oceną odległości przedmiotów. Charakterystyczne jest również zamglone widzenie. Po udaniu się do okulisty i zdiagnozowaniu zaćmy leczenie polega na przeszczepienie nowej soczewki i rozbiciu starej zmętniałej która nie nadaje się już do normalnego widzenia. Jeśli szukasz więcej wiadomości na temat leczenia tej choroby zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Zacma.info.

  Data dodania: 21 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oftex - operacja zaćmy w Czechach »

  Zaćma (katarakta) to choroba oka, w której następuje stopniowy spadek przejrzystości własnej naturalnej soczewki. Niniejsze zmętnienie soczewki oka może spowodować stopniową utratę wzroku. Osoba z zaćmą ma zaburzenia widzenia, widzi szaro, jakby patrzyła przez mgliste szkło. Zaćma występuje najczęściej u pacjentów w podeszłym wieku.

  Jedynym sposobem leczenia zaćmy jest zabieg chirurgiczny. Najpowszechniej stosowaną metodą usuwania zaćmy jest nowoczesna metoda ultradźwiękowa, którą dodatkowo można uzupełnić najnowszą metodą laserową. Operacja zaćmy jest obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem oczu.

  OFTEX to nowoczesna Klinika Okulistyczna, zapewniająca kompleksową i specjalistyczną opiekę. Organizujemy zabiegi usuwania zaćmy (katarakty) w Klinice w czeskich Pardubicach w ramach dyrektywy transgranicznej. Dzięki temu operacja zaćmy odbywa się bez oczekiwania w kolejce do Narodowego Funduszu Zdrowia, a także zezwala na refundację z NFZ określonych kosztów leczenia poza granicami Polski. Realizujemy wszelkie formalności - sprawdź nasze zalety. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Operacja zaćmy nigdy nie była prostsza.
  Wygraj z zaćmą i odzyskaj dawny wzrok!
  oftex-opole.pl

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klinika okulistyczna OneDayClinic »

  Klinika okulistyczna OneDayClinic proponuje skuteczne leczenie zaćmy. Operacja zaćmy to bezbolesny i szybki zabieg pozwalający na szybką poprawę komfortu życia osoby chorej. Zaćma objawia się znacznym rozmyciem pola widzenia, które znacząco wpływa na jakość codziennego funkcjonowania. Zwykle chorują osoby ok. 60 roku życia, jednak nie jest to regułą.
  OneDayClinic proponuje profesjonalną opiekę medyczną wszystkim osobom zmagającym się z problemami wzroku. W klinice możliwe jest staranie się o zwrot kosztów z NFZ.

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »