Strony związane z hasłem: leczenie żylaków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'leczenie żylaków':

 • Chirurgia Jednego Dnia: operacje żylaków, przepuklin, chirurgia laserowa. »

  Centrum Chirurgii Jednego Dnia "Fragmat-Med". Wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej: laserowe operacje żylaków, operacje przepuklin, bezoperacyjne leczenie hemoroidów. Z zakresu chirurgii estetycznej: laserowe usuwanie zmian skórnych (brodawki, kurzajki), laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej laserem SmartLipo, liposukcja roztworem wodnym BODY JET, powiększanie piersi kwasem hialuronowym Macrolane. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: modelowanie twarzy, ust, usuwanie zmarszczek.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki.med.pl - Internetowe kompendium wiedzy o żylakach »

  Wyczerpujące kompendium wiedzy na temat żylaków i innych choroby żył. Serwis zawiera obszerne informacje na temat chorób żył, takich jak żylaki, pajączki, zapalenie żył, zakrzepica, owrzodzenia podudzi, zespół pozakrzepowy, zator płuc. W portalu znajduje się obszerna baza lekarzy specjalistów zajmujących się chorobami żył oraz baza leków na żylaki.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lek. med. Elżbieta Bednarczyk specjalista chirurg Gdynia »

  Strona Specjalistycznej praktyki lekarskiej prowadzonej przez lek. med. Elżbietę Bednarczyk - specjalistę chirurgii ogólnej.

  Oferta medyczna obejmuje zabiegi operacyjne:
  - żylaków kończyn dolnych;
  - przepuklin;
  - żylaków odbytu;
  - wycięcie pęcherzyka żółciowego;
  - wycięcie zatoki włosowej;
  oraz ambulatoryjne:
  - skleroterapia;
  - wycięcia znamion, włókniaków, brodawek;
  - wycięcia wrastających paznokci;
  - wszywanie Esperalu;

  Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe również wizyty domowe na terenie Gdyni, Sopotu i Gdańska.

  Na stronie można znaleźć adresy gabinetów w Trójmieście i godziny przyjęć chorych, a także pełną ofertę medyczną i opisy zabiegów przeznaczone dla pacjentów. Można również zapoznać się z kompetencjami i doświadczeniem lek. med. Elżbiety Bednarczyk i opiniami pacjentów.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka medyczna »

  Chcesz znaleźć dobrą klinikę, w której skutecznie powrócisz do zdrowia, jednocześnie nie przepłacając? Zajrzyj na naszą stronę internetową, na której prezentujemy szeroką ofertę leczenia w dla obywateli Niemiec, W.Brytanii czy Szwecji. Podajemy orientacyjne ceny zabiegów oraz wskazujemy specjalistów, którzy cieszą się dużą renomą. Dzięki temu z powodzeniem jesteś w stanie znaleźć właściwego lekarza, który przywróci Ci chęć życia i piękny zdrowy wygląd. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą chirurgii plastycznej!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • HARAŚ D. GABINET leczenie pijawkami »

  Gabinet leczenia pijawki i prądami selektywnymi oferuje rozległy wybór zabiegów uzyskiwanych przez doświadczonych fizykoterapeutów i hirudoterapeutę. Nasza oferta otacza między innymi leczenie chorób niedokrwienia kończyn, chorób kręgosłupa, chorób płuc i oskrzeli, a ponadto chorób skóry oraz niektórych alergii. Pijawki wykorzystujemy również w zabiegach z obszaru odnowy biologicznej. Nasi specjaliści wykonają też masaż leczniczy czy też klasyczny. Zatrudniamy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, żeby nasi pacjenci byli zawsze usatysfakcjonowani. Zapewniamy terminową realizację każdego zabiegu i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie zamieściliśmy więcej informacji i pełną propozycję o gabinecie.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PragnieniaKobiet.pl - operacje plastyczne, powiększanie piersi, implanty zębów, liposukcja »

  PragnieniaKobiet.pl to portal dla wszystkich interesujących się pięknem i zdrowiem. Każdy znajdzie tu fachową wiedzę na temat zabiegów medycznych, od medycyny estetycznej, przez stomatologię, po chirurgię plastyczną. Przewodnik po zabiegach to dane o wskazaniach, przeciwwskazaniach i przebiegu zabiegów, takich jak: powiększanie piersi, implanty zębów, liposukcja, korekcja nosa i wiele innych. Znajdziesz tu również szacunkowe koszty wszystkich zabiegów. Przewodnik wskaże także kliniki w całej Polsce, w których można wykonać dany zabieg. Dział Zapytaj eksperta to wywiady i porady ekspertów – lekarzy chirurgów, dermatologów, stomatologów, specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologów i lekarzy innych specjalności. Ekspertami portalu są doświadczeni praktycy, do których można kierować pytania. Dział Piękno prezentuje artykuły, nowości i ciekawostki na temat urody nie tylko kobiet, podobnie jak dział Zdrowie, zajmujący się przybliżaniem tematyki zdrowotnej i propagowaniem zdrowego stylu życia. Na stronie polecamy kliniki i gabinety kosmetyczne w całej Polsce, w których można przeprowadzić operacje plastyczne oraz informuje o oferowanych przez nie zniżkach. Propagujemy również ideę dostępności takich zabiegów poprzez informowanie o możliwości finansowania ich w systemie ratalnym. Na portalu możesz samodzielnie wyliczyć miesięczne raty za przeprowadzenie zabiegu i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który przybliży Cię do realizacji marzeń i pięknym wyglądzie.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Lekarskie Alfa »

  Centrum Lekarskie Alfa to przychodnia w Bielsku-Białej oraz Szpital w Skoczowie. W przychodni znajduje sie poradnia lekarza rodzinnego i poradnie specjalistyczne. W szpitalu w Skoczowie znajduje się oddział okulistyki oraz oddział chirurgii. Wykonujemy operacje oka: operacja zaćmy, usuwanie zmian w obrębie oka, witrektomia, usuwanie skrzydlika. Poradnia okulistyczna : badanie kompleksowe wzroku, leczenie jaskry, zwyrodnienia plamki zwiazanego z wiekiem. W oddziale chirurgii wykonujemy operacja z zakresu chirurgii naczyniowej i dermatochirurgi. operacje żylaków kończyn dolnych, przepuklin pachwinowych oraz usuwamy pajączki naczyniowe, zmiany na skórze : guzki, znamiona oraz pieprzyki. nWykonujemy badania USG, USG Doppler, EEG.nPosiadamy kontakt z NFZ.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Flebonet leczenie żylaków i hemoroidy »

  Żylaki i hemoroidy to obecnie spory problem zdrowotny, który dotyka coraz większą ilość osób w różnym wieku.nnDolegliwości spowodowane chorobą chemoroidalną, lub żylakami są strasznie uciążliwe, a nie leczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.nnCo zrobić aby usunąć hemoroidy, lub wyleczyć żylaki kończyn dolnych ?nnOdpowiedzią są nowoczesne placówki medyczne oferujące skuteczne i bezpieczne leczenie żylaków, oraz hemoroidów odbytu. Nowoczesne metody operowania żylaków są małoinwazyjne, a dzięki wiedzy lekarzy i zastosowaniu technik laserowego leczenia, oraz leczenia żylaków falami radiowymi EVRF pacjent w jeden dzień ma usuniętą chorobę i może wrócić do domu do codziennych zajęć i normalnego życia.nnJedną z takich placówek jest Flebonet, który jest siecią placówek medycznych zajmujących się diagnostyką, leczeniem i operowaniem żylaków kończyn dolnych, oraz żylaków odbytu tzw. Hemoroidów.nnFlebonet obecnie posiada kilka placówek medycznych w tym Warszawa, Wrocław, Gdynia, Gliwice, Olsztyn oraz inne miasta w polsce. Każdy pacjent może się zgłosić, aby bezpłatnie uzyskać poradę odnośnie hemoroidów, oraz poznać najlepszą metodę leczenia.nnOperacja żylaków i hemoroidów jest całkowicie bezbolesna, krótka, a takze nie jest cenowo droga, biorąc pod uwagę tak poważną dolegliwość, warto skorzystać z doświadczenia lekarzy i wyleczyć się, aby uniknąć dodatkowych problemów z żylakami. Więcej na ten temat na stronie internetowej flebonet.

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Plus-Med »

  Centrum Medyczne Plus-Med z Kielc specjalizuje się w świadczeniu usług medycznych w ramach chirurgii naczyniowej, ogólnej oraz medycyny estetycznej. Zapewnia swoim pacjentom komfortowe skuteczne leczenie zgodnie z najnowszymi zdobyczami medycyny. Dysponuje własnym blokiem operacyjnym, salami dla chorych oraz przychodnią. Centrum specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej oraz żylaków kończyn dolnych. Wykorzystuje technologie takie jak laser EVLT czy skleroterapia – ablacja parą. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełną ofertą Centrum Plus-Med na jego stronie internetowej!

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Flebologii - kompleksowe leczenie żył! »

  Klinika Flebologii to nowoczesna placówka medyczna, zlokalizowana w samym sercu Warszawy, w której wykwalifikowany personel pielęgniarski i lekarski zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób chorób układu żylnego. W swojej praktyce stosujemy różne metody obrazowania (USG Doppler, wenografię MR i TK, flebografię, warikografię, IVUS), a w leczeniu stawiamy na techniki maołoinwazyjne, pozwalające na szybkie i precyzyjne wyleczenie choroby. Nasi pacjenci wracają do zdrowia najszybciej jak to możliwe! Stawiamy na kompleksowe podejście do leczenia chorób układu żylnego.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kriocentrum.com »

  Klinika medyczna Kriocentrum w Warszawie specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach medycznych poprawiających wygląd np modelowanie sylwetki a w tym liposukcja, lifting twarzy, ginekomastia, likwidacja rozstępów i zmarszczek (Jett Plasma, Botox) oraz zabiegach, które mają wpływ na poprawę naszego zdrowia i leczenie chorób, jak np leczenie i usuwanie żylaków kończyn dolnych oraz usuwanie hemoroidów odbytu.

  Ogromną zaletą kliniki Kriocentrum jest fakt, że pracują w niej lekarze mający wieloletnie doświadczenie oraz stosują nowoczesne i małoinwazyje techniki, a także dysponują sprzętem, który jest światowej klasy i z najwyższej półki. Dlatego też udając się na zabieg, pacjenci mają pewność, że zabieg zostanie wykonany w możliwie najlepszy sposób, który ma wpływ na czas rekonwalescencji oraz ostateczny efekt zabiegu.

  Coraz bardziej stają się popularne zabiegi poprawiające życie intymne Kobiet. Mowa o ginekologii estetycznej, jak np rewitalizacja pochwy, plastyka pochwy lub powiększenie punktu G. ten fakt cieszy, ponieważ mamy już dostęp do tych zabiegów również w Polsce w klinikach takich jak Kriocentrum.

  Kobiety również coraz częściej wybierają naturalne metody powiększania piersi, biustu i mowa tu o zabiegu Aquafilling, lub powiększanie piersi tłuszczem, które daje bardzo dobry efekt i bez ryzykownej operacji oraz co ważne to efekty są naturalne i na lata.

  Data dodania: 25 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczeniezylakow.com »

  Żylaki kończyn dolnych są zdrowotnym problemem wielu Polaków, mowa o 62% więc skala choroby jest bardzo duża. Głównym czynnikiem mającym wpływ na rozwój żylaków mają nasze geny oraz styl życia. Mowa o braku aktywności fizycznej, wielogodzinne stanie lub siedzenie oraz dieta, a także palenie papierosów.nnLeczenie żylaków należy rozpocząć natychmiast jak pojawią się na naszych nogach, ponieważ nieleczona przewlekła niewydolność żylna, może doprowadzić do zakrzepicy, a zaś ta nawet do zgonu.nnUsuwanie żylaków trwa około 3 godzin i jest to zabieg małionwazyjny, czyli po zabiegu pacjent wraca o własnych siłach do domu, a po kilku dniach do normalnej aktywności fizycznej.nnNowoczesne techniki leczenia stają się coraz bardziej popularne w klinikach medycznych w Polsce i decyduje się na nie coraz więcej Polaków, gdyż zdają sobie sprawę z możliwych konsekwencji, a także dlatego że cena leczenia żylaków w takich miastach jak Warszawa jest dużo niższa, niż kilka lat temu.nnZnając starą maksymę "łatwiej zapobiegać, niż leczyć" zachęcamy do zapoznania się z profilaktyką i unikaniem stylu życia, który może mieć wpływ na pojawienie się niewydolności żylnej, pajączków na nogach, czy wprost samych żylaków nóg. nnPo pierwsze lekki sport, który uruchomi pompę i pozwoli aby krew sprawnie krążyła w nogach np basen, jazda na rowerze i unikanie obciążeń, wielogodzinnego siedzenia. Należy zdać sobie sprawę, że jeżeli mamy rozpoznaną chorobę, to nie pomogą maści i kremy

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Perfekcyjna.net »

  Blog Perfekcyjna opisuje nowoczesne zabiegi medyczne wykonywane w Polsce i na świecie. Opisujemy głównie medycyna estetyczna, modelowanie sylwetki, chirurgia, chirurgia plastyczna a w tym powiększanie piersi implantami, powiększanie piersi własnym tłuszczem, Aquafilling oraz zabiegi pozwalające cieszyć się piękną i szczupłą sylwetką jak np liposukcja, odsysanie tłuszczu, przeszczep tłuszczu. Obecnie wielu z nas zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają informacji w internecie na temat klinik medycznych, opinii o klinikach, lekarzach, czy też o zabiegach które chcą wykonać w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy innym mieście w Polsce. Ważne jest aby znaleźć miejsce np blog medyczny w którym rzetelne informacje są przekazywane w prosty i przejrzysty sposób dla pacjenta, a nie tylko dla lekarza.

  Wielu z Polaków boryka się z żylakami i pomimo wielu technik dostępnych na rynku nie wiedzą jaką metodą najlepiej jest usunąć żylaki, hemoroidy, czy też rozstępy. Dlatego właśnie powstała strona na której dowiecie się wielu cennych informacji nie tylko jak upiększyć swoje ciało, ale także jak wyleczyć wiele chorób cywilizacyjnych typu żylaki kończyn dolnych.

  Zapraszamy serdecznie do pozostawienia komentarzy i jest możliwość aby dodać artykuł przez lekarza czy klinikę medyczną. Pozdrawiamy

  Data dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »