Strony związane z hasłem: leczenie - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'leczenie':

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Ginekolog Gdynia »

  Nasz gabinet ginekologiczny to bogate doświadczenie specjalistów, fajna atmosfera i bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Umawiasz się na konkretną godzinę i zostajesz przyjęty dokładnie wtedy. Nie trać swojego czasu na przychodnie w których najpierw czekasz pół roku na termin a później tracisz kolejny dzień stania w kolejce. U nas nie spotkasz się z takim problemem dlatego gorąco zaprasamy do kontaktu wszystkie kobiety, które planują w najbliższym czasie wybrać się do ginekologa. U nas zrobisz wszelkie niezbędne badania, zajmujemy się każdym przypadkiem odrębnie dlatego możesz być pewna, że otrzymasz fachową pomoc i dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz. Nasi specjaliści gwarantują najlepszy poziom leczenia w Gdyni. Jestem pewien, że nie znajdziesz w okolicy lepszej oferty dlatego koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją i odwiedź naszego ginekologa.

  Odwiedź również naszą witrynę internetową a w dziale zabiegi znajdziesz pełną ofertę naszego gabinetu. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby, objawy i leczenie - Encyklopedia chorób »

  Portal tematyczny Health-Info.pl jest źródłem rzetelnej wiedzy o zdrowiu, chorobach i medycynie. Prowadzona Encyklopedia Chorób dostarcza wiadomości na temat popularnych i egzotycznych schorzeń i dolegliwości. Można w niej znaleźć informacje, takie jak: objawy, przyczyny, zapobieganie, przebieg i leczenie, a także nowinki medyczne, fakty, statystyki i ciekawostki dotyczące chorób. Ponadto, serwis informuje o powikłaniach, możliwych skutkach nieleczenia oraz zalecanej profilaktyce. Strona zawiera wyczerpujące opisy chorób: zakaźnych, reumatycznych, cywilizacyjnych, zapalnych, nowotworowych, zawodowych, psychicznych, wenerycznych oraz wielu innych! Publikowane są także artykuły o lekach, terapiach, zabiegach, dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu, witaminach, medycynie naturalnej, ziołach, aktywnym wypoczynku, zwalczaniu nałogów, kosmetykach i suplementach. Serwis jest szczególnie polecany osobom interesującym się medycyną oraz chcącym poszerzyć swoją wiedzę o zdrowiu i chorobach. Health-Info.pl umożliwia wymianę informacji i porad między użytkownikami, co stanowi ciekawe uzupełnienie publikowanych treści.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Henex Poland Trade »


  Urządzenia miniMEDIC 2000Gi to przenośne aparaty skonstruowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie i z myślą o pacjentach, którzy mogą korzystać z szerokich możliwości terapeutycznych w domowym zaciszu i na co dzień. Podobnie jak wszystkie instrumenty firmy BioHenex, tak i miniMEDIC wyróżnia znaczny poziom efektywności energetycznej, który zabezpiecza źródło ciepła infraczerwonego (IR) do leczenia określonej części ciała.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny Bydgoszcz »

  Indywidualne metody terapii wad wymowy i zaburzeń mowy dzieci, młodzieży i dorosłych. Terapia zaburzeń komunikacyjnych: autyzm, jąkanie. Konsultacje i porady. Profilaktyka w zakresie wad wymowy. Logopedia estetyczna. Ćwiczenia dykcji, wyrazistości i tempa wymowy. Nauka poprawnej techniki oddychania. Stymulowanie słuchu fonemowego. Profilaktyka dysleksji. Korepetycje z języka polskiego. Wizyty domowe. Współpraca z placówkami oświatowo–wychowawczymi (przedszkolami, szkołami) w zakresie badań przesiewowych oraz profilaktyki i terapi logopedycznej.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dermatologia estetyczna warszawa »

  Zabiegi nazywane potocznie dermatologią estetyczną obejmują różne schorzenia skóry, z którymi zmagają się ludzie. Schorzenia zawsze wpływają negatywnie na nasze samopoczucie oraz na wygląd zewnętrzny. Problemy skóry, których nie da się rozwiązać czy leczyć tradycyjnymi metodami mogą być likwidowane metodami dermatologii estetycznej. Nowoczesna dziedzina posługująca się nowatorskimi rozwiązaniami oferuje między innymi usuwanie zmian skórnych, usuwanie znamion, blizn czy rozstępów. Dermatologia estetyczna pomaga również osobom, którym wypadają włosy czy chorującym na choroby alergiczne.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żywot.pl portal o zdrowiu psychicznym i fizycznym »

  • Żywot.pl to strona poświęcona ludzkiej anatomii a także psychice. Znajdują się tutaj porady odnośnie upiększania wyglądu, jak i leczenia chorób i innych aspektów ludzkiego ciała. Oprócz tego, dostępne są również informacje zdrowotne i ostrzegawcze, takie jak np. o nasilających się alergiach. Strona prężnie się rozwija i każdy zainteresowany może znaleźć na niej wiele istotnych wiadomości.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • IZdrówko.pl strona o zdrowiu, chorobach i sposobach radzenia sobie z nimi »

  • Serwis iZdrówko.pl jest bogatą zbiornicą wiedzy dotyczącej zasad prowadzenia zdrowego stylu życia oraz praktycznej wiedzy z zakresu medycyny. Znajdziemy na nim wiele porad, które pomogą nam rozwiązać codzienne dylematy związane ze zdrowiem i żywieniem, a także poszerzą wiedzę na temat powszechnych problemów z zakresu medycyny dotykających nasze społeczeństwo. Zdrówko.pl to serwis, gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Specjalistyczny św. Łukasza w Końskich »

  Oddziały specjalistyczne takie jak: Laryngologia, Okulistyka, Chirurgia, Chirurgia Naczyń i Angiologia, Dermatologia, Rehabilitacja, Neurologia, Ortopedia, Anestezjologia i Intensywna Terapia. Ponad stu lekarzy, prawie czterysta pielęgniarek wykonujących najwyższej jakości świadczenia medyczne. Powszechny wymóg podnoszenia swoich kwalifikacji, zaangażowania i nastawienie na pacjenta. Zagwarantowanie bezpieczeństwa medycznego mieszkańcom województwa świętokrzyskiego a także pacjentom spoza jego rejonu. Całościowe diagnozowanie chorego w jednej placówce medycznej, troska o jego komfort oraz dostęp do nowoczesnych technologii medycznych. Liczne nagrody jak tytuł Lidera Regionu w branży medycznej. Te wszystkie elementy wpłynęły na fakt, iż w 2012 roku z usług świadczonych przez Szpital im. św. Łukasza w Końskich skorzystało ponad 19 tysięcy pacjentów zarówno z województwa świętokrzyskiego jaki i z poza jego obszaru. Więcej informacji dotyczących szpitala na stronie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza leczenie »

  W Nova Clinic przyjmują wysokiej klasy specjaliści ortopedii, neurologii, kardiologii oraz rehabilitacji medycznej. Duże doświadczenie personelu oraz profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Komputerowa diagnostyka pacjenta
  pozwala na szybkie i skuteczne wykrycie obecności bakterii, grzybów, wirusów oraz pasożytów w organizmie, obciążenie metalami ciężkimi, niedobory witamin i minerałów oraz dziesięć podstawowych alergenów. Dziś w nowoczesnych klinikach można wykonać badania USG wielu narządów a także pod okiem kardiologów ECHO serca, EKG i inne.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Refluks »

  Już teraz wiedza o refluksie dostępna dla Ciebie. Choroba refluksowa przełyku, to nieznośna dolegliwość coraz to większej grupy ludzi. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową, na której wyszukanie przydatne i godne uwagi porady dla osób chorych na refluks.

  Dodatkowo na naszej witrynie możesz zakupić profesjonalny poradnik na temat refluksu napisany przez lekarza medycyny. Pokonaj refluks, dowiedz się więcej na temat skutecznej diety w refluksie i zacznij lepiej żyć. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak leczyć refluks - zapraszamy na nasz serwis. Dodatkowo wszyscy czytelnicy mają możliwość dodawania własnych komentarzy w serwisie, dzięki czemu będziemy mogli stworzyć forum z poradami dla osób chorych.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dna moczanowa »

  Praktyczny serwis o dnie moczanowej.. Sprawdź profesjonalne informacje tematycznie pasujące do choroby, dny moczanowej czyli inaczej mówiąc podagry. Dna moczanowa jest wynikiem złego funkcjonowania metabolizmu które nie odprowadza kwasu moczowego z organizmu. W naszym serwisie, poświęconym tylko i wyłącznie tej chorobie, podajemy artykuły, które są bardzo pożyteczne podczas walki z dną moczanową. Stosowane artykuły, oraz jadłospis dla chorych to coś, co nas wyróżnia. Serdecznie zapraszamy na nasze strony www, zapoznaj się z naszymi artykułami już teraz, dodaj swoje komentarze. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i Rozwój »

  Uczestnictwo w terapii pomoże Ci rozwiązać problemy osobiste, trudności w relacjach z rodziną, kłopoty małżeńskie, problemy wychowawcze.Specjalista psycholog pomoże Ci poradzić sobie z depresją, ze zrozumieniem trudnych emocji, samotnością czy odczuwanymi lękami. Terapia pomoże Ci odnaleźć rozwiązania na trudności wychowawcze z dziećmi, które mają problemy w szkole lub odczuwają inne trudności. Terapeuta pomoże Ci odbudować lepsza samoocenę, polepszyć komunikację i kontakty z bliskimi, nauczy w jaki sposób rozwiązywać nieporozumienia. Terapia pomoże Ci uporządkować trudne uczucia, poradzić sobie z różnymi lękami i przeżywanymi niepokojami. Jeśli przeżywasz kłopoty z zaburzeniami jedzenia, cierpisz na bulimię, anoreksję, przeżywasz kryzysy w związku z partnerem, trudno Ci przezwyciężyć stres w pracy czy piętrzące się trudności, psycholog dzięki diagnozie i terapii, pomoże Ci poukładać życie od nowa, uporządkować sprawy osobiste, wyjaśnić nieporozumienia z bliskimi. Jeśli cierpisz z powodu smutku, złości, żałoby z powodu odejścia bliskiej Ci osoby, lub jesteś przechodzisz trudny czas separacji czy rozwodu, rozwiązywania trudnych spraw, terapeuta umożliwi Ci w bezpiecznej atmosferze podjęcie ważnych decyzji, http://www.psycholog.kt.pl

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm dziecięcy, strona Adasia - z listów mojej córki »

  Mój wnuczek, Adaś, urodzony w czerwcu 2010, jest dzieckiem autystycznym. Niniejsza strona powstała na podstawie listów jego mamy, a mojej córki, opisujących postępy w jego leczeniu. Mamy nadzieję, że ta strona pomoże innym rodzicom dzieci autystycznych, a dla wszystkich będzie źródłem wiedzy o autyzmie dziecięcym.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog »

  Grupa Luxmed to profesjonalne usługi w branży medycznej świadczone dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. To znana marka, która kojarzy się z medycyną w najlepszym wydaniu. Szeroki wybór specjalistów, dużo placówek, szybkie terminy, a także fachowa obsługa dla każdego klienta – z Luxmed można znaleźć się pod najlepszą opieką. Grupa oferuje dodatkowo ubezpieczenia. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową!

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • BWINO.pl - joga i rehabilitacja dla zdrowia - Warszawa Praga Południe (Grochów) »

  Centrum Edukacji Zdrowotnej na Grochowie (ul. Osiecka 28/32). Joga z elementami rehabilitacji. Rehabilitacja z elementami jogi. Zajęcia ruchowe i oddechowe dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Strona główna www.bwino.pl

  Data dodania: 30 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dorenda Lorek - leczenie »

  Z wielką radością przedstawiamy Państwu Przychodnię Weterynaryjną Dorenda Lorek z Zawiercia. W naszej przychodni przeprowadzamy: USG, RTG, EKG oraz zabiegi chirurgiczne: kastrację, sterylizację, guzy nowotworowe, złamania, usuwanie kamienia nazębnego, ekstrakcje zębów, ekstrakcje przetrwałych zębów mlecznych, operacje dziąseł ( nadziąślaki ), korekcję powiek, korekcję rzęs. Przeprowadzamy szczepienia psów, kotów oraz królików. Sczepienia chronią zwierzęta przed chorobami psy: nosówka, parwowiroza, choroba Rubartha; koty: panleukopenia, kaliciwiroza, zakaźne zapalenie nosa oraz tchawicy; króliki: myxomatozia i pomór. Na wizytę można umówić się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na której mieści się pełna oferta i więcej informacji.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • AS weterynaria »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu Lecznicę Weterynaryjną As założoną w 1996 roku w Olsztynie przez małżeństwo lekarzy weterynarii- państwa Mikołajczyków. W naszej przychodni każdy czworonóg otrzyma fachową, kompetentną opiekę. Zadbamy o jego zdrowie, wykonamy również dokładną diagnostykę zaistniałego kłopotu. Wykonujemy szczepienia psów, kotów oraz królików. Chipujemy zwierzaki i wydajemy paszporty niezbędne do zagranicznych podróży. Udzielamy również porad, jak dbać o czworonożnego podopiecznego i sprawić, aby był zdrowym i pełnym życia przyjacielem. Wykonujemy niezbędne szczepienia, prowadzimy ciążę oraz realizujemy szereg nawet specjalistycznych badań. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na której mieści się pełna propozycja i więcej wiadomości.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Objawy Chorób »

  Strona zawierająca ciekawe materiały dotyczące najbardziej znanych schorzeń i chorób psychicznych z którymi musi się mierzyć ludzkość. Wszystkie artykuły zawierają podstawowe informacje na temat schorzenia i opis objawów jakimi się wyróżnia. Oprócz tego omówione są potencjalne ich przyczyny oraz sposób zwalczania. Na portalu możesz znaleźć choroby i schorzenia takie jak: Depresja, Schizofrenia, ADHD, Nerwica, Dysleksja, Autyzm, Bezsenność, Klaustrofobia, Zespół Touretta, Zespół Downa, Anoreksja, Bulimia, Daltonizm.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Serwis informacyjno-edukacyjny dla rodziców, których dzieci cierpią na coraz bardziej popularną chorobę - atopowe zapalenie skóry. Jeśli szukacie Państwo informacji na temat nowoczesnych metod leczenia tej choroby, skutecznego wspomagania oraz porad rodziców doświadczonych przez atopowe zapalenie skóy u swoich dzieci - to ta strona jest dla was. Serdecznie zapraszamy, jednocześnie zachęcając do czynnego udziału i pytania na forum poświęconemu tej chorobie.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Centrum Medyczne Remedium Clinic »

  Klinika Remedium lokująca się w Bydgoszczy jest doskonałym miejscem, za pośrednictwem którego odzyskać można zdrowie, dobre samopoczucie oraz siły witalne. Remedium ma kilka głównych specjalności, z których skorzystać mogą chorzy. Wśród nich są m.in. stomatologia, chirurgia dziecięca, czy choćby ginekologia. Centrum medyczne zaopatrzone jest w najnowocześniejszy sprzęt najwyższej kategorii i z myślą o chorych i ich bezpieczeństwie cały czas utrzymujemy w naszej klinice porządek i sterylność. Wielkim plusem tegoż miejsca jest również położenie, a więc samo centrum miasta, dzięki czemu dojazd nie powinien być dla pacjentów żadnym ambarasem.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »