Strony związane z hasłem: leczenie - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'leczenie':

« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »
 • Obturacyjny bezdech senny - leczenie »

  Zajmujemy się między innymi diagnostyką i leczeniem bezdechu sennego. Sprzedajmy również aparaty do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego. Poza tym zajmujemy się również leczeniem tlenem pacjentów z niewydolnością oddechową. Prowadzimy również przychodnię pulmonologiczną.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolskie Stowarzyszenie Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów »

  Homeopatia to kompletny system medyczny, który bazuje na naturalnym prawie leczenie.

  Wielkopolskie Stowarzyszenie Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów zajmuje się propagowaniem tej metody leczenie. Prowadzi szkolenia, konferencje, warsztaty. Umożliwia wymianę praktycznej wiedzy lekarskiej. Rozwija środowisko lekarskie by pacjenci mieli zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie.

  W ramach szkoleń często zapraszani są goście z całego świata, eksperci w swoich dziedzinach. Warto zauważyć, że środowisko homeopatów jest mocno dokształcającą się grupą lekarzy.

  Organizacja promuje również rozwiązania homeopatyczne wśród pacjentów. Warto zauważyć, że homeopatia spogląda na człowieka całościowo lecząc przyczynę a nie tylko objawy.

  W ramach działalności WSHLiF promuje też przydatne pacjentom rozwiązania prawne. Informuje ich o aktualnie stanie prawnym.

  Na stronie internetowej można przeczytać czym jest i czym nie jest homeopatia.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe Zapalenie Skóry Kompendium Wiedzy »

  Pod adresem Leczenieazs.pl znajdziecie Państwo przydatne informacje na temat objawów, przyczyn i leczenia atopowego zapalenia skóry. Są także porady o tym jak nie dopuścić do AZS. Kliniczne objawy atopowego zapalenia skóry to wykwity skórne o charakterze wyprysków z towarzyszącym świądem. Proces chorobowy dotyczy zarówno naskórka, jak i skóry właściwej. Według aktualnego stanu wiedzy, na atopowe zapalenie skóry cierpi około 10-15 % populacji i zauważa się tendencję rosnącą do zachorowalności na tę dermatozę.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza Kompendium Wiedzy. »

  Jeżeli szukacie Państwo informacji o boreliozie, bardzo poważnym schorzeniu, odsyłamy po prostu do dokładnej lektury serwisu internetowego LeczymyBorelioze.pl.
  W serwisie można znaleźć najważniejsze informacje takie jak przyczyny, objawy a także leczenie tej choroby. Wykrycie boreliozy za pomocą posiewów mikrobiologicznych oraz obserwacji mikroskopowej jest bardzo trudne i w zasadzie metody te nie są stosowane. Diagnostyka opiera się przede wszystkim na testach serologicznych.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Łupież Pstry Przyczyny Kompendium Wiedzy »

  Lupiezpstry.pl to serwis internetowy na temat łupieżu pstrego. Można śmiało powiedzieć, że umieściliśmy wszystko co ważne na temat przyczyn, objawów oraz leczenia akurat tego rodzaju łupieżu.Łupież pstry w większości przypadków nie wywołuje trudności w rozpoznaniu. Od innych chorób przebiegających z odbarwieniami skóry, takich jak bielactwo, odróżnia go tendencja do łuskowatego złuszczania się zmian.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czyraki Skóry Przyczyny Objawy Leczenie - Kompendium Wiedzy. »

  Czyraki skóry to stosunkowo powszechna choroba, o której zdecydowanie warto wiedzieć więcej. Dlatego też zapraszamy do odwiedzenia strony CzyrakiSkory.pl - o czyrakach skóry wiemy wszystko.Czyrak to jedna z najpowszechniej występujących chorób skóry. Jest to rodzaj zapalenia mieszka włosowego oraz jego otoczenia wywołanego przez bakterie. Czyrak to jedna z najpowszechniej występujących chorób skóry. Jest to rodzaj zapalenia mieszka włosowego oraz jego otoczenia wywołanego przez bakterie.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica Stopy Przyczyny Objawy Leczenie - Kompendium Wiedzy. »

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu serwis internetowy na temat grzybicy stóp. Pod adresem GrzybicaStopy.pl umieściliśmy bardzo dużo artykułów na temat tego schorzenia.Grzybice to grupa bardzo zakaźnych chorób człowieka (chorują na nie również zwierzęta), wywoływanych przez mikroskopijnej wielkości grzyby. Spośród około 250 tys. opisanych gatunków grzybów, za zakażenia grzybicze u człowieka odpowiada około 200 gatunków.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Półpasiec Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy. »

  Jeżeli kogoś z Państwa interesują informacje na temat schorzenia o nazwie półpasiec, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.Herpeszoster.pl. Piszemy szczególnie o leczeniu tej choroby.Około 20% osób w społeczeństwie zachoruje na półpasiec (zoster) – chorobę zakaźną, wywołaną wirusem ospy wietrznej. Znaczna większość z tych, które chorują na półpasiec, to osoby w wieku podeszłym. Osoby młode z reguły są w mniejszości, jeśli chodzi o ryzyko zachorowania na półpaśca, ale znane są także przypadki zakażenia tym wirusem u dzieci.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pokrzywka Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy. »

  Jeżeli nie masz zielonego pojęcia jak poradzić sobie z leczeniem pokrzywki, zerknij na stronę internetową LeczeniePokrzywki.pl. Są na niej umieszczone informacje o leczeniu tej choroby.Pokrzywka to schorzenie charakteryzujące się bąblem pokrzywkowym o barwie czerwonej, różowej lub porcelanowobiałej. Bąble wywołane pokrzywką są dobrze odgraniczone od otoczenia, bledną przy ucisku, a przebiegowi choroby towarzyszy świąd.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Liszajec Zakaźny Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium. »

  Jeżeli kogoś z Państwa dopadł w ostatnim czasie liszajec zakaźny - bądź jednego z domowników, trzeba zainteresować się naszą stroną internetową. Zapraszamy pod adres LiszajecZakazny.pl!Liszajec zakaźny, choć jest chorobą bardzo zaraźliwą, jest całkowicie wyleczalny, a po zniknięciu nieestetycznych zmian skórnych nie pozostają blizny. Leczenie trwa od kilku do kilkunastu dni.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Łupież Różowy Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium. »

  Wszystkich tych, których zainteresowało takie schorzenie jak łupież różowy - tzn. informacje o tej chorobie, chcielibyśmy odesłać na tę stronę internetową. Wszelkie informacje są wartościowe i jasno napisane.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mięczak Zakaźny Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy. »

  Szukacie Państwo informacji na temat mięczaka zakaźnego? W takim razie wortal internetowy MieczakZakazny.pl jest jak najbardziej godny dużego zainteresowania.Małe grudki na ciele pacjenta, spowodowane zakażeniem mięczakiem zakaźnym (łac. molluscum contagiosum), występują u dorosłych głównie w okolicy narządów płciowych. U zakażonych dzieci zajmują także obszar twarzy, kończyn czy tułowia.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Promienica Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy »

  Promienica.pl to kompendium wiedzy na temat promienicy - takiego schorzenia, które jest jak najbardziej godne bardzo dużego zainteresowania. Piszemy o tym czym jest promienica, jak z nią walczyć.Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Świąd Skóry Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy. »

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacjami na temat choroby jaką jest świąd skóry, nie pozostaje nic innego jak zajrzeć na stronę internetową SwiadSkory.pl. O świądzie piszemy tylko sprawdzone informacje.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica Paznokci Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium. »

  Szukacie Państwo wartościowych informacji na temat sposobów leczenia grzybicy paznokci? W takim razie zajrzenie na stronę internetową WyleczGrzybicePaznokci.pl wydaje się być w tym momencie najbardziej wskazane.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie Mieszków Włosowych Przyczyny Objawy Leczenie »

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zwiększeniem swojej wiedzy na temat zapalenia mieszków włosowych, to zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego ZapalenieMieszkowWlosowych.pl. Zapalenie mieszków włosowych to częsty efekt depilacji lub golenia skóry, aczkolwiek istnieje szereg przyczyn wywołujących to schorzenie.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pieluszkowe Zapalenie Skóry Kompendium Wiedzy »

  Pieluszkowezapalenieskory.pl to serwis internetowy traktujący o mało znanym schorzeniu, jakim jest pieluszkowe zapalenie skóry. Dzięki nam można wyleczyć tę chorobę bez problemu. Pieluszkowe zapalenie skóry jest bardzo często występującym stanem zapalnym skóry, charakteryzującym się rumieniem (postać łagodna) lub rumieniem i zmianami w postaci nadżerek, krost i strupków (w cięższej postaci choroby) w miejscu kontaktu pieluchy ze skórą.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Łuszczyca Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy »

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o łuszczycy - na przykład tego jak przebiega to schorzenie, jak z nim skutecznie walczyć, zajrzyj na właśnie naszą stronę internetową! Łuszczyca jest chorobą skóry o różnorodnych przyczynach i złożonym patomechanizmie. Aktualnie zarówno wszystkie przyczyny, jak również mechanizm chorobotwórczy, nie zostały do końca poznane.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Włókniaki Przyczyny Leczenie Objawy Kompendium Wiedzy. »

  Wlokniaki.pl to serwis internetowy na temat włókniaków - można dowiedzieć się od nas tego, czym są włókniaki, jakie są ich charakterystyczne cechy, co zrobić, aby pozbyć się ich. Włókniaki należą do nowotworów o charakterze wrodzonym. Pojawia się one jednak w różnym wieku. Mają postać miękkich guzów lub guzków, które można wprowadzić w głąb skóry poprzez uciśnięcie palcem.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • MedicalSensus Sanatorium Polanica »

  MedicalSensus to jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, położone przy leśnych szlakach oraz Parku Zdrojowym w malowniczej miejscowości Polanica Zdrój. Naszą misją jest pomaganie w osiągnięciu równowagi zdrowotnej organizmu. Prowadzimy naturalne terapie oparte na tradycji balneoterapii, dietoterapii i ziołolecznictwa oraz specjalistycznych programach i zabiegach terapeutycznych.

  Wykwalifikowany zespół MedicalSensus składa się z szeregu specjalistów z dziedziny onkologii, geriatrii, ortopedii, podologii, fizjoterapii, żywienia czy treningów rehabilitacyjnych, którzy z pełnym zaangażowaniem dbają o bezpieczeństwo, zdrowie oraz komfortowy pobyt naszych Gości.

  Nasze działania mają na celu wspomóc proces regeneracji, przywrócić Ci równowagę kwasowo-zasadową oraz sprawność fizyczną, wyeliminować dysfunkcje i patologie w sferze zdrowotnej, a także skupić się na ich przyczynach.

  To co nas wyróżnia, to indywidualizowany program leczenia oparty na naturalnych, autorskich metodach: wodoleczniczych terapiach oczyszczających z toksyn, dietoterapii, ziołolecznictwie, fizjoterapii.

  MedicalSensus Sanatorium Polanica znajdą Państwo w Polanicy Zdroju, przy ul. Chrobrego 1A-3. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: + 48 74 667 49 00 lub drogą mailową: recepcja@medicalsensus.pl. Mogą nas Państwo sprawdzić przy pomocy danych NIP: 899-26-81-905 lub REGON: 021102260.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »