Strony związane z hasłem: lekarze - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'lekarze':

1 · 2 · następna strona »
 • Medinf.pl »

  Ogólnopolski informator medyczny w którym znajdziesz kilkadziesiąt tysięcy danych o firmach medycznych, gabinetach lekarzy, klinikach państwowych jak i prywatnych. Każda wizytówka zawiera opis świadczonych usług medycznych, dokładny adres, często adres e-mail, a także godziny przyjęć. Jeśli jesteś lekarzem, lub prowadzisz firmę świadczącą usługi medyczne lub sprzedającą lekarstwa czy suplementy diety możesz w naszym informatorze utworzyć szybko i bezpłatnie prezentację swojej oferty.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna »

  Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • >gabinety>specjaliści>przychodnie>... »

  Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych. Lekarz Opole, gabinety, lekarze, alergolog, chirurg, choroby zakaźne, dermatolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, internista, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, onkolog, ortopeda, pediatra, psychiatra, pulmonolog, reumatolog, stomatolog, urolog, choroby zakaźne, badania kierowców, przychodnia lekarska, badania diagnostyczne, spis lekarzy, informacja medyczna, adresy lekarzy, informator medyczny.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda »

  Witamy,

  stanowimy ściśle współpracujący zespół specjalistów mający doświadczenie w pracy z dzieckiem i jego trudnościami w rozwoju psychoruchowym. Nieustannie dążymy do rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na innych, zawsze twórczo poszukujący rozwiązań, pełni zapału i pasji w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze dowcipy, kawały - Humor każdego dnia »

  Strona zawiera najlepsze dowcipy, kawały w sieci. Codziennie nowe wpisy gwarantują codzienną świeżą dawkę humoru. Wszystkie kawały znajdują się w opdowiednich kategoriach przez co znalezienie interesujących dowcipów zajmuje chwilkę. Zapraszamy !

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZdrowieDlaWszystkich.pl - szpitale, kliniki, przychodnie, gabinety, poradnie, lekarze. »

  Pacjentom oddajemy do dyspozycji portal z wyjątkowo szeroką bazą, ponad 15 000 placówek medycznych, z danymi teleadresowymi, zakresem świadczonych usług medycznych i profilaktycznych. W znalezieniu pożądanych informacji wspiera nas kompletny system wyszukiwania. Decyzję o wyborze placówki możemy podjąć min. na podstawie certyfikatu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, którym może pochwalić się szpital czy przychodnia, ale także komforcie pobytu, doświadczonym personelu lekarskim, pielęgniarskim, bardzo dobrej lokalizacji, godzinach otwarcia lub opiniach pacjentów.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • SzukamFirmę baza katalog firm instytucji rezerwacja pokoju »

  SzukamFirme.PL - promuj swoją firmę: Darmowa internetowa baza adresowa firm katalog instytucji urzędów. Turystyka nocleg wypoczynek rezerwacja pokoju, produkty usługi budowlane, nieruchomości developerzy szpitale medyczne kosmetyczne lekarze, uczelnie szkoły muzycy, eventy integracje firmy, hotele i pensjonaty, pokoje on-line

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • TwojDoktor.info »

  Darmowe Porady Medyczne. Masz problem ze zdrowiem. Dobrze trafiłeś! Napisz grupa ekspertów odpowie na wszelkie twoje pytania za darmo! Na portalu znajdziesz również forum a także wiele ciekawych artykułów

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze, gabinety, przychodnie, firmy medyczne - Ogólnopolska Baza Medyczna Firmed »

  Serwis Firmed jest ogólnopolską bazą skupiającą firmy z prywatnego sektora medycznego. Serwis umożliwia kompleksową promocję firm poprzez publikację darmowych i płatnych ogłoszeń reklamowych. Dzięki zaawansowanym możliwościom wyszukiwania, swoją ofertę kierujemy do firm branży medycznej o zasięgu lokalnym i krajowym. Dzięki nowoczesnej konstrukcji serwisu, licznym kampaniom reklamowym oraz nieustannemu pozycjonowaniu, zajmujemy wysokie lokaty w wyszukiwarkach internetowych docierając do setek tysięcy potencjalnych klientów. Firmed to przejrzysta i nowoczesna baza i wyszukiwarka firm medycznych. Łatwe i szybkie wyszukiwanie lekarzy, aptek, gabinetów i placówek medycznych.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Medycyny Rodzinnej MEDEOR »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDEOR" rozpoczął swoją działalność 1 lipca 1999 roku, jako jeden z pierwszych w powiecie leszczyńskim NZOZ mający kontrakt z ówczesną Kasą Chorych. Na przestrzeni lat stopniowo rozwijaliśmy swoją działalność, poszerzając zakres usług o gabinety specjalistyczne, unowocześniając zaplecze diagnostyczne. Dzięki świadczonym przez nas usługom medycznym na najwyższym poziomie, systematycznie zdobywamy zaufanie i poszerzamy grono naszych pacjentów.
  Oferujemy usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, pielęgniarskiej opieki środowiskowej i medycyny pracy.
  Nasza baza diagnostyczna pozwala na wykonywanie badań laboratoryjnych, diagnostycznych w zakresie podstawowym (USG, EKG itp.) oraz specjalistycznym (spirometria, testy skórne, kolposkopia, USG doppler, itp.).

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Bydgoszcz »

  Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania sie z naszym portalem informacyjnym, na którym zamieszczamy szeroki zbiór wiedzy odnośnie usługodawców powiązanych z kategorią zdrowia i urody w mieście Bydgoszcz. Znajdą Państwo u nas dane kontaktowe oraz podstawowe informacje o usłudze. Zapraszam.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja medyczna HEALTH CENTRE NZOZ w Trzcianie k/Rzeszowa »

  Świadczymy usługi rehabilitacyjne w zakresie: fizykoterapii i kinezyterapii, masażu leczniczego. Zabiegi lecznicze wykonujemy ambulatoryjne (w budynku naszej siedziby) i środowiskowo (w domu Pacjenta). Prosimy bardzo o zapoznanie się z oferowanymi przez nas usługami, a w przypadku pytań, prosimy o kontakt z nami.

  Nasze Centrum Rehabilitacyjne wyposażone jest w nowoczesny, profesjonalny sprzęt i urządzenia medyczne (np. Algonix, Kriokomora ogólnoustrojowa).

  W trosce o Państwa zdrowie zatrudniamy, wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Nasz zespół lekarzy i fizjoterapeutów pomoże Państwu do minimum skrócić okres rehabilitacji i pozwoli na szybki powrót do zdrowia.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabiegi i operacje lecznicze »

  Zapraszamy na naszą stronę poświęconą firmie Krajmed. W naszej ofercie znajdziecie Państwo doradztwo z zakresu wybranych dziedzin medycyny, operacje i zabiegi lecznicze oraz diagnostykę. Pracujący u nas lekarze to najwyższej klasy specjaliści dbający o potrzeby każdego pac jęta. Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opatrunki »

  Sprawdź naszą ofertę opatrunków. Jeśli chcesz radykalnie przyśpieszyć proces gojenie, zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów. Przekonaj się sam, że warto z nami współpracować. Zapewniamy szybką realizację zamówienia, dzięki czemu z pewnością to Państwa zadowoli. mamy bardzo duże doświadczenie w tematyce medycznej i produktów związanych z gojeniem się ran różnego typu

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Opieka - lekarze »

  W Olsztynie znajduje się Przychodnia lekarska Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Opieka, jaka od 2000 roku świadczy swoje usługi. Przyjmują tu lekarze rodzinni i pediatrzy. Do skorzystania z usług zapraszamy mieszkańców Olsztyna i okolic. Przyjmujemy osoby dorosłe oraz dzieci. Nie zajmujemy się leczeniem poszczególnych jednostek, ale kierujemy na szereg badań specjalistycznych, dzięki jakim można wykryć wczesne stadium chorób. Dostaną tu Państwo poradę dotyczącą przeróżnych chorób, między innymi: choroby układu krążenia, nadciśnienia, cukrzycy, nowotworów, osteoporozy. Wykonujemy również szczepienia ochronne dla dzieci. Przychodnia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Rejestracja odbywa się od godziny 7:30, również telefonicznie. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Największy informator medyczny w Polsce. Ciekawe artykuły medyczne Baza danych »

  Największy informator medyczny w Polsce. Ciekawe artykuły medyczne. Ogólnopolska baza firm medycznych. Szpitale, kliniki, przychodnie w Warszawie i kraju. Apteki internetowe, informacje o szczepieniach. Lekarze w Warszawa, Kliniki

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ranking lekarzy - Mam Zdrowie »

  Ranking lekarzy "MamZdrowie" to serwis w którym znajdziesz bazy adresowe lekarzy oraz opinie na ich temat. Ten poświęcony kwestii zdrowotnej serwis przygotowany jest przeważnie dla internautów, którzy czują pragnienie zadbania o swój organizm, zwiększenia swojej kondycji, pokonania sezonowych dolegliwości i naprawienia funkcjonowania ustroju. Standardowo poruszana tematyka odchudzania zapewnia wsparcie w czasie, w trakcie problematycznego procesu pozbywania się zbędnych kilogramów. Na blogu dowiesz się zarówno jak bezproblemowo komponować dietę, jak również znajdziesz podstawowe pułapki procesu odchudzania i skuteczne ćwiczenia kształtujące ciało. Serwis przedstawia też wiele praktycznych wskazówek poruszających kwestię zdrowia ogólnego, domowych metod na stany grypowe, skutecznego pozbywania się kaszlu. Publikowane wpisy poruszają ogólnie rozumianą problematykę zdrowia i walki z nadwagą.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masaż limfatyczny »

  Mieszkańców miasta Łódź i okolic zapraszamy do Centrum Medycznego Trimedic.
  W swojej ofercie posiadamy opiekę lekarską takich specjalistów jak ortopeda, neurolog czy kardiolog.
  Rehabilitacja kręgosłupa u dzieci w naszej placówce jest bardzo skuteczna, co potwierdzić może wielu zadowolonych pacjentów.
  O szerokim zakresie świadczonych przez nas usług świadczyć może fakt, iż odbywa się u nas również rehabilitacja niemowląt, która w wielu placówkach nie jest dostępna.
  Zatrudniamy fachowców, dzięki którym rehabilitacja dzieci przynosi często wspaniałe rezultaty.
  Jeśli potrzebny jest masaż limfatyczny, stosowany często u pacjentów, u których pojawia się spuchnięta ręka, to Trimedic Łódź jest odpowiednim adresem (możliwy jest także drenaż limfatyczny).
  Dziedziną, w której również mamy duże doświadczenie, jest fizykoterapia.
  Rehabilitacja Trimedic z Łodzi przeprowadza badania USG u dzieci i niemowląt.
  Oferujemy także różnego rodzaju masaże, a szczególnie kinezyterapię oraz ogólną rehabilitację.
  Gdy dokucza opuchnięta noga, zapraszamy do nas do Łodzi, gdzie poddani zostaną Państwo badaniu USG oraz rehabilitacji. Wystarczy umówić się na wizytę u neurologa czy ortopedy, by dać sobie szansę na zdrowie.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Balumed - logopeda Warszawa »

  Chcesz by Twój maluch był zdrowy i czuł się radośnie? Odpowiedzią na Twoje troski jest centrum BALUMED, gdzie najlepsi pediatrzy w Warszawie zajmą się Twoim dzieckiem. Do naszych specjalności należą: pediatria, neonatologia, ginekologia i położnictwo, poradnie specjalistyczne, USG i echo serca, rehabilitacja, fizykoterapia, szczepienia, poradnia laktacyjna, dietetyka, szkolenia dla rodziców oraz fototerapia LED mobilna.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poradnie specjalistyczne MED-KORN »

  Prywatna placówka medyczna w Świętochłowicach. Profesjonalna opieka medyczna dla pacjentów indywidualnych oraz korporacyjnych. W poradni są dostępni specjaliści m.in. z zakresu dermatologii, laryngologii, okulistyki, kardiologii, neurologii, ortopedii, czy też chirurgii. W placówce znajduje się nowoczesny sprzęt do badań EKG, EMG i USG, a także profesjonalnie wyposażona pracownia fizjoterapii i masażu.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »