Strony związane z hasłem: leśnictwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'leśnictwo':

 • Blog ogrodniczy »

  Blog pisany przez leśnika z wykształcenia, szkółkarza z zawodu wykonywanego. Jego tematyka poświęcona jest głównie ogrodowi i roślinom ozdobnym, ale zahacza również o tematykę leśną i sadowniczą. Porusza bieżące sprawy branży takie jak np. wystawy ogrodnicze czy nowości odmianowe.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • WOZIDŁA TEREX, KOPARKI ATLAS, MASZYNY BUDOWLANE BOBCAT, TEREX - ATLAS »

  Prezentujemy państwu szerokią oferte sprzedaży maszyn nowych, maszyn używanych, jak i wynajem maszyn.nnOferowane przez nas maszyny wykorzystywane są w wielu branżach, z których należy wymienić kolejnictwo, leśnictwo, budownictwo, recykling, transport, oraz utylizacja i utrzymanie przemysłu.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sadzonki drzew i krzewów: sprzedaż, produkcja, export, zalesianie, grodzenie »

  TEM Sp. z o.o. zajmuje się szkółkarstwem i ogrodnictwem oraz obsługą rolników.
  - Sprzedajemy sadzonki drzew i krzewów leśnych oraz ozdobnych
  - Jesteśmy zarejestrowani w Biurze Nasiennictwa Leśnego
  - Eksportujemy nasiona i sadzonki za granicę, zarówno w UE jak i poza
  - Rekultywujemy tereny i hałdy po górnicze
  - Obsługujemy wnioski o dotacje rolnicze (obszarowe i inwestycyjne)
  - Służymy pomocą i fachowym doradztwem z zakresu leśnictwa i ogrodnictwa.
  - Wykonujemy także zalesienia gruntów porolnych, odnowienia i różnego rodzaju zadrzewienia wraz z ogrodzeniem powierzchni siatką leśną lub zabezpieczeniem chemicznym sadzonek przed dziką zwierzyną.
  Produkcją materiału sadzeniowego zajmujemy się od 10 lat. Nasza szkółka położona jest w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego - w czystym ekologicznie regionie północno-wschodniej Polski w okolicach wsi Smolniki na powierzchni około 12 ha.
  Jest to najzimniejszy teren nizinny w naszym kraju o charakterze rzeźby polodowcowej. Tak więc wyhodowany przez nas materiał sadzeniowy jest odporny na najbardziej niekorzystne warunki klimatyczne i glebowe.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciak - Drzewa i Krzewy Ozdobne »

  Strona producenta drzew i krzewów ozdobnych zawierająca ilustrowany katalog roślin oraz praktyczne porady dotyczące uprawy i pielęgnacji ogrodowych roślin ozdobnych. W ofercie szkółki dostępne są także rośliny wrzosowate oraz byliny. Punkt handlowy mieści się w pomiędzy Grębocinem a Lubiczem koło Torunia.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »