Strony związane z hasłem: licytacja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'licytacja':

 • Komornik Sadowy Kraków Krowodrza »

  Strona informacyjna Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu działalności kancelarii, obszar właściwości, aktualnie prowadzone licytacjie ruchomości i nieruchomości itp.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czuber Ewa Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Podgórza »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego Ewy Czuber. Strona zawiera dane teleadresowe kancelarii, wnioski egzekucyjne do pobrania, podstawowe informacje dla dłużników i wierzycieli, opłaty egzekucyjne, wyszukiwarkę właściwości komorniczych. Strona przeznaczona dla osób zainteresowanych wszczęciem postepowania egzekucyjnego. Komornik Sądowy Ewa Czuber jest właściwa do prowadzenia egzekucji na całym obszarze RP na zasadzie wyboru komornika przez wierzyciela.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Licytacje Komornicze - nieruchomości, mieszkania, licytacja komornicza, domy, działki, samochody »

  Witamy Państwa w największym w Polsce serwisie internetowym zawierającym aktualne informacje o zbliżających się licytacjach komorniczych oraz skarbowych. Każdego roku odbywa się kilkadziesiąt tysięcy licytacji na których wystawione są nieruchomości oraz wszelkiego rodzaju ruchomości. Licytacje odbywają się za pośrednictwem komorników sądowych, urzędów skarbowych oraz syndyków masy upadłościowej. Większość mieszkań, domów i działek sprzedawana jest poniżej ich wartości rynkowej a czasem zdarzają się prawdziwe cenowe okazje.
  W serwisie prezentujemy tylko aktualne, dodawane na bieżąco ogłoszenia.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Publiczna baza przetargów i ogłoszeń publicznych »

  Publiczna baza przetargów i ogłoszeń publicznych dla województwa Zachodniopomorskiego.
  Podstawowa część aplikacji jest w pełni darmowa i umożliwia przeglądanie bazy bez ograniczeń z możliwością filtracji.
  Płatna część aplikacji to dodatkowy dostęp do zaawansowanego filtrowania, tworzenia zestawień oraz możliwość korzystania z subskrypcji.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nieruchomości Partner »

  Biuro Partner jest nowoczesną firmą prężnie rozwijającą się na rynku obrotu nieruchomościami.
  Obszar działania obejmuje Trójmiasto oraz jego okolice.
  Zespół tworzą osoby, które z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podejmują nowe wyzwania.
  Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na najwyższym poziomie. Dostosowujemy rozwiązania zgodnie z jego potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami. Wynagrodzenie również ustalane jest dla każdej jednostki oddzielnie biorąc pod uwagę stopień złożoności i zakresu obowiązków.
  Współpracujemy z bankami, kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi, deweloperami, a także z portalami internetowymi by zapewnić rzetelną i skrupulatną obsługę.
  Stawiamy na rozwój firmy poprzez m.in.:
  >aktywną współpracę z innymi biurami nieruchomości
  >optymalizację bazy ofert
  >polepszanie standardów obsługi klienta
  >czynny udział w szkoleniach branżowych

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony www.komornikgdansk.pl, która ułatwi Państwu kontakt z naszą Kancelarią oraz dostarczy informacji niezbędnych do zainicjowania i popierania postępowania egzekucyjnego, postępowania zabezpieczającego lub przeprowadzenia spisu inwentarza spadku.Kancelarię tworzy kilkunastoosobowy zespół młodych, ale jednocześnie doświadczonych pracowników. Kancelaria korzysta w codziennej pracy z wszystkich dostępnych komornikom narzędzi teleinformatycznych, które ułatwiają i przyspieszają zainicjowanie postępowania oraz uzyskiwanie informacji na jego potrzeby: OGNIVO, CEPIK, PUE ZUS, PESEL NET, EPU, Centralna Baza Danych Ksiąg Wieczystych. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw z terenu całej Polski.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Celem każdego przedsiębiorcy jest rozwój własnej firmy, a do spełnienia tego celu niezbędne jest pozyskiwanie zleceń. Każdego dnia w serwisie e-przetargi.pl publikowanych jest kilka tysięcy nowych przetargów na roboty budowlane, usługi, dostawy oraz ogłoszeń o udzielonych zamówieniach. Mogą Państwo zarejestrować się w serwisie i samodzielnie wyszukiwać interesujące oferty przetargowe lub skorzystać z mechanizmu, który automatycznie wyszukuje aktualne przetargi i informacje o udzielonych zamówieniach i przesyła wprost na wskazany adres e-mail, wówczas korzystając z naszego dedykowanego rozwiązania oszczędzają Państwo swój cenny czas. W ramach naszego rozwiązania istnieje możliwość wskazania wielu słów kluczowych wraz z możliwością zawężenia do jednego, kilku lub wskazania wszystkich województw. Biorąc pod uwagę, iż w trakcie trwania abonamentu mogą Państwo dokonywać zmiany wskazanych uprzednio słów kluczowych na inne, bardziej precyzyjne, to korzystanie z naszych rozwiązań może w sposób znaczny zwiększyć Państwa szanse na pozyskanie intratnych kontraktów i tym samym zwiększenie szans sprzedażowych oferowanych usług i produktów. Dodatkową zaletą oferowanego rozwiązania jest koszt usługi. Abonament został podzielony na następujące opcje tygodniowy, miesięczny, półroczny, roczny. Mamy nadzieję, że usługi oferowane przez nasz serwis przyczynią się do rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »