Strony związane z hasłem: licytacje - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'licytacje':

 • Dziennik E-KOMORNIK »

  W dzienniku e-komornik znajdą Państwo nie tylko obwieszczenia o licytacjach z nieruchomości i ruchomości prowadzonych przez komorników, lecz o wiele więcej.

  -dla wierzyciela: panel dla wierzyciela umożliwia wierzycielowi lub działającej w jego imieniu kancelarii prawnej lub adwokackiej poinformowanie komorników o swojej wierzytelności z podaniem składników majątku dłużnika z których zamierza prowadzić egzekucję, z jednoczesnym określeniem czynności komorniczych za które będzie płacił.

  -ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości oraz wierzytelności: dział ten przeznaczony jest zarówno dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, jak i podmiotów gospodarczych w zakresie działania których pozostaje obrót nieruchomościami lub które zamierzają sprzedać wierzytelność.

  -baza wiedzy dostarcza Państwu informacji o danych teleadresowych kancelarii komorniczych, banków, sądów powszechnych,jednostkach samorządu terytorialnego,firmach ubezpieczeniowych, kancelariach prawnych, biegłych sądowych i tłumaczach przysięgłych a także firmach ubezpieczeniowych.

  -wiadomości komornicze to informacje związane z postępowaniem egzekucyjnym, wywiady, opinie, fakty i wydarzenia związane pracą komorników, jak również projekty nowych aktów prawnych.

  -ogłoszenia drobne – to system dodawania krótkich ogłoszeń przekazywanych przez Agencję Reklamowo Prasową Roland z którą dziennik współpracuje.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aukcjusz.pl - aukcje internetowe »

  Aukcje Internetowe dla Wszystkich. Efektywny sposób kupna i sprzedaży. Cztery tryby sprzedaży (licytacja, kup od ręki, ogłoszenia, aukcja malejąca)
  Co nas odróżnia?
  # Aukcje wideo - zamiast standardowego zdjęcia i opisu przedmiotu, sprzedający może zamieścić film,

  # Konta firmowe i subkonta - dla dużych sklepów lub hurtowni możliwe jest stworzenie jednego konta dla firmy oraz subkont dla poszczególnych pracowników (można to także wykorzystywać w ramach kontroli rodzicielskiej - subkonta dla dzieci),

  # Aukcje wielowariantowe - wybór przedmiotu w kilku rozmiarach, zamiast tworzenia jednej aukcji dla każdego rozmiaru. Przykładem może być aukcja obuwia: w systemie kilka par, w różnych rozmiarach, spośród których kupujący może wybrać rozmiar, który go interesuje, widocznych jest jako jedna aukcja.

  # Funkcja rabat - sprzedający może udzielić rabatu pierwszym kilku/kilkunastu osobom przystępującym do aukcji, lub użytkownikom, którzy już coś kiedyś od niego kupili,

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zbijarka.pl - Płać mniej, zbijaj cenę! »

  zbijarka.pl to nowowczesny serwis umożliwiający kupowanie usług i towarów z możliwością zbierania najbardziej korzystnych ofert. Masz pieniądze? To Ty decydujesz u kogo je wydasz! Nie trać czasu na szukanie, niech sprzedawcy i dostawcy zgłoszą się do Ciebie!

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Licytacje »

  Licytacje i sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Licytujemy samochody na rzecz dużych firm oraz instytucji państwowych. Sprzedajemy samochody poleasingowe oraz poflotowe. Licytacje kończą się w każdy poniedziałek o godzinie 15:00. Zapraszamy na licytacje.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Publiczna baza przetargów i ogłoszeń publicznych »

  Publiczna baza przetargów i ogłoszeń publicznych dla województwa Zachodniopomorskiego.
  Podstawowa część aplikacji jest w pełni darmowa i umożliwia przeglądanie bazy bez ograniczeń z możliwością filtracji.
  Płatna część aplikacji to dodatkowy dostęp do zaawansowanego filtrowania, tworzenia zestawień oraz możliwość korzystania z subskrypcji.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum tanich zakupów, promocji i wyprzedaży. »

  Unikalny serwis zakupowy klasy premium zawierający bogatą bazę sklepów, promocji, wyprzedaży, ofert zakupów grupowych, ogłoszeń o licytacjach komorniczych, poradników zakupowych oraz wiele innych przydatnych informacji. Na szczególną uwagę zasługuje długa lista galerii handlowych wraz z ich opisami.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skierniewicekomornik- protokół »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Piotr Świnoga zaprasza do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług wszystkich wierzycieli, którzy chcą, aby odzyskaniem ich należności zajęła się osoba doświadczona oraz uczciwa, której bez trudu będą mogli zaufać. Polskie prawo stwarza im taką możliwość, w większości przypadków zezwalając na samodzielny wybór komornika na obszarze Rzeczypospolitej. Żeby móc skorzystać z takiej opcji, przy składaniu wniosku o egzekucję należy dołączyć właściwe oświadczenie. Kancelaria Komornicza w Skierniewicach to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie kompetentnych i mających bogatą praktykę osób, które odnajdą się nawet w tych bardziej skomplikowanych sytuacjach i zaproponują optymalne rozwiązania. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neggo.pl - negocjacje cen »

  Neggo.pl to internetowy serwis negocjacyjny charakteryzujący się intuicyjną obsługą i wysokim stopniem zaawansowania technicznego. Aby z niego skorzystać wystarczy zarejestrować się, wybrać interesujący produkt znajdujący się w ofercie sklepu internetowego i zaproponować cenę, jaką jest się skłonnym za niego zapłacić. Serwis dba o anonimowość swoich klientów, ci ostatni cenią zaś skuteczność jego działania.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy Małgorzata Walas »

  Do głównych zadań kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy należy: wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń. Wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności. Przeprowadzanie licytacji z ruchomości i nieruchomości.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Samochody poleasingowe »

  Samochody poleasingowe są coraz lepszym i pewniejszym źródłem pozyskania używanego samochodu, wszystkie samochody pochodzące z aukcji posiadają wyceny rzeczoznawcy dzięki czemu potencjalny klient korzysta z doświadczenia fachowcy za którego normalnym zakupie musiał by zapłacić. Auta poleasingowe charakteryzują się większym przebiegiem niż samochody z rynku cywilnego ale za to mają udokumentowany przebieg i pełną dokumentację serwisową. Najczęściej wystawiane samochody to Opel corsa, Astra, insygnia, Ford Focus, Mondeo, Fierst, Skoda Felicja, oktawia, rumster. Niestety większość samochodów jest w standardowych kolorach co napewno jest pewnym minusem
  Podsumowując jeżeli szukacie państwo sprawdzonego samochodu z udokumentowanym przebiegiem na pewno zakup samochodu poleasingowego będzie dobrym rozwiązaniem.
  Na stronie znajdują się również aukcje komornicze i z agencji celnych

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Celem każdego przedsiębiorcy jest rozwój własnej firmy, a do spełnienia tego celu niezbędne jest pozyskiwanie zleceń. Każdego dnia w serwisie e-przetargi.pl publikowanych jest kilka tysięcy nowych przetargów na roboty budowlane, usługi, dostawy oraz ogłoszeń o udzielonych zamówieniach. Mogą Państwo zarejestrować się w serwisie i samodzielnie wyszukiwać interesujące oferty przetargowe lub skorzystać z mechanizmu, który automatycznie wyszukuje aktualne przetargi i informacje o udzielonych zamówieniach i przesyła wprost na wskazany adres e-mail, wówczas korzystając z naszego dedykowanego rozwiązania oszczędzają Państwo swój cenny czas. W ramach naszego rozwiązania istnieje możliwość wskazania wielu słów kluczowych wraz z możliwością zawężenia do jednego, kilku lub wskazania wszystkich województw. Biorąc pod uwagę, iż w trakcie trwania abonamentu mogą Państwo dokonywać zmiany wskazanych uprzednio słów kluczowych na inne, bardziej precyzyjne, to korzystanie z naszych rozwiązań może w sposób znaczny zwiększyć Państwa szanse na pozyskanie intratnych kontraktów i tym samym zwiększenie szans sprzedażowych oferowanych usług i produktów. Dodatkową zaletą oferowanego rozwiązania jest koszt usługi. Abonament został podzielony na następujące opcje tygodniowy, miesięczny, półroczny, roczny. Mamy nadzieję, że usługi oferowane przez nasz serwis przyczynią się do rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »