Strony związane z hasłem: Lodz - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Lodz':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Fotografia Łódź i cała Polska »

  Fotografowanie uroczystości rodzinnych i firmowych to dla nas ogromne wyzwanie. Staramy się utrwalać nprzeżycia, radości i emocje.Proponujemy profesjonalne fotografowanie na terenie całego Kraju.Zajmujemy się fotografią nślubną,plenerową i foto-reportażową.nZapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 25 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Design WWW Spektrum. »

  Miło nam Powitać Państwa na stronie katalogu gazeta.pl.
  Prezentujemy sylwetkę naszej firmy z Łodzi Design WWW Spektrum.
  Zapraszamy pod adres Więckowskiego 33 Łódź, do pokoju 210-211, lub do kontaktu mailowego lub telefonicznego
  najlepiej 508-791-501 (9.00 - 22.00) lub +48(42)6342457 (10.00 - 20.00).
  Zajmujemy się profesjonalnym projektowniem stron i Webdesingiem.
  Nasze strony posiadają nietypowy i unikalny Design dostosowany do tematyki strony.
  Nasza firma jako jedna z nielicznych firm projektujących strony internetowe posiada własnego fotografa, który wykona zdjęcia na Państwa stronę.
  Tworząc stronę od razu optymalizujemy kod strony pod wyszukiwarkę google. Kod strony internetowej musi być krótki i zwięzły i zawierać słowa kluczowe odpowiadające tematyce strony.
  Dzięki takiemu podejściu google promuje dobrze napisane strony bez pozycjonowania.
  Państwa stronę www możemy wzbogacić o dowolny element specjalny baner flash,menu flash, animacje, galerię zdjęć.
  Do stron jeśli klient sobie tego zażyczy dokładamy panel admistracyjny, dzięki któremu mozna samemu zmieniac zdjęcia bądź treści na stronie.
  Jako nieliczni tworzymy strony po naprawdę niskich cenach, co warto sprawdzić na naszej stronie w cenniku projektowania stron.
  Żegnamy i mamy nadzieję że spotkamy się przy projekcie Państwa strony internetowej.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Łódź | fotografia ślubna | fotofraf ślubny ; Zdjęcia ślubne »

  www.techwile.pl - Oferuję Państwu fotografię ślubną najwyższej jakości w wyśmienitej oprawie. Zakres oferty dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdej z Par. fotografia ślubna, Zdjęcia ślubne, fotografie ślubne, profesjonalne fotografie ślubne.

  Fotografie ślubne wykonuje profesjonalnymi lustrzankami pełnoklatkowymi przy wykorzystaniu jasnych obiektywów, umożliwia to robienie zdjęć w niekorzystnych warunkach np.: Słabo oświetlony kościół, plener w nocy itp…

  Reporatarze ślubne wykonuję są na terenie całej Polski

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna łódź, Zdjęcia ślubne łódź - MichałJankowski »

  Oferuje fotografie ślubną łódź, uwieczniam na zdjęciach ślubnych najważniejsze momenty w jedyny sposób. Zajmuje się również fotografią reportażową, reklamową w mieście Łódź. Często bywam na chrzcinach i komuniach oraz studniówkach. Fotograf Michał Jankowski

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź »

  fotografia ślubna - dziedzina fotografii w której staram się nadać unikalny charakter. Wykonuję zdjęcia ślubne, zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia rodzinne.
  Fotograf ślubny to osoba która powinna być jak najmniej widoczna podczas wykonywania reportażu ślubnego, ja równieź jako fotograf tak pracuje. Moja fotografia ślubna jest inna niż wszystkie gdyż zwracam uwagę na niepowtarzalne sytualcje. Łódź tu się urodziłem i tu pracuję jako fotograf, jedna reportaże ślubne wykonuje również w miastach: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka, porady prawne »

  Porady prawne i doradztwo. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Sprawy rozwodowe, pisanie pozwów. Dochodzenie alimentów na dzieci i na rzecz małżonka. Podziały majątków. Rozwody z orzekaniem o winie. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Łódź – Skuteczna pomoc, porady prawne »

  Odszkodowania Łódź, odszkodowania-lodz.com.pl, Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, odszkodowanie-lodz.pl, Porady prawne i doradztwo. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne i doradztwo on-line. Poradnik internetowy z zakresu prawa. Informacje na temat spraw rozwodowych, pozwów, dochodzenia alimentów na dzieci i na rzecz małżonka, podziałów majątków. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie wpisy wprowadzane są przez doświadczonych prawników, którzy na bieżąco monitorują sytuację prawną, dzięki czemu można uzyskać najnowsze informacje na różne tematy prawnicze spraw. Blog prowadzony jest przez Kancelarię Adwokacką Moniki Piech-Balickiej, której kancelaria od lat skutecznie broni interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez Łódź »

  Nasza firma Aloha Lani od kilku lat zajmuje się kompleksową i co ważne, profesjonalną organizacją imprez, szkoleń, gier grupowych, czy wieczorów tematycznych. Na tle naszej konkurencji cechuje nas kreatywność oraz nie szablonowe podejście w tworzeniu autorskich scenariuszy. Charakteryzujemy się również największym profesjonalizmem w realizacji naszych imprez.

  Działamy głównie na obszarze województwa mazowieckiego: Łódź, Warszawa itp. Staramy się tak, aby w ramach organizowanych przez nas gier mogli się Państwo spotkać postacie z historii, książek, filmów, legend. Podoba Ci się ta wizja? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna|zdjęcia ślubne|Fotobinek|Łódź|Warszawa »

  - fotografia ślubna (fotoreportaże, sesje plenerowe),
  - obsługa fotograficzna imprez firmowych, eventów, konferencji, itp.,
  - fotografia reklamowa (zdjęcia panoramiczne wnętrz, zdjęcia produktów,
  fotografia studyjna),
  - zdjęcia z koncertów i festiwali,
  - fotografia okolicznościowa (chrzty, komunie, itp.)
  - portfolia dla modelek,
  - zdjęcia dzieci.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jakub Cukierski - holowanie aut w Łodzi »

  Pomoc Drogowa Piotr Stolarczyk oferuje profesjonalną, całodobową pomoc drogową, holowanie i transport pojazdów na terenie miasta Łódź i jej okolic. Jesteśmy dyspozycyjni 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy. Gwarantujemy najniższe ceny w Łodzi.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opony w Łodzi »

  Jest to strona niewielkiej firmy zwanej Juranty, która zajmuje się oponami w Łodzi. Usługi jakie świadczy firma to wymiana opon, wulkanizacja, prostowanie felg, komputerowe wywarzanie kół, oraz całkowity serwis ogumienia. Ponad to w sprzedaży posiadamy opony letnie i zimowe, używane i nowe. Sprzęt najnowszej generacji pozwala nam również na zajmowanie się oponami niskoprofilowanymi.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tania Jazda »

  Nasza firma zajmuje się montażem i serwisem instalacji gazowych do samochodów osobowych i dostawczych.Montujemy podzespoły znanych i renomowanych firm uznanych na całym świecie. Ściśle współpracujemy ze znanymi producentami elektroniki do LPG KME, AC, AGcentrum. Zajmujemy się również sprzedażą nowych zbiorników LPG takich firm jak STAKO, BORMECH, IRENE, jak również legalizacją używanych butli gazowych. W naszym warsztacie montujemy i naprawiamy Autoalarmy, Centralne zamki.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Besolution.pl szkolenie, kursy dla firm z języka angielskiego »

  Obecnie język angielski jest najbardziej popularnym językiem w relacjach biznesowych na świecie. Zaproponowanie pracownikom szkoleń opłacanych częściowo lub w całości przez pracodawcę jest dobrym sposobem na podniesienie kwalifikacji pracowników i jest jednym ze skuteczniejszych pozapłacowych narzędzi motywacyjnych. Dlatego warto zapewnić szkolenia pracownikom w jednej z renomowanych szkół. Business English Solutions jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć ogólną znajomość języka i swobodnie rozmawiać w środowisku międzynarodowym, na targach, konferencjach, negocjacjach oraz w innych kontaktach zawodowych i towarzyskich. Www.besolution.pl to rozwiązania szkoleniowe dla średnich firm, klientów korporacyjnych i klientów indywidualnych. Stwarzając wyjątkowy i przyjazny klimat szkoleń, trener języka angielskiego biznesowego, dostosowuje się do możliwości czasowych klientów i ułatwia im udział w zajęciach organizując je w siedzibie firmy, oszczędzając czas uczestników.
  Szkolenia mogą dotyczyć języka angielskiego z zakresu sprzedaży, marketingu, finansów, IT i korespondencji handlowej. Be Solution oferuje szkolenia języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania.
  W zależności od oczekiwań klienta, które są badane podczas analizy potrzeb (szkoleniowych), pracownicy mogą wybrać szkolenia w zakresie języka ogólnego z elementami Business English lub stricte języka specjalistycznego.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Łódź, zdjęcia ślubne Łódź - Jarosław Sitkiewicz »

  Strona fotografa Jarosława Sitkiewicza. Mieszkam w Łodzi, ale sesje fotograficzne prowadzę w całej Polsce (np. Łódź, Warszawa, Poznań). Odległość nie stanowi problemu dla realizacji życzeń klienta. W ofercie znajdą Państwo zdjęcia z ceremonii ślubnej, z przyjęcia weselnego oraz plener ślubny. W ofercie również zdjęcia okolicznościowe - chrzty, komunie.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oleje, smary dla przemysłu i motoryzacji »

  Misją naszej firmy jest dostarczanie wysokojakościowych produktów smarnych oraz płynów eksploatacyjnych. Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją smarów oraz olei do zastosowań w przemyśle. Podstawowym naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych klientów poprawy jakości jego wyrobów oraz obniżenie kosztów produkcji. Dlatego też oferujemy jedynie markowe i sprawdzone produkty smarowe. Oferta naszego sklepu smary-oleje.pl obejmuje pełny asortyment marki Mobil oraz wybrane oleje i smary Shell, Castrol, Statoil, Fuchs. Biorąc pod uwagę iż podatek akcyzowy stanowi znaczą część końcowej ceny oleju umożliwiamy naszym klientom zakup towaru z zawieszoną akcyzą. Zachęcamy tym samym o wystąpienie do właściwego Urzędu Celnego z wnioskiem o wydanie pozwolenia na zakup produktów smarnych bez podatku akcyzowego. Bazując na sprawdzonym systemie dostaw wszystkie produkty dostępne w naszym magazynie nasi Klienci otrzymują pod wskazany adres najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych. Koszty dostawy utrzymujemy na możliwie najniższym poziomie zapewniając jednocześnie osobisty odbiór towaru z magazynu w Zgierzu. Wszystkim naszym Klientom proponujemy ceny hurtowe, a dla stałych odbiorców mamy dodatkowe rabaty oraz odroczone terminy płatności, nawet do 30 dni. Pomagamy w doborze właściwego smaru lub oleju oraz opracowaniu zamienników produktów dla obecnie stosowanych.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pączki, donuty, faworki muffiny przepyszne świetne na ostatki »

  Pączki doonys alternatywą dla tłustych tradycyjnych pączków. Sprzedaż pączków jak zawsze wzrasta do niewyobrażalnych rozmiarów w Tłusty Czwartek. Chcielibyśmy Państwu przedstawić alternatywę dla zwykłych pączków. Nasza oferta obejmuje pączki z dziurką lub bez, donuty oraz ciastka amerykańskie muffiny. Różnorodność smaków naszych pączków oraz ich kolorowy wygląd powoduje, że są one rozpoznawalne przez klientów i często kupowane. Ich smakowity wygląd przekłada się całkowicie na przepyszny smak. Oferujemy sprzedaż hurtową naszych pączków dla firm posiadających w swojej ofercie produkty żywnościowe.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio Jankowski - Fotografia Ślubna Łódź - Zdjęcia ślubne łódź - Plener »

  Studio Fotografii Profesjonalnej - w naszej ofercie znajduje się : fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, zdjęcia z chrztu, zdjęcia komunijne, plener ślubny. Nasz obszar działania to Łódź i Warszawa. Zdjęcia wykonuje tytułowany fotograf ślubny z dyplomem. Zapraszamy do nas

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szerokie Widoki - Wirtualne wycieczki, fotografie panoramiczne i inne usługi fotograficzne »

  Witamy na stronie Szerokiewidoki.pl, stronie o fotografii panoramicznej i pokrewnych usługach fotograficznych. Zdjęcia panoramiczne oferują wciągające i interaktywne możliwości oglądania fotografii. Fotografia panoramiczna odnosi się do sztuki tworzenia zdjęć panoramicznych. Zdjęcie panoramiczne zazwyczaj charakteryzuje się wysokim stosunkiem szerokości do wysokości. Dzięki rozwojowi fotografii cyfrowej i programów do obróbki zdjęć, można uzyskać bezprecedensową jakość zdjęć. Możliwym staje się uchwycenie szerokości obserwacji,aż do 360 stopni horyzontalnie i 180 wertykalnie. Oznacza to, ze z określonego punktu w przestrzeni, każdy widok jest pokryty. By zobaczyć nasze prace, zapraszamy do zapoznania się z działem Panoramy na naszej stronie oraz z portfolio zdjęć tradycyjnych. Jeżeli zechcieliby Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt. Dziękujemy za wizytę na naszej stronie i życzymy przyjemnego pobytu

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość »

  Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

  Zajmujemy się obsługą podmiotów z całej Polski.

  Nasze biuro rachunkowe mieści się w Łodzi.

  Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  Dojazd do siedziby naszej firmy jest szybki i wygodny, dodatkowo posiadamy obszerny i bezpłatny parking.

  Nasze usługi księgowe wykonywane są terminowo i rzetelnie.


  Nasza firma kompleksowo obsługuje wszelkie podmioty gospodarcze. W szczególności zobowiązane do prowadzenia:
  1.księgi przychodów i rozchodów (KPiR)
  2.ksiąg rachunkowych (pełna księgowość

  Obługujemy w firmach również kadry i płace.

  Dodatkowo naszym klientom możemy zaproponować:
  ■elektroniczną archwizację dokumentów (pdf)
  ■księgowość internetową (pełna odpowiedzialność po stronie biura) – dostęp poprzez panel klienta
  ■panel klienta z dostępem do najważniejszych danych oraz dokumentów rejestrowych firmy
  ■automatyczne powiadamianie e-mail o należnych składkach Zus, kwocie podatku dochodowego, VAT
  ■wirtualne biuro (Rejestracja Państwa firmy pod naszym adresem)

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »