Strony związane z hasłem: logistyka - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'logistyka':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Forumtransportu.pl »

  Najświeższe informacje z branży TSL.
  Naszymi odbiorcami są osoby zajmujące sie profesjonalnie branżą TSL ale także wiele osób, które korzystają z usług firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych.
  Dlatego, głównym celem naszego działania jest promowanie firm z branży oraz ułatwianie kontaktów pomiędzy podmiotami.
  Ogromna baza firm i najwięcej ofert pracy dla kierowców, spedytorów i magazynierów to dodatkowe atuty, dzięki którym warto zapoznać się z portalem.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • LABEL-PAK - Akcesoria przemysłowe dla firm i logistyki. »

  Opakowanie i właściwe oznakowanie stanowią nieodłączne elementy współczesnego produktu.

  Muszą one spełniać nie tylko funkcję estetyczno-marketingową ale również techniczną - umożliwiającą zarządzenia przepływami towaru, magazynowanie dystrybucję, ochronę i bezpieczeństwo przed wpływami czynników zewnętrznych.

  Celem Label-Pak Sp.J. jest dostarczenie klientowi wysoce wyspecjalizowanej gamy produktów spełniających w/w zadania.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne rozwiązania w dziedzinie automatycznej identyfikacji, znakowania i pakowania towarów.

  Nasze produkty cechują się wysoką jakością potwierdzoną wieloma atestami i certyfikatami.

  W naszej ofercie znajdują się akcesoria wspierające podnoszenie efektywności w obszarach procesów produkcyjnych, logistyki magazynów i pracy mobilnej.

  Zajmujemy się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów.

  Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów, pozwalających na różnorodne wykorzystanie systemów automatycznej identyfikacji, począwszy od znakowania towarów do pełnych systemów obsługi magazynu oraz jednostek detalicznych.

  Ofertę naszej firmy uzupełniają technologie termokurczliwe.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
  www.labelpak.pl

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia otwarte i zamknięte w Effect Group »

  Effect Group Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów.

  Proponujemy Państwu szkolenia otwarte i zamknięte w takich obszarach działalności jak:
  • logistyka, zakupy, produkcja, export/import, transport,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, hr, kadry,
  • umiejętności interpersonalne, windykacja,
  • sprzedaż, marketing, obsługa klienta

  Nasza oferta to innowacyjne programy będące odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe każdego przedsiębiorstwa. Najważniejsza dla nas jest ich wysoka jakość i wartość merytoryczna, dlatego współpracujemy z trenerami o wyspecjalizowanej wiedzy w swojej dziedzinie, wysokich zdolnościach interpersonalnych oraz bogatym doświadczeniu praktycznym. Zajęcia w większości odbywają się w formie warsztatów, aby po zakończeniu szkolenia uczestnik mógł zastosować poznane narzędzia w swoim środowisku pracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń otwartych na naszej stronie.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport morski, Transport kontenerów HELENA-TS Gdynia »

  Firma Helena Transport Spedycja już od 12 lat przenika branżę związaną z transportem morskim3, spedycją i logistyką. Dzięki zdobytemu przez te lata doświadczeniu, cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród swoich kontrahentów, którzy od lat korzystają z jej posług. Wychodząc naprzeciw klientom proponuje najlepsze rozwiązania logistyczne uwzględniając każdy przypadek indywidualnie. Zaletą Firmy jest równoczesne posiadanie spedycji, agencji celnej1 i taboru samochodowego przez co partnerzy kooperujący mogą otrzymać wszechstronne, nieocenione wskazówki w jednym miejscu, wykonując jeden telefon, bądź wysyłając jedną wiadomość mailową. Dzięki pozytywnym relacjom z armatorami morskimi, Firma zapewnia wysoki standard posług przewozowych oraz ma wpływ na większość manewrów związanych ze zleconymi towarami. Pozytywne relacje w szczególności przełożyły się na serwis z Dalekiego Wschodu, gdzie Helena konkuruje cenowo i jakościowo z wieloma spedytorami morskimi. Zachęcający staje się ciągły rozwój Firmy, która stopniowo wprowadza pojawiające się w branży ułatwienia, tu warto nadmienić wprowadzenie procedur uproszczonych do opraw celnych obejmujących wszystkie trójmiejskie porty morskie, całodobowe kontrolowanie wysyłek. Aktualnie firma oczekuje na rozpatrzenie wniosku na uzyskanie certyfikatu AEO, tj. Upoważnionego Przedsiębiorcy. Firma Helena liczy na kolejne lata funkcjonowania pod znakiem wysokiej jakości oraz zaufania swoich kontrahentów.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schenker - Logistyka, Dystrybucja, Transport, Spedycja Międzynarodowa »

  DB Schenker to najnowocześniejsze rozwiązania logistyczne: dystrybucja i logistyka magazynowa, z jednej ręki. Jesteśmy światowym liderem w branży TSL - transport - spedycja - logistyka. Posiadamy wszechstronne doświadczenie oraz bogate know-how. Dzięki globalnej sieci połączeń realizujemy kompleksowe usługi lądowe (samochodowe i kolejowe), oceaniczne i lotnicze. Wykorzystaj możliwości jakie daje Ci współpraca z DB Schenker.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Euro Shipping Sp. z o.o. Spedycja Kontenerowa i Miedzynarodowa »

  Oferujemy i realizujemy na zlecenie naszych klientow kompleksowa obsluge transportowo-spedycyjna oraz logistyczna ladunkow w eksporcie oraz imporcie droga morska do i ze wszystkich portow swiata. Realizujac powierzone nam zadania aranżujemy pelna obsługę ładunku, oferując frachty kontenerowe, drobnicowe, lotnicze jak również ponadgabarytowe. Na zyczenie realizujemy obsługę ładunków „ to door”. Zapewniamy odwozy kontenerowe i drobnicowe, magazynowanie, odprawy celne oraz ubezpieczenia ladunkow. Sluzymy poradnictwem spedycyjno-transportowym.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja »

  Firma, która skupia swoją działalność na prowadzeniu szeorko pojętych usług spedycyjnych i transportowych. Zajmuje się przy tym zarówno przewozem osób, jak i dostarczaniem towarów, zarówno w obiegu krajowym, jak i zagranicznym.nnW polu zainteresowań firmy jest i spedycja krajowa i transport międzynarodowy. Dba przy tym, aby świadczone usługi były na najwyższym poziomie. W tym celu firma regularnie rozwija i modernizuje posiadaną własna flotę pojazdów.nnW trakcie transportu ładunkom zapewniana jest odpowiednia ochrona, tak aby bezpiecznie dotarły na miejsce docelowe wyszczególnione w zamówieinu transportowym.nnNad wszystkimi wspomnianymi działaniami czuwają eksperci, którzy w razie potrzeby udzialają klientom porad w zakresie tematyki transportowej.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze »

  CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka mazowieckie »

  Firma logistyczna DMT - Dystrybucja, Magazynowanie, Transport. Logistyka Warszawa, mazowieckie - obsługa logistyczna, wynajem magazynu, konfekcjonowanie, magazynowanie produktów i magazynowanie artykułów, materiały reklamowe. Nowoczesny magazyn, logistic, supply chain - duże powierzchnie magazynowe, magazynowanie materiałów reklamowych. Usługi magazynowe - wynajem magazynu, magazyn Warszawa, magazyn Pruszków, logistyka i dystrybucja mazowieckie.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAX SPED - Transport, logistyka, spedycja, przesyłki ekspresowe »

  Nasza firma specjalizuje się w usługach transportowych. Klientom zapewniamy drogowy transport rzeczy na terenie Warszawy i okolic oraz całego kraju i Europy. Dysponujemy reprezentacyjnymi samochodami dostawczymi bez tachografów o ładowności do 1500kg i całą paletą aut ciężarowych o ładowności do 24t i różnego typu zabudowań takimi jak kontener czy plandeka.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne i przemysłowe: BIURA, MAGAZYNY, HALE, DZIAŁKI. Nowe MIESZKANIA. »

  Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe inwestycje mieszkaniowe (Łódzki Pasaż Targów Mieszkaniowych), powierzchnie biurowe (Łódzki Pasaż Powierzchni Biurowych), nieruchomości komercyjne, przemysłowe oraz zarządzanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • GPS - XTRACK »

  Xtrack pozwala na pełną kontrolę pojazdów i maszyn. Jest oparty na satelitarnym systemie lokalizacji GPS. Nasze produkty sprawują kontrolę nad flotą samochodów, usprawniają pracę w transporcie i logistyce, kontrolują i wspomagają zarządzanie pojazdami wykorzystywanymi w branży komunalnej oraz monitorują pracę pojazdów i maszyn wykorzystywanych na budowach oraz maszyn rolniczych

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport drogowy i spedycja »

  Jeżeli Twoja firma zajmuje się transportem drogowym lub międzynarodowym to nasza oferta jest skierowana do właśnie do Ciebie. Oferujemy narzędzia pozwalające łatwo zlokalizować wolne ładunki oraz zadbać o ich prawidłową logistykę, dzięki czemu spedycja staje się prostsza niż się może wydawać. Skorzystaj z naszego 25 letniego doświadczenia, a my sprawimy że transport drogowy stanie się Twoim hobby.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy Katowice, spedycja międzynarodowa - Fastigo.pl »

  Dysponujemy taborem ciągników siodłowych z naczepami oraz mamy podpisane umowy z wiarygodnymi przewoźnikami co gwarantuje profesjonalne sfinalizowanie otzrymanych zleceń, a wysoka specjalizacja oraz wiedza o rynku pozwala na oferowanie niskich stawek Nasza oferta zawiera pełną obsługę transportową ładunków. Dbamy o to, aby oferowany transport Katowice był usługą na bardzo dużym pułapie. W dzisiejszych czasach transport międzynarodowy czy inaczej mówiąc spedycja międzynarodowa należy do żywiołowo rozwijających się gałęzi działalności. W tym zakresie najważniejsze są precyzja, uniwersalność także bezpieczeństwo. Wszystko to zapewni Państwu przedsiębiorstwo FASTIGO LOGISTICS! Domeną naszej firmy jest w szerokim zakresie pojęty transport Katowice. Obszarem naszej działalności jest dodatkowo transport międzynarodowy, spedycja międzynarodowa.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka »

  Dobralogistyka to interaktywna platforma internetowa dla firm z sektora Transport Spedycja Logistyka TSL. Szczególny nacisk położony został na produkty i usługi wspomagające sektor TSL, takie jak wyposażenie magazynów, regały magazynowe czy powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Platforma została stworzona aby wspomagać i promować firmy, instytucje, produkty i usługi, z całego sektora TSL w Polsce. Dzięki dopracowanemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, platforma umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych i indywidualnych. Dodawanie firm jest bezpłatne i bardzo łatwe. Firmy mają możliwość stworzenia swojej wizytówki, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego i umieszczenie w nim danych lokalizacyjnych i teleadresowych, danych oddziałów firmy, jej pracowników i informacji o ofercie. Ponadto mogą Państwo na bieżąco dodawać produkty i usługi oferowane przez firmę, powierzchnie magazynowe do wynajęcia, szkolenia, ogłoszenia pracy, wydarzenia związane z sektorem TSL i ogłoszenia w giełdzie sprzętu TSL.
  Jesteśmy otwarci na współpracę, pragniemy przybliżać naszym użytkownikom nowoczesne rozwiązania, technologie i materiały, które mogą przyczynić się do rozwoju sektora TSL. Zapraszamy do współpracy biura prasowe, instytucje państwowe i instytucje naukowe, by z Państwa pomocą zapewnić naszym użytkownikom dobry dostęp do rzetelnych informacji z sektora TSL.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montownia Projektów Sp. z o.o. »

  Montownia Projektów sp. z o.o. to wyspecjalizowany zespół do spraw zarządzania, organizacji i logistyki szkoleń. Firma świadczy usługi w realizacji złożonych projektów szkoleniowych, konferencyjnych na zasadzie outsourcingu. Jej oferta opiera się na: zarządzaniu projektami szkoleniowymi, obsługą trenerów, przygotowaniu i produkcji materiałów szkoleniowych, konfekcjonowaniu i dostarczaniu materiałów szkoleniowych w całej Polsce, wyposażeniu trenerów i sal szkoleniowych, koordynacji współpracy z ośrodkami konferencyjnymi, prowadzeniu dokumentacji szkoleniowej, opracowywaniu raportów z ankiet ewaluacyjnych i testów wiedzy, rozliczenie kosztów organizacji projektu szkoleniowego komercyjnego jak również w ramach dotacji unijnych.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka? Z przyjemnością! SWIFT International »

  SWIFT International jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych.

  Firma powstała z myślą o zaspokojeniu nieustannie rosnących potrzeb w zakresie logistyki produkcji i dystrybucji Państwa produktów.

  Pracujemy dla klientów branż takich jak:

  - motoryzacja
  - przemysł
  - farmacja i uroda
  - zaawansowane technologie.

  Naszym największym kapitałem są ludzie. SWIFT International to zespół fachowców pracujących dla klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

  Nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia podnoszące ich kwalifikacje. Istotnym elementem naszej filozofii jest ciągłe dopasowywanie się do potrzeb naszych nawet najbardziej wymagających klientów.

  W naszej działalności kierujemy się wartościami nadrzędnymi takimi jak przede wszystkim uczciwość, rzetelność, a także poszanowanie człowieka i tego samego oczekujemy od wszystkich naszych kontrahentów.

  Angażujemy się w problematykę ochrony środowiska, stale podnosząc świadomość naszych pracowników oraz partnerów biznesowych w kwestiach ekologii i troski o środowisko naturalne.

  Z pozdrowieniami,
  Zespół SWIFT International

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy, ogłoszenia - strona z pracą etatdlaCiebie.pl »

  www.EtatdlaCiebie.pl to portal pracy zawierający najnowsze oferty pracy z kraju i zagranicy. Nasz serwis internetowy skierowany jest do Tych, którzy poszukują pracowników jak i poszukujących pracy. Pracodawcy mogą niskim kosztem zamieszczać ogłoszenia o pracę i docierać do nowych kandydatów poszukujących pracy. Szukający pracy mogą je bezpłatnie przeglądać i odpowiadać na nie zgłaszając swoje podania o pracę. Oferty pracy pogrupowane są w kategoriach dla ich łatwiejszej identyfikacji. Informacje prezentowane w serwisie są w sposób prosty i czytelny. Przejrzystość stron sprawia, że korzystanie z serwisu jest łatwe i przyjemne. Z naszym serwisem znajdziesz zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenia, jako freelancer oraz w innym charakterze. Codziennie najnowsze oferty pracy z kraju i zagranicy oraz polecane oferty tygodnia. Jeśli szukasz pracy lub pracownika, sprawdź nasz portal pracy www.etatdlaciebie.pl. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport w Unii Europejskiej »

  Jesteśmy firmą transportowo spedycyjną realizującą transporty krajowe i międzynarodowe w krajach Unii Europejskiej. Przewozimy ładunki od 100kg, palety, ładunki gabarytowe i dłużycowe oraz transporty całopojazdowe 24t. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie exportów i importów. Posiadamy własne auta, ale korzystamy również ze zweryfikowanych przewoźników.Specjalizujemy się w transportach na terenie Unii Europejskiej oraz krajów skandynawskich. Nasza profesjonalna kadra szybko i skutecznie doradzi Państwu w zakresie możliwych rozwiązań transportowych.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Logistyka »

  Podyplomowe Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw organizowane przez Katedrę Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
  Prezentowane studia podyplomowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością wśród najwybitniejszych polskich menadżerów logistycznych. Katedra Logistyki SGH nie bez powodu nazywana jest "Warszawską Kuźnią Kadr Logistycznych".
  Głównym celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z teorią i praktyką logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw oraz wskazanie powiązań pomiędzy nimi a zarządzaniem strategicznym, marketingiem, finansami, rachunkowością, zarządzaniem operacjami, jak również przedstawienie strategii logistycznych na tle nowoczesnych koncepcji zarządzania.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »