Strony związane z hasłem: lokale biurowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'lokale biurowe':

 • Lokale handlowe »

  Trójmiejski Przegląd Nieruchomości Komercyjnych - serdecznie zapraszamy na strony naszego serwisu internetowego - www.tpnk.pl.

  Jeśli potrzebujesz informacji na temat wynajmu pomieszczeń gospodarczych, biurowych, handlowo-usługowych na terenie całego Trójmiasta - ten serwis jest najlepszym miejscem w sieci do przeglądania ofert biur i powierzchni biurowych.

  W naszym serwisie znajdziesz również analizy, zestawiania i raporty trójmiejskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Zapoznasz się z najnowszymi informacjami na temat zrealizowanych oraz planowanych inwestycji komercyjnych. Wejdź do naszego serwisu internetowego, mamy nadzieję że oferty w nim zgromadzone dostarczą Państwu skutecznych i trafnych informacji.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Powierzchnie biurowe Katowice »

  Szukasz dobrej lokalizacji dla swoje firmy w centrum Katowic? W samym centrum miasta firma GTC wybudowała nowoczesny budynek biurowy – Francuska Office Center. Biurowiec został zaprojektowany przez: APA Wojciechowski oraz katowickie biuro projektowe Stabil. Biura odróżnia nie wyłącznie wygląd zewnętrzny ale również wysoki standard wykonania z najlepszych materiałów. Idealnie doświetlona powierzchnia biurowa podwyższająca efektywność pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Łódź »

  Prestiżowe biura na wynajem w Łodzi - University Business Park. Budynek wybudowany przez developera GTC, który buduje biurowce w kilku krajach. Współczesna architektura, najwyższa jakość elementów wykończenia wnętrz, indywidualny system sterowania temperaturą w budynku, parking z 300 miejscami – to wszystko w budynku klasy A. Lokale biurowe w doskonałej lokalizacji na wynajem już od maja 2010 roku.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Katowice »

  Jesteśmy stowarzyszeniem właścicieli nieruchomości handlowo-usługowych i biurowych zlokalizowanych w sercu Katowic. Oferujemy do wynajęcia biura wysokiej jakości zarówno w nowowybudowanych biurowcach jak i w odrestaurowanych budynkach starszego typu. Naszym najemcom możemy wynająć biura różnych typów: open space, dzielone moduły biurowe, pomieszczenia wielopokojowe z aneksami jadalnymi i bez. Na życzenie wynajmującego wykonujemy aranżację wnętrz według jego indywidualnych preferencji. W naszej ofercie posiadamy również pomieszczenia komercyjne z przeznaczeniem na handel w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach charakteryzujących się dużym przepływem ruchu pieszych i wyśmienicie skomunikowanych z najważniejszymi ciągami komunikacyjnymi i dworcami komunikacji zbiorowej. Jako właściciele oferowanych powierzchni nie pobieramy od najemców prowizji ani innych opłat z tytułu pośrednictwa.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • SkyRes - nowoczesne mieszkania i biura »

  SkyRes to inwestycja powstająca w centrum Rzeszowa. Projekt realizacji obejmuje sześć budynków na ponad dwuhektarowej działce. Zaplanowana jest budowa dwóch komfortowych budynków biurowych oraz czterech mieszkalnych. Biurowce to 14 piętrowe budynki z 12 kondygnacjami pod lokale biurowe, dużym lobby oraz recepcja, a także komfortowym parkingiem podziemnym. Łącznie powstać ma około 400 mieszań i 250 lokali biurowych, które skierowane są głównie do firm z branż BPO, SSC, IT.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jesionowa Business Point »

  Nowoczesny biurowiec w sercu Katowic oferujący powierzchnie biurowe w wysokim standardzie wykończenia – to Jesionowa Business Point. Budynek został zaaranżowany z myślą o potrzebach niewielkich firm, ceniących sobie prestiż, wygodę i profesjonalizm. Zastosowane rozwiązania techniczne, cichobieżne windy i wydzielona recepcja gwarantują kameralne warunki obsługi klientów oraz komfort pracy. Wszystko to w atrakcyjnej ofercie cenowej umożliwiającej redukcję kosztów przy wysokim prestiżu.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »