Strony związane z hasłem: Łomża - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Łomża':

 • ŚLUB, WESELE, FIRMY, USŁUGI ŚLUBNE I WESELNE »

  Portal slub-wesele.org jest stworzony z myślą o Parach Młodych, które organizują przyjęcie weselne. nnZamierzamy stworzyć największą Bazę Firm Ślubnych, która pomoże Wam wybrać odpowiednie miejsce, fotografa, kamerzystę, zespół na wesele, dokonać trafnego wyboru czym pojechać do ślubu i w czym pójść do ołtarza. nnSlub-wesele.org to także innowacyjne narzędzie dla firm weselnych, które dzięki nam mogą zaistnieć oraz zostać promowanym w naszym portalu a za co za tym idzie w Internecie na naprawdę wysokich pozycjach bo tylko takie nas interesują.nnNasza firma jest związana z branżą weselną od blisko 10 lat, dzięki czemu potrafimy się dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań.nnW naszym portalu wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość i funkcjonalność .nnCelem slub-wesele.org jest umożliwienie Parom Młodym organizacji wesela w bardzo prosty i szybki sposób, oferując przy tym rozbudowane możliwości przeglądania i sortowania ofert. nnZapraszamy również na nasze forum, gdzie możecie Państwo wymieniać się doświadczeniami, zadać ważne dla Was pytania, wyrazić opinie i spostrzeżenia dotyczące organizacji ślubu i wesela, wdać się w ciekawe dyskusje oraz luźne rozmowy. Mamy nadzieję, że z nami łatwo i szybko znajdziesz to, czego szukasz w danym momencie.nnZapraszamy i życzymy udanych wyborów.nPozdrawiamy – redakcja. nwww.slub-wesele.orgnPolecamy zespół muzyczny MOTIV:nwww.motiv.info.pl

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • MIR Consulting firma doradcza projekty i dotacje unijne, porady prawne, szkolenia »

  MIR Consulting oferuje Państwu usługi z zakresu doradztwa biznesowego i outsourcingu. Nasi doradcy to zespół specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla firm i NGO oraz obsłudze prawno-finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i ocena oddziaływania na środowisko). W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym. Przy realizacji zleceń kierujemy się dewizą: „zadowolenie Klientów stanowi miarę jakości naszych usług”. Od momentu rozpoczęcia swej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, które zakończone zostały sukcesem dzięki temu jak działamy – indywidualnemu podejściu do klienta i jego oczekiwań. Na stronie znajdują się referencje od naszych klientów.

  Personel

  W trosce o wysoki poziom świadczonych usług MIR Consulting zatrudnia wysoko wykwalifikowane kadry. Nasi doradcy to zespół posiadający kompetencje w obszarze ekonomii, zarządzania, prawa, a także legitymujący się doświadczeniem w świadczeniu usług z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracujemy również z wieloma specjalistami i firmami na terenie całego kraju, co pozwala na kompleksową obsługę powierzonych nam zadań.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe odbiory mieszkań Warszawa Certyfikaty Energetyczne »

  Działamy na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego. Ofertę kierujemy do osób, które po zakupieniu mieszkania zbliżają się do terminu podpisania protokołu odbioru i chciałyby powierzyć to fachowcowi. Pomagam w odbiorze mieszkań, domów i lokali usługowych. Zajmujemy się również sporządzaniem Świadectw Energetycznych Budynków, dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.

  Oferujemy:

  - Przeprowadzenie fachowego odbioru mieszkania lub domu w oparciu o Polskie Normy. Odbiory mieszkań Warszawa i okolice.

  - Sporządzenie Świadectwa Energetycznego dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań i innych.

  - Nadzory budowlane i kierowanie budową.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża - stomatologia, stomatolog, dentysta »

  Centrum Stomatologiczne Demed jest pierwszą kliniką stomatologiczną w Łomży. Centrum Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe oraz glassjonomerowe.
  Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża, jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
  W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Widok - telebim łomża »

  Firma Dobry Widok zajmuje się tworzeniem kampanii reklamowych i emisją spotów reklamowych na wysokiej jakości telebimie diodowym. Telebim o pow. 17m2 zainstalowany przy świetlnym skrzyżowaniu dwóch głównych ulic w Łomży: Al. Legionów i ul. Sikorskiego.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje Europejskie / SZMURŁO CONSULTING sp. z o.o. »

  - Program Operacyjny Obszarów Wiejskich; Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w Kierunku Działalności Nierolniczej ( PROW)

  - Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 ( RPOWP)

  - Dotacje dla bezrobotnych / Powiatowy Urząd Pracy; Wnioski o przyznanie środków na podjecie działalności gospodarczej ( PUP),

  WWW.UE.SZMURLO.PL
  WWW.UEinfo.pl

  Rok założenia firmy - 1995

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z doliny Narwi »

  Lokalny serwis informacyjny miasta Łomża i okolic, Nowogród, Wizna. Gospodarka, imprezy, wydarzenia, turystyka, agroturysyka, hotele, zajazdy, pensojonaty. Informacje dla mieszkańców powiatu oraz turystów.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabsonfoto - fotograf ślubny Białystok »

  Fotografia ślubna z niezapomnianym plenerem. GABSONFOTO- Jestem pasjonatą tworzenia wspomnień. Obserwuję z zainteresowaniem otoczenie dlatego nie umknie mi żadna chwila, której towarzyszą emocje. Talent i technika zapewniają zapisanie pięknych historii w niezniszczalnej cyfrowej oraz tradycyjnej postaci. Fotograf na ślub, wesele oraz plener

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pro-Tech - Komfort i Bezpieczeństwo »

  Pro-Tech to profesjonalne systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, automatyka domowa oraz przemysłowa, sieci informatyczne, serwis komputerowy. Zajmujemy się montażem, serwisem oraz konserwacją. Nasze usługi kierujemy do firm jak też osób prywatnych. Działamy na terenie województwa podlaskiego i województw ościennych. W razie większego projektu-na terenie całego kraju.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolno na Mazowszu, Cyfrowe Archiwum Ziemi Kolneńskiej »

  KolnoTeka to przedsięwzięcie non-profit, projekt Cyfrowego Archiwum Ziemi Kolneńskiej, pierwszego ogólnodostępnego i bezpłatnego zbioru źródeł historycznych: zdjęć, dokumentów, nagrań audio, które dotyczą historii miasta Kolno i jego najbliższych okolic.

  Na stronie, która rozwija się od kilku miesięcy, znajdziemy mnóstwo materiałów interesujących nie tylko dla mieszkańców Kolna i powiatu. To często unikalne fotografie, historyczne dokumenty, mapy z dawnych lat, ale także nagrane wspomnienia mieszkańców z zesłania. Wszystko skatalogowane i dokładnie opisane.

  Nie jest to zwyczajne archiwum, dodatkowo znajdziemy tu m.in. wirtualną listę zabytków kolneńszczyzny (na interaktywnej mapie on-line), tematyczne trasy wycieczkowe (historyczne, przyrodnicze i inne), a także opracowania o historii lokalnej społeczności rosyjskiej i niemieckiej oraz żydowskiej.

  W pomoc przy tworzeniu tego niezwykle pożytecznego projektu włączyły się już: Miejska Biblioteka Publiczna w Kolnie, Muzeum Historii Żydów Polskich i Towarzystwo „Jan z Kolna”.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz szamba Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Łomża, Wysokie Mazowieckie »

  Firma oferuje: wywóz nieczystości płynnych, opróżnianie zbiorników bezodpływowych, wypompowywanie wody z zalanych obiektów, domów i piwnic, dostarczanie wody w celach przemysłowych. Ponadto firma zapewnia: profesjonalną obsługę, dojazd w umówionym czasie, obsługę awarii poza kolejnością, nowoczesne pojazdy.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kamieniarskie nagrobki granitowe Lutrzykowski Lech »

  Zakład kamieniarski oferuje najwyższej jakości, trwałe i eleganckie nagrobki, pomniki pojedyncze i podwójne, tablice pamiątkowe, grawerowanie, schody, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe. Zajmujemy się produkcją oraz montażem nagrobków, dysponujemy szeroką gamą wzorów i kolorów. Naszym klientom zapewniamy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny - Krystian Galanek »

  W mojej fotografii ślubnej staram się złapać momenty jak najpełniej opisujące dzień Waszego ślubu. Moją fotografię, Moje fotografie można określić mianem reporterskiej fotografii ślubnej, z elementami glamour.

  Staram się dla was pokazać jak w najpiękniejszy sposób Wasz Ślub, aby po latach przywoływały dokładnie te same emocje, które były w tym szególnym dniu, który pokazuje historię, którą można opowiedzieć bez słów... jest to pamiątka na Całe Życie....

  Jeżeli myślicie nad tym w jaki sposób opowiedzieć dzień Waszej miłości swoim dzieciom? Jak opisać chwile, niezwykłe godziny towarzyszące Wam w tym wyjątkowym dniu, dniu Waszego ślubu?

  Wykonuję zdjęcia ślubne, która przekazuje emocje towarzyszące w tym szczególnym dniu, aby po latach przywołać dokładnie te same emocje...

  Fotografia ślubna to ogólne pojęcie. Na mojej stronie prezentuje zarówno fotografie z sesji ślubnych, ilustracyjną jak i reportaże z wydarzeń firmowych. Przygotowujemy również fotoalbumy, foldery i wydruki wielkoformatowe. Zapraszam również do zapoznania się z portfolio zdjęć na stronie internetowej.

  Wykonuję fotografię ślubną i studyjną. Warszawa, Łomża czy inne miejscowości może? - odległości nie są istotne, pracuję na terenie całej UE.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna, chrzty, komunie, inne. »

  Niezależnie ile napiszę o sobie to i tak najlepiej przemówią moje zdjęcia, na które zapraszam do portfolio www.mariofoto.pl

  Najczęściej pracuję w miastach : Łomża, Kolno, Bielsk Podlaski, Siedlce, Białystok, Ostrołęka, Warszawa, ale chętnie odwiedzę również inne miejscowości na terenie całego Kraju.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ATOM SYSTEM Tomasz Chrzanowski - Systemy klimatyzacji i wentylacji »

  Znajomość rynku klimatyzacji pozwoliła nam na zawężenie oferty do produktów, które naszym zdaniem najbardziej obrazują to czego klient szuka czyli „niezawodne urządzenie renomowanego producenta w przystępnej cenie”. Stąd znajdą Państwo w naszej ofercie urządzenie takich producentów jak:

  - Fuji Electric
  - Haier, Samsung
  - Mitsubishi Electric

  Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu po sprzedaż oraz montaż urządzenia kończąc na jego serwisowaniu.
  W naszej ofercie znajdują się urządzenia zarówno do użytku domowego jak i systemy klimatyzacji, które sprawdzą się pomieszczeniach biurowych czy przemyśle.
  Bogaty typoszereg jednostek wewnętrznych (ścienne, kasetonowe, kanałowe, przysufitowe) sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Moden - skup złomu, sprzedaż węgla, Łomża »

  Zajmujemy się skupem i przerobem złomu oraz sprzedażą materiałów opałowych. Oferujemy węgiel w różnych gatunkach i w różnych klasach energetycznych : kostka, orzech, groszek, ekogroszek. Mamy bardzo dobrze rozwiniętą bazę logistyczną. Naszym atutem są nowe zalegalizowane wagi z czytnikami elektronicznymi. Posiadamy maszyny do rozładunku i przeładunku. Skupujemy złom stalowy, żeliwny, metale kolorowe, a także zużyte akumulatory. Posiadamy zezwolenie do prowadzenia działalności w zakresie gospodarowania odpadami. Większe ilości złomu odbieramy własnym transportem.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • StaffKebab - Najlepszy kebab z dowozem »

  Jeżeli interesuje Państwa najlepszy kebab, to jeszcze dziś odwiedźcie naszą sieć kebabów, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w takich miejscowościach jak np. Warszawa, czy Łomża. Kuchnia turecka to nie tylko nasza codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających podniebień. Z naszej nowoczesnej sieci kebabów nigdy nie wyjdą Państwo niezadowoleni i głodni. Zapewniamy atrakcyjne ceny i miłą obsługę.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Domańskego prawnej kierowanej do osób fizycznych oraz firm. Zakres usług obejmuje przede wszystkim doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentowanie przed sądami, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej, prokuraturą i policją, sporządzanie umów, udział w negocjacjach, mediacjach, windykacja należności, bieżąca obsługa przedsiębiorców, spółek, banków i innych podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Świadczone usługi obejmują również obronę w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeń. Współpracę poprzedza rozmowa i udzielenie wszechstronnej porady prawnej ukazującej sytuację prawną klienta, kierunki możliwych sposobów załatwienia sprawy, ryzyko z tym związane i możliwe wyniki podjętych działań. Kancelaria oferuje przygotowanie pism inicjujących proces (karny, cywilny czy administracyjny) takich jak wniosek, pozew, zawiadomienie o przestępstwie poprzez reprezentowanie przed właściwym sądem czy organem (urząd, prokuratura, policja) tzn. uczestniczenie w rozprawach, przy przesłuchaniach, pisanie pism procesowych, składanie wniosków dowodowych i oświadczeń w imieniu klienta. Uczestniczenie w postępowaniach odwoławczych i apelacyjnych, w tym sporządzanie apelacji oraz zastępstwo w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie kasacji i skarg kasacyjnych.

  Data dodania: 17 04 2017 · szczegóły wpisu »