Strony związane z hasłem: lubień - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'lubień':

 • Skomielna Biała - powrót do korzeni »

  Wszystko o miejscowości podgórskiej, leżącej na pograniczu Beskidu Wyspowego, Gorców i Pasma Podhalańskiego. Historia wsi i parafii.

  Skomielna Biała (500-600 m. n.p.m.) to niewielka wieś letniskowa na pograniczu Beskidu Wyspowego, Gorców i Pasma Podhalańskiego. Jest sołectwem o pow. 1400 ha, na którym żyje ponad 2700 mieszkańców. Od roku 1973 należy do gminy Lubień w pow. Myślenickim. Położona wyjątkowo malowniczo na stokach Lubonia Małego i Zbójeckiej Góry ma wspaniałą panoramę - na zachodzie na pasmo Babiej Góry, na południu - na Gorce i łańcuch Tatr.

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Myślenice »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego w Myślenicach Karoliny Szynalik. Właściwość miejscowa komornika obejmuje miejscowości położone w granicach gmin: Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Gdów, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Tokarnia, Wiśniowa. Na stronie internetowej znajdą Państwo m.in. informacje o aktualnych licytacjach ruchomości, nieruchomości, wzór wniosku o wszczęcie egzekucji świadczeń alimentacyjnych oraz wzór wniosku egzekucyjnego.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis lokalny Miasta i Gminy Jordanów i okolic »

  Niezależny serwis społecznościowy przeznaczony dla mieszkańców miasta Jordanowa oraz okolicznych miejscowości. Publikujemy artykuły o tematyce lokalnej, wywiady, blogi użytkowników. U nas możesz zamieścić darmowe ogłoszenie kupię/sprzedam: drobne, motoryzacja, samochody, nieruchomości, wynajem itp. Jest też miejsce na forum dyskusyjne otwarte dla gości. Ponadto proponujemy utworzenie strony wewnątrz serwisu dla wszystkich firm działających lokalnie, tak aby stworzyć łatwą do odnalezienia bazę podmiotów gospodarczych działających w naszym terenie. Strony takie mają możliwość samodzielnej edycji treści a także możliwość dołączania własnej galerii obrazów. Proponujemy również publikację komunikatów i ogłoszeń nadesłanych do nas a także zamieszczenie reklamy na naszym portalu.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »