Strony związane z hasłem: makijaż permanentny oczu - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'makijaż permanentny oczu':

 • Makijaż Permanentny - Makijaż Trwały - Perfect Line Studio - Warszawa »

  Makijaż permanentny - Makijaż trwały - Perfect Line Studio - Warszawa; Salon Perfect - Line specjalizuje się w makijażu trwałym - permanentnym. Wyposażony jest w sprzęt Long Time Liner, najbardziej renomowanej firmy na świecie. Pigmenty do aplikacji posiadają atesty światowe oraz certyfikaty polskie na nietoksyczność i niealergiczność. Dzięki temu zabiegi w Salonie Perfect Line zapewniają Klientkom komfort oraz kliniczną sterylność. Nowoczesny gabinet wyposażony w najwyższej klasy aparaturę, komfortowy fotel, znakomite oświetlenie oraz delikatna muzyka w tle w połączeniu z profesjonalizmem i umiejętnościami właścicielki Iwony Redzińskiej gwarantują satysfakcję Klientek.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż Permanentny Warszawa - Ewa Nizioł »

  Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny podkreśla naturalną urodę - wydobywa kształt i kolor oka, podkreśla kolor i koryguje linię ust, pozwala zagęścić przerzedzone łuki brwiowe oraz rzęsy. Jest olbrzymią wygodą i komfortem dla każdej kobiety ...

  Efekt, jaki uzyskuje się za pomocą makijażu trwałego, jest delikatny. Służy on bardziej jako baza, niż jako podstawowy make-up i można za jego pomocą zniwelować asymetrię i wyretuszować różnego rodzaju niedoskonałości nie tylko na twarzy ale także na ciele.

  Na makijaż permanentny zazwyczaj decydują się kobiety w każdym wieku którym poranne zabiegi zajmują wiele czasu i pragną w ten sposób go zaoszczędzić. Pozwala on na zachowanie perfekcyjnego wyglądu niezależnie od pory dnia i sytuacji. Zadowoli zarówno osoby, które regularnie wykonują makijaż, jak i te które nie lubią się malować.

  Zabieg pigmentacji długotrwałej to precyzyjne wprowadzenie pigmentu w głąb naskórka sterylną igłą ze stali chirurgicznej przy pomocy profesjonalnego urządzenia kosmetyczno-medycznego sterowanego komputerem. Zabieg ten może przeprowadzać jedynie certyfikowana linergistka. Nie może on być przeprowadzany w domu!

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny long time liner »

  Instytut makijażu permanentnegoZapraszamy na makijaż permanentny long time liner najbardziej znanej firmy na świecie. Posiadamy certyfikaty firmy long time liner. Specjlizujemy się również w usuwaniu makijaży permanentnych oraz ich poprawianiem. jesteśmy na rynku od 1995 roku, posiadamy bardzo duże doświadczenie. Wykonujemy makijaże permanentne ust, brwi oraz oczu. Galeria makijażu permanentnego znajduje się na naszej stronie www.liera.pl. Na naszej stronie znajdziecie panie również cennik naszych usług. Oferujemy: makijaż permanentny brwi, oczu oraz ust.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny »

  Zapraszamy na perfekcyjny makijaż permanentny do naszego salonu w Poznaniu lub Świebodzinie. Posiadamy certyfikaty firmy long time liner, najlepszej jakościowo firmy w tej branży.Poprawiamy niedokładnie wykonane makijaże, usuwamy makijaże Oferujemy makijaż permanentny brw, oczy i ust, posiadamy sprzęt do zabiegów najwyższej klasy. Gwarantujemy 100% zadowolenia.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny Poznań »

  Instytut makijażu permanentnego w poznaniu Liera institute zaprasza na profesjonalnie wykonane makijaże permanentne ust, brwi oraz oczu.
  Wykonujemy poprawki źle zrobionych makijaży permanentnych. Możliwe jest również usunięcie makijażu metodą rejuvi.
  Jesteśmy licencjonowanym salonem najlepszej firmy na świecie long time Liner.
  Pani Katarzyna Liera uzyskała bardzo dużo certyfikatów oraz wyróznień. Gwarantujemy 100% zadowolenia. Galeria makijażu permanentnego znajduje się na naszej stronie internetowej www.instytut.liera.pl, p. Katarzyna Liera

  MAKIJAŻ PERMANENTNY - cennik

  LONG-TIME-LINER
  Kontur ust z wypełnieniem 3D! 1100 zł 1200 zł
  Kontur ust z plastycznym cieniowaniem 850 zł 1000 zł
  Kontur ust 600 zł 700 zł
  Liplight-odmładzające rozświetlenie ponad ustami 200 zł 200 zł
  Brwi metodą cienia 700 zł 900 zł
  Brwi metodą włosków 900 zł 1000 zł
  Kreski na powiekach górnych w lini rzęs 450 zł 600 zł
  Kreski na powiekach górnych eyeliner 550 zł 700 zł
  Kreski na powiekach dolnych w lini rzęs 400 zł 450 zł
  Pieprzyk dekoracyjny 200 zł 200 zł
  Zapraszamy

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • STREFA-PIĘKNA makijaż permanentny »

  Gliwickie przedsiębiorstwo „Strefa Piękna” specjalizuje się w ciągłym uszlachetnianiu metody makijażu permanentnego, wykonywanego dla podkreślenia bądź poprawy kształtu ust razem z ich uwydatnieniem oraz ewentualnym napełnieniem kolorem, w celu naturalnego zaznaczenia brwi czy stałego (utrzymującego się aż do trzech lat) zaznaczenia górnej bądź dolnej linii powiek. Atrakcyjnym nieinwazyjnym zabiegiem odnowy włókien kolagenowych (ujędrniającym skórę a równocześnie redukującym tkankę tłuszczową oraz likwidującym cellulitis) jest lifting falami radiowymi, pobudzający odnowę włókien kolanowych. Po kompletną propozycję „Strefy Piękna” zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny Wrocław »

  Salon oferuje usługi wykonywania makijażu permanentnego ust, oczu i brwi. Taki makijaż sprawia, że twarz nabiera wyrazistości i nie trzeba tracić czasu na codzienne malowanie się. Używamy wyłącznie naturalnych i sprawdzonych barwników - wszystkie używane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny ust Warszawa »

  Masz złe doświadczenia z kosmetyczkami. Słyszałaś negatywne opinię o zabiegać kosmetycznych. Czas to zmienić. Podejmij wyzwanie i skorzystaj z pomocy salonu kosmetycznego PERFECT-LINE. Będziesz mile zaskoczona profesjonalizmem. Twoja zmęczona twarz odzyska dawny blask. Wszyscy będą mile zaskoczeni Twoi wyglądem.

  Data dodania: 21 05 2016 · szczegóły wpisu »