Strony związane z hasłem: maraton - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'maraton':

 • Bieganie i Jogging – Biegiem przez Radom »

  Zapraszam na stronę Biegiem przez Radom, będącą miejscem prezentacji różnych wydarzeń, imprez związanych z bieganiem w Radomiu, opisującą je z punktu widzenia przeciętnego lub dopiero stawiającego pierwsze kroki w tej dziedzinie sportu, lub zwykłej aktywności fizycznej – biegacza. Znajdą się tu głównie zdjęcia z radomskich wydarzeń biegowych, z których główne to radomski maraton trzeźwości z biegami towarzyszącymi jak minimaraton i półmaraton, zimowe, wiosenne, letnie i jesienne bieganie nad zalewem Borki i Siczki, Bieg Kazików, bieg o puchar rektora politechniki radomskiej, i „mila bez promila” czyli bieganie o puchar prezydenta miasta Radomia. Wszystkie biegi zamyka klamrą tzw. Gran Prix Radomia w biegach ulicznych, gdzie liczone są wyniki z kilku startów w biegowych imprezach w Radomiu. Oprócz zdjęć zrobionych w czasie biegów, pojawią się także filmy nakręcone przez zwykłych uczestników biegów, materiały opublikowane w portalach społecznościowych i w galeriach fotografii, także te na Picasa i Youtube. Pojawią się też materiały szkoleniowe, poradniki jak bezpiecznie biegać, w co się ubrać, co zjeść przed biegiem, w jaki sposób można zapisać się przez internet na bieg, jakie to daje korzyści w stosunku do tradycyjnych zapisów, ile kosztuje wpisowe, jakie koszty musi ponieść przeciętny biegacz, ile kosztują dobre buty, dres, ubiór sportowy, i gdzie go tanio można kupić. Ponieważ jest to platforma blogowa, czytający mogą pozostawić własne komentarze wpisy uwagi. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Biega - blog o bieganiu, maratonach i sprzęcie biegowym »

  Blog o bieganiu, treningu i maratonach. Recenzje sprzętu, relacje z zawodów, porady treningowe i motywacyjne a także komentarze z biegowego świata. Prowadzony przez biegacza amatora dla którego bieganie to przede wszystkim pasja i styl życia.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maraton - kurierzy »

  Maraton to firma kurierska specjalizująca się w przesyłkach na terenie Poznania. Realizujemy także przesyłki krajowe i zagraniczne.
  Przesyłki realizujemy w różnym trybie i czasie realizacji, także na ten sam dzień do innych miast w Polsce

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enduhub - wyniki maratonu »

  Portal Enduhub gromadzi wyniki półmaratony, wyniki triathlonu i innych sportów biegowych. Pozwala biegaczom na dzielenie się swoimi osiągnięciami i wzajemne wspieranie w kolejnych sportowych wyzwaniach. Publikuje też relacje z imprez takich sportów, jak np. kolarstwo czy ironman.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Haterunning.pl »

  Blog o bieganiu, prowadzony przez biegacza, który z nieznanych powodów zaczął biegać i biega dalej, mimo że nienawidzi biegać. Strona traktuje o niedogodnościach podczas treningów biegowych w mieście - o walce ze skrzyżowaniami, czerwonymi światłami, ślepymi pieszymi, rozbrykanymi dzieciakami, rowerzystami niedzielnymi, psami i ich właścicielami. O bieganiu w zimnym deszczu, upalnym słońcu, mrozie, skwarze. O bieganiu po kałużach, błocie, krzywych chodnikach gdy plucha i wiatr, albo totalna flauta. O bieganiu ze źle założonymi i obsuwającymi się co chwilę słuchawkami, o wkurzającej muzyce, innym razem o nudnej do bólu ciszy. Jakie jest prawdopodobieństwo, że uda się wyjść i przebiec bez żadnych komplikacji? Małe.

  Blog został założony, żeby dać upust emocjom i podzielić się ze światem tym, z czym zmaga się biegacz, który nie lubi biegać i podczas treningu przyjemność czerpie głównie z dobiegnięcia do domu.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »