Strony związane z hasłem: marża - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'marża':

 • Blog o DnB NORD »

  Prywatny blog doradcy finansowego nt kredytów hipotecznych, banków i finansów osobistych. Porady, artykuły, rankingi. Aktualna oferta DnB NORD i newsy ze świata finansów. Blog przeznaczony jest dla każdego, kto już posiada lub dopiero zamierza zaciągnąć kredyt hipoteczny. Podstawowe pojęcia i skomplikowane zagadnienia - wszystko wyjaśnione i przedstawione w czytelny i zrozumiały sposób. Wg wielu rankingów kredyt w EUR w banku DnB NORD to najtańszy kredyt na rynku, dlatego w serwisie znajdziecie zawsze aktualną ofertę DnB. Jako specjalista ds. produktów hipotecznych tego Banku chętnie udzielę Wam wyczerpujących informacji oraz poprowadzę Wasz wniosek kredytowy. Zapraszam do stałego śledzenia artykułów.

  Data dodania: 24 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowe, kredyty gotówkowe - forum dyskusyjne »

  Największe w polskim internecie Specjalistyczne Forum Dyskusyjne o kredytach hipotecznych, gotówkowych i samochodowych. Praktyczne rady i wskazówki jak wybrać tani kredyt mieszkaniowy lub gotówkowy.

  W dziale kredytów mieszkaniowych zawarto podstawowe informacji i porady dla osób szukających taniego kredytu na zakup nieruchomości (kupno mieszkania lub budowa domu). Niezależni doradcy kredytowi na bieżąco odpowiadają na pytania forumowiczów. Obliczają także zdolność kredytową na podstawie zadanych parametrów.

  W dziale kredyty z dopłatami, zawarto podstawowe informacje o programie dopłat do kredytów hipotecznych - Rodzina na Swoim, dla młodych małżeństw i osób samotnie wychowujących dzieci. Lista banków udzielających kredytów rns. Banki posiadające najniższe marże.

  w dziale o kredytach hipotecznych zawarto oceny i opinie o bankach udzielających kredytów osób, które już zaciągnęły kredyt hipoteczny w danym Banku np. PKOBP, MBank, ING, Millenium, PolBank, Deutsche Bank.

  Dział kredyty dla zadłużonych poświęcony jest dyskusjom na tematy kredytowe osób które mają złą historię w rejestrze dłużników BIK. Porady jak wybrnąć z pętli kredytowej i skonsolidować swoje zadłużenie.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowlane kredyty hipoteczne w transzach - porównanie »

  Portal kredyt-mieszkaniowy.info to kompendium wiedzy na temat kredytów hipotecznych na budowę domu systemem gospodarczym. Kalkulatory kredytowe: rat kredytu i zdolności kredytowej. Podstawowe informacje o kredycie na zakup działki budowlanej lub ziemi rolnej. Dokumenty potrzebne do wniosku o kredyt na budowę domu lub zakup mieszkania. Szczegóły warunków kredytów preferencyjnych w programie rodzina na swoim.

  Na stronie tej poza ofertą różnych banków znajduje się także skrupulatnie wykonany ranking banków i ich ofert. Dzięki temu bez trudu wyszukamy odpowiedni kredyt hipoteczny. Porównanie dopracowane zostało pod każdym względem, tak jak i zresztą strona internetowa na której się znajduje. Już na samym wstępie na pewno, każdego z nas miło zaskoczy bardzo ciekawa szata graficzna strony jak i również bardzo dobrej jakości animacje. Serwis ten stworzony został z myślą od osobach, które chcą korzystać wyłącznie z najlepszych ofert bankowych.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »