Strony związane z hasłem: maszyny cnc - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'maszyny cnc':

 • LYNX - grawerki i plotery »

  Firma LYNX jest producentem i importerem maszyn cnc. W ofercie: plotery termiczne do obróbki styropianu i styroduru, plotery tnąco-rysujące, plotery drukujące; plotery tablicowe i z nożem wibracyjnym, plotery laserowe, grawerki laserowe, frezarki 3d, a także specjalistyczne oprogramowanie do sterowania maszynami cnc i oprogramowanie graficzne. Korzystne ceny ! Dla klientów: przeszkolenie i support w cenie maszyn !

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • VX CAD/CAM »

  Strona firmowa 3D Master. Zaprawszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której oprócz parametrycznego oprogramowania VX 3D CAD/CAM można znaleźć drukarki 3D firmy Solido (SD300-Pro, drukujące funkcjonalne modele z tworzywa sztucznego), oprogramowanie TransMagic do translacji plików między różnymi systemami CAD, Manipulatory 3D oraz oprogramowanie Eureka do programowania i symulacji pracy robotów oraz obrabiarek CNC.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plotery frezujące, frezarki cnc - producent maszyn Profisystem CNC »

  Profisystem CNC to producent maszyn, który zajmuje się wytwarzaniem profesjonalnych narzędzi takich jak frezarki oraz plotery CNC. Maszyny CNC oferowane przez tą firmę wykonywane są z dbałością co do najdrobniejszych szczegółów. W ofercie również plotery frezujące i tnące.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Frez-Com zdobienia elewacji »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą okazały zakres usług z dziedziny obróbki metali lekkich, płyt MDF oraz tworzyw sztucznych za pośrednictwem maszyn CNC. Funkcjonujemy od 1996 roku, a od 2004 działamy jako przedsiębiorstwo FREZCOM. Nasza siedziba mieści się w Zabrzegu w województwie śląskim. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz rozmaitym doświadczeniem, wskutek czego możemy podjąć się realizacji każdego zlecenia. Nasza oferta podzielona jest na cztery gałęzie. Pierwsza to efektowna reklama zewnętrzna zawierająca wykonawstwo kasetonów, liter blokowych i prezenterów. Druga skierowana do sektora budownictwa to wykonawstwo gzymsów dekoracyjnych. Trzecia to produkcja osłon z pleksi i poliwęglanów na urządzenia i maszyny wirujące. Natomiast czwarta mierzona do zakładów stolarskich to frezowanie płyt wiórowych oraz rytowanie w drewnie oraz laminatach. Więcej informacji na naszej stronie www.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal branży metalowej i stalowej »

  Najnowocześniejszy portal internetowy poświęcony branży
  metalowej i stalowej, informacje przedstawione w obszerny i rzetelny sposób.
  Jesteśmy źródłem codziennej wiadomości z branży metalowej jak i innych
  gałęzi przemysłu.
  Jest to miejsce gdzie znajduje się katalog firm branży metalowej i stalowej,
  ogłoszenia maszyn, stali i metali, pracy dla fachowców, oraz ogłoszenia
  kooperacji. W portalu znajdziecie Państwo wiele informacji, ciekawostek z
  branży, właśnie dlatego warto tu być, Staleo.pl umożliwia dotarcie do
  szerokiego grona nowych klientów.
  Dołącz do strefy profesjonalistów i sprawdź, jak skutecznie wykorzystać
  najbardziej unikalną przestrzeń w polskim Internecie!

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi CNC - elektrodrążenie frezowanie toczenie wiercenie cięcie drutem Poznań »

  Strona firmy Milex świadczącej takie usługi jak: elektrodrążenie cnc, frezowanie cnc, toczenie cnc, wiercenie cnc, cięcie drutem na terenie miasta Poznań i okolicznych miejscowości, takich jak: Swarzędz, Luboń, Kostrzyn, Koziegłowy. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o firmie jej ofercie oraz dane kontaktowe.
  Atrakcyjne warunki współpracy.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Frezarka CNC »

  Maszyny CNC marki Machinenbau Luib Martin to wysokiej klasy urządzenia do obróbki skrawaniem, przeznaczone do pracy zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i w mniejszych firmach usługowych. Dzięki indywidualnemu podejściu, staramy się wytwarzać maszyny dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny CNC - richo.pl »

  W RICHO Polska zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz modernizacją maszyn, które są przeznaczone do obróbki metali, ale także narzędzi do obróbki skrawaniem. Ponadto prowadzimy specjalistyczne szkolenia dla operatorów. Jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze frezarki, tokarki, szlifierki, a także manipulatory na polskim rynku. Więcej o obrabiarkach CNC i reszcie znajdziecie Państwo pod adresem www.Richo.pl.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tech-CNC Maszyny CNC »

  Maszyny sterowane numerycznie są w chwili obecnej podstawą działania firm produkcyjnych. Tech-CNC dostarcza maszyny służące do obróbki wszystkich materiałów. Są to przede wszystkim plotery laserowe zasilane źródłami FIBER jak również tubami CO2. W ofercie można znaleźć malutkie lasery o polu 300 na 200 mm jak również bardzo duże lasery służące głównie do wycinania o polu przekraczającym długość 2,5 i szerokość 2m. Z uwagi na swoją uniwersalność lasery Co2 są w tej chwili niezbędnym urządzeniem każdej agencji reklamowej.
  Ponadto firma oferuje frezarki CNC w wersjach ekonomicznych mogących pracować z materiałami niemetalowymi jak również profesjonalne rozwiązania, które z łatwością radzą sobie ze stalą o dużej twardości.
  Ofertę uzupełniają części zamienne do sprzedawanych maszyn, takie jak: soczewki, lustra, silniki krokowe, zasilacze, tuby CO2, okulary ochronne, myjki ultradźwiękowe itp

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • RapidFire Polski Producent Maszyn CNC »

  Firma zajmująca się produkcją maszyn plazmowych i laserowych CNC do cięcia metalu (blach, profili, rur). Maszyny wysoce precyzyjne, całkowicie wykonywane w Polsce. Dają gwarancję bezpiecznej, długiej i bezawaryjnej pracy. Sprawny, szybki serwis i doradztwo techniczne sprawiają, że użytkowanie maszyn Rapid Fire to dla przedsiębiorcy duże udogodnienie. W swojej ofercie firma posiada również przecinarki plazmowe oraz akcesoria do palników. Bogata oferta usług: naprawa i modernizacja maszyn CNC, projektowanie indywidualnych rozwiązań do automatyzacji przemysłu, spawanie, spawanie plazmowe, cięcie plazmowe oraz laserowe, projektowanie i wykonywanie konstrukcji stalowych oraz detali, kowalstwo. Firma również zajmuje się promocją firm Polskich poza granicami naszego kraju. Ogólnie rozumiana robotyka i automatyka to nasza pasja.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »