Strony związane z hasłem: matematyka - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'matematyka':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Burza-Mozgow.pl - korepetycje online »

  Umieść pytanie, zadanie, wypracowanie czy pomoc z danego przedmiotu a wśród setek korepetytorów znajdziesz rozwiązanie swojego szkolnego problemu. Nasz serwis jest miejscem, w którym spotykają się korepetytorzy z osobami chcącymi zlecić realizację projektu szkolnego lub uczelnianego w określonym czasie i budżecie.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Matematyki | Adam Spandel »

  Szkoła Matematyki oferuje profesjonalne kursy dostosowane do każdego ucznia. Dzięki elastycznym godzinom zajęć, każdy klient może swobodnie planować sobie swoją ścieżkę nauki. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy w jasny sposób prezentują dany materiał. Doskonale przygotujemy Cię do matury czy testu gimnazjalnego. Sprawimy, że matematyka nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Szkoła posiada już kilka placówek i ciągle pojawiają się nowe. Chcesz wiedzieć czy jesteśmy w Twoim mieście? Zapraszamy na naszą stronę internetową, tam sprawdzisz gdzie znajduje się nasza najbliższa placówka!

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje, kursy maturalne »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne z przedmiotów:
  język polski,
  język angielski,
  język niemiecki,
  matematyka,
  fizyka,
  chemia
  Kursy prowadzone są w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Organizujemy również kursy językowe dla firm z języka niemieckiego i angielskiego oraz kursy specjalistyczne - język angielski prawniczy,medyczny oraz biznesowy.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń Intelekt- korepetycje i kursy językowe z dojazdem »

  Oferujemy korepetycje dla osób prywatnych i kursy językowe dla firm z przedmiotów: język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, polski, włoski, matematyka, biologia, chemia, geografia, historia, oraz kursy językowe dla firm z dojazdem do Klienta. Korepetycje i kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka »

  Serwis Matematyka Video to portal edukacyjny zawierający filmy z zakresu szkoły gimnazjalnej, szkoły średniej oraz studiów. W serwisie Matematyka Video znajdują się materiały teoretyczne z zakresu wymienionych szkół w postaci filmów edukacyjnych oraz są tam zadania z dokładnym omówieniem. Z pomocą serwisu bez problemu można zaliczyć kartkówkę sprawdzian oraz przygotować się do matury czy nawet do egzaminu na studiach.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory matematyczne, fizyczne, chemiczne. »

  Strona zawiera materiały pomocnicze do nauki matematyki, fizyki i chemii: bezpłatne programy (program do rysowania wykresów funkcji, rozwiązywania układów równań, liczenia wyznaczników macierzy, liczenia mas molowych związków chemicznych, program do przeliczania jednostek fizycznych i inne), wzory matematyczne, chemiczne i fizyczne oraz zadania z rozwiązaniami, forum matematyczne, chemiczne i fizyczne, wzory strukturalne i sumaryczne, twierdzenia matematyczne, tablice matematyczne.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Poznań - Darmowe Ogłoszenia »

  Portal z darmowymi ogłoszeniami. Dodaj swoje własne ogłoszenie lub znajdź korepetytora w twojej okolicy. Zasięg: Poznań. Przedmioty: język polski, matematyka, język angielski, niemiecki, rosyjski i inne, chemia, biologia, historia, fizyka.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadane.pl - Nowy wymiar zadania domowego. »

  Największa baza zadań domowych. Pomagamy sobie wzajemnie w ramach każdego przedmiotu szkolnego od podstawówki aż do matury. Poszerzaj wiedzę, rywalizuj w rankingach oraz zdobywaj wspaniałe nagrody. Dodaj swoje zadanie domowe a my pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubieranki i inne gry dla dziewczyn »

  Darmowy portal edukacyjny. Programy matematyczne on-line (jest ich ponad dwieście), które pomagają na każdym poziomie nauki, od szkoły podstawowej, przez gimnazjum aż do liceum. Materiały z języka angielskiego oraz z języka niemieckiego. Oferty szkół wyższych (ponad sto uczleni z całej Polski umieściło u nas swoiją ofertę). Ponadto m.in.: oferty korepetycji, gry online (jest ich ponad dziesięć tysięcy), darmowe skrypty na stronę, darmowy katalog, certyfikat dla stron, które są przyjazne dla młodzieży. Portal ten jest całkowicie darmowy, nie wymaga rejestracji, loginów itp. Każdy uczeń moze znaleźć coś dla siebie, może też przesłać swój materiał, który zostanie opublikowany na łamach serwisu.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Asko - Pomoce Dydaktyczne »

  Oferujemy pomoce dydaktyczne, pomoce szkolne, pomoce naukowe dla szerokiego grona odbiorców: przedszkoli, szkół, uczelni, oraz firm.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące pomoce: tablice szkolne, przybory tablicowe, ekrany, rzutniki, projektory, gabloty, modele anatomiczne, fantomy, mikroskopy, preparaty mikroskopowe, globusy, mapy, plansze, foliogramy, bryły geometryczne, liczmany, sprzęt optyczny, wagi, filmy edukacyjne, programy multimedialne oraz wiele innych.
  Pomoce dydaktyczne obejmują takie przedmioty nauczania jak: matematyka, fizyka, chemia, biologia, przyroda, geografia, historia, język polski, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, nauczanie zintegrowane.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKorepetycje.org – korepetycje dla każdego »

  Portal kontaktujący korepetytorów i osoby szukające korepetycji.Korepetycje z języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, fizyki, chemii, biologii i wielu inne. Najtańsza rejestracja na rynku, największe miasta w Polsce, darmowe ogłoszenia. Korepetycje dla każdego.Ponad to pisanie prac maturalnych oraz pomoc w pracach domowych. Nie czekaj - weź korepetycje z eKorepetycje.org

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka Portal.pl »

  Matematyka Portal.pl - Portal Edukacyjny Nr.1nZ nami matematyka nie sprawi Ci zadnych problemow, w koncu matematyka nie jest tylko dla orlow.
  Zadania z matematyka wraz z rozwiązaniami. Matematyka dla dzieci oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. W portalu znajdują się materiały z Matematyka dla wszystkich oraz tych, którzy przygotowują się do egzaminu na maklera, doradcę finansowego.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy przygotowujące do egzaminów z matematyki »

  Uczymy matematyki w Bydgoszczy na każdym poziomie. Dla chętnych organizowane są także kursy ze statystyki oraz z programowania.
  Potrafimy wyłożyć przejrzyście każdy materiał. Nieważne czy tematem zajęć są działania na ułamkach, czy też całkowanie odwzorowań określonych na torusie.
  Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów: gimnazjalnego
  i maturalnego. Na żądanie możemy zorganizować kurs przygotowujący do dowolnego egzaminu z matematyki. Jeśli jesteś studentem - ucieszy Cię, że wreszcie znalazłeś w Bydgoszczy takie miejsce, gdzie nauczysz się algebry, analizy różniczkowej, statystyki opisowej i matematycznej.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje i Kursy Maturalne z Matematyki w Warszawie »

  Skuteczne Korepetycje i Kursy Maturalne z Matematyki w Warszawie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum i studentów. Pomogę Zdać Egzamin, Klasówkę, Poprawić Oceny z Matematyki, Dostać się na Wymarzone Studia. Moją specjalnością jest Przygotowywanie do Matury - moją skuteczność potwierdzają liczne referencje dostępne na stronie. Zainwestuj w Swoją Przyszłość. Zapraszam!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interaktywne testy gimnazjalne on-line - Egzamin gimnazjalny »

  Testy humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze oraz z języka obcego nowożytnego do egzaminu gimnazjalnego. Generator losowych testów interaktywnych on-line do rozwiązywania. Przykładowe pytania, zadania, arkusze i klucze odpowiedzi dla gimnazjalistów. Wyniki egzaminu po gimnazjum. Egzamin w trzeciej klasie gimnazjum z polskiego, matematyki, angielskiego, niemieckiego, francuskiego.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki - Tutoring in mathematics »

  POLSKI
  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką - Metody Numeryczne, Identyfikacja Procesów, Automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Implementacja matematyki w programach komputerowych. Pomoc na każdym poziomie zaawansowania od szkoły podstawowej po matematykę wyższą. Zajęcia prowadzone w języku polskim lub angielskim.
  ENGLISH
  Professional tutoring in math and science connected with mathematics - Numerical Methods, Identification Process, Controls. Solving tasks over the Internet. Implementation of mathematics in computer programs. From primary school to higher mathematics. Classes conducted in English or Polish.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Ksztalcenia Ruslan, kursy jezykowe, niemiecki, angielski, rosyjski, korepetycje, wroclaw »

  Ruslan.pl organizuje kursy jezykowe ( jezyk angielski, niemiecki, rosyjski) oraz korepetycje (jezyk polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego oraz egzaminu szostoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy jezyka specjalistycznego. Zajecia prowadzone są przez doswiadczonych wykladowcow w dogodnym dla Panstwa czasie i miejscu . http://www.ruslan.pl Wroclawi okolice. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Studentów Budownictwa »

  Portal studentów budownictwa powstał z potrzeby. Ile razy szukałeś odpowiedzi, pomocy w rozwiązaniu zadania lub w wykonaniu projektu?

  W książkach nic nie ma? Może i jest, ale nie ma książek w bibliotece, tak? Normalne, każdy z nas, studentów lądówki to przeżywał. Niestesty kierunek kształcenia, który sobie obraliśmy potrafi najpiękniejsze lata naszego życia przekształcić w mały koszmar.  Najważniejszymi działami portalu są: forum oraz plikownia.  Na forum kształcimy się, pomagamy potrzebującym, pytamy, wymieniamy poglądami, szukamy pracy, sprzedajemy używane książki, poznajemy ciekawych ludzi no i łapiemy trochę luzu w dziale Freestyle.  Plikownia jest działem gdzie w łatwy sposób dzielimy się wykładami, przykładami rozwiązań i innymi materiałami dydaktycznymi.  To Wy tworzycie ten portal! Wy dodajecie pliki, Wy polecacie ciekawe linki! Swoje fora mają studenci biologii, biotechnologii, prawa, matematyki i innych kierunków, czemu i budowlańcy mieliby nie mieć?

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadawaj.pl »

  Zadawaj.pl - Serwis poświęcony zadawaniu i rozwiązywaniu zadań domowych. Rejestrując się na stronie www.Zadawaj.pl, każdy użytkownik staje się członkiem internetowej społeczności skupiającej się wokół zadań domowych. Użytkownicy otrzymują bezcenną pomoc, dzięki której zadania domowe nigdy już nie będą sprawiały im kłopotu, ani zabierały cennego czasu!

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadania matematyczne »

  Strona pozwala na umieszczanie przez użytkowników zadań z matematyki.Internauci dzięki wrzuceniu zadania na tablicę w postaci tekstu czy też w formie zdjęcia mają możliwość zainteresowania zadaniem szerszego grona osób,co pozwala na szybsze znalezienie rozwiązania.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »