Strony związane z hasłem: materiały wykończeniowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'materiały wykończeniowe':

 • Budfir.pl »

  Ogólnopolski katalog budowlany to, nieocenione źródło informacji o przedsiębiorstwach z branży budownictwo które świadczą usługi budowlane takie jak: remonty, wykończenia, projektowanie czy sprzedają materiały budowlane, okna, drzwi czy farby i lakiery. Jeśli chcesz wybudować dom, czy tylko chcesz wyremontować mieszkanie, odszukaj firmy budowlane w naszym katalogu, zapoznaj się z opinią innych klientów, dokonaj właściwego wyboru firmy.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane »

  Invest-eMarket - internetowa hurtownia materiałów budowlanych. Platforma prezentująca oraz sprzedająca nowoczesne materiały budowlane. Obszerna baza produktów, systemy technologiczne, najnowsze trendy w budownictwie, nowości na rynku, unikalne rozwiązania, prezentacja liderów branży budowlanej.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.taniachata.pl »

  Porównywarka cen materiałów budowlanych TaniaChata.pl to ogromna baza produktów z branży budowlanej. W serwisie prezentujemy materiały budowlane, materiały remontowe oraz wykończeniowe niezbędne do budowy domu lub remontu i urządzania mieszkania. TaniaChata.pl to oferta sklepów internetowych i detalicznych sieci sprzedaży oraz składów budowlanych dostępnych w całej Polsce.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia materiałów budowlanych 24 - internetowy skład budowlany »

  hurtowniabudowlana24.pl to przedsięwzięcie stawiające sobie za cel główny uruchomienie w pełni profesjonalnej platformy pozwalającej na kompleksowe zaopatrzenie szeroko rozumianych inwestycji budowlanych. Pomysłodawcy i założyciele firmy to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu biznesu opartego na tradycyjnych kanałach sprzedaży materiałów budowlanych.

  Nasi klienci powierzając nam zaopatrzenie swojej inwestycji mogą być pewni, że zostaną fachowo i sprawnie obsłużeni, a dostarczone im materiały będą najwyższej jakości, w najlepszych cenach dostępnych na rynku.

  hurtowniabudowlana24.pl jest prowadzona przed Budcom S.A. z siedzibą w Warszawie

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • 1000 Klamek - sklep internetowy »

  Nasz sklep internetowy cechuje przede wszystkim dobra jakość produktów, niskie ceny i fachowa oraz rzetelna obsługa. U nasz kupisz różnorodne klamki zewnętrzne i wewnętrzne w konkurencyjnych cenach. Jeśli więc poszukujesz tego typu asortymentu, to z pewnością nie warto iść do tradycyjnego sklepu, który uraczy nas niską jakością i wysoką ceną. Nasza szeroka oferta klamek z pewnością pozwali na to, abyś wybrał to czego szukasz.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ars Deko - akcesoria łazienkowe »

  Jakość i doświadczenie stanowią dwa główne atuty tej firmy. Istnieje ona na rynku już od wielu lat specjalizując się w projektowaniu, wyposażaniu i wykańczaniu wnętrz. Mowa o firmie Ars Deko, której dwa salony ekspozycyjne znajdziecie Państwo w Lublinie. Można tam na własne oczy zobaczyć większość oferowanych materiałów oraz urządzeń. Poza tym Ars Deko posiada własne biuro projektowe, dzięki któremu można już na samym początku dokonać wizualizacji danej koncepcji, poprawić ją albo zaproponować rozwiązanie alternatywne. To nie wszystko. Poza licznymi usługami realizowanymi przez jej wykwalifikowanych pracowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia - Ars Deko prowadzi sklep internetowy z armaturą sanitarną. Oferuje m.in. wanny, umywalki, łaźnie oraz sauny, grzejniki dekoracyjne, płytki i kamień naturalny, a także wiele innych. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program Flugger »

  Witryna ta prezentuje produkty służące do przygotowania ścian i podług do odnowienia (np. masy uszczelniające, podkłady, grunty) i asortyment do malowania (m.in. farby, lakiery). Za każdy zakupiony produkt klient dostaje punkty, które po uzbieraniu odpowiedniej ilości może wymienić na nagrody. Przedsiębiorstwo Flügger oprócz produkcji i dystrybucji swoich wyrobów zajmuje się również organizowaniem i przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń, które obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące prac wewnątrz mieszkania (m.in. kładzenie tapet, techniki malowania i dekoracji wnętrz).

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »