Strony związane z hasłem: medale na zamówienie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'medale na zamówienie':

 • Produkcja Medali, Trofea Sportowe, Puchary, Nadruki »

  Spółdzielnia Socjalna 4 SMART, zajmuje się produkcją medali odlewanych na zamówienie, pinsów. Ponadto prowadzi sprzedaż trofeów sportowych: pucharów, medali, statuetek szklanych, statuetek odlewanych. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez o charakterze rekreacyjno sportowym. Wykonujemy nadruki na strojach sportowych, koszulkach piłkarskich, siatkarskich.
  W ramach kompleksowej realizacji przedsięwzięć Spółdzielnia Socjalna 4Smart zapewnia wykfalifikowaną i przeszkoloną kadrę, w tym: obsługa techniczna, obsługa medyczna, obsługa sędziowska, profesjonalna kadra szkoleniowa. Oferta Spółdzielni obejmuje także niezbędny do realizacji imprez sportowych sprzęt sportowy, taki jak: stroje sportowe, komplety piłkarskie, piłki, akcesoria treningowe, odzież sportową jak również puchary, trofea, medale i inne formy nagród. W tym celu oraz żeby obniżyć koszty został powołany sklep Pucharowo.PL. Spółdzielnia wykonuje również nadruki na oferowanych artykułach, dzięki czemu jej Klienci mogą zaoszczędzić czas i środki przeznaczane na realizację różnego rodzaju projektów.

  Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Trofea sportowe, puchary, medale okolicznościowe, dyplomy szklane, statuetki szklane - Medale Sklep z Pucharami »

  Hurtownia Trofeów Sportowych – Sklep z Pucharami i Medalami.

  Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pokazuje, że sukces nigdy nie jest dziełem przypadku. Tak w sporcie, jak i biznesie tryumf jest funkcją ciężkiej pracy, sumy wyrzeczeń, błysku talentu, a często także szczęścia, które przecież sprzyja lepszym. Gdzie zwycięzcy, tam też trofea. Te znajdziesz na Pucharowo.pl - sklepie dla zwycięzców.

  Tworząc sklep internetowy z pucharami i medalami staraliśmy się w mistrzowski sposób odpowiedź na potrzeby rynku. Nasze stale powiększające się asortyment i grono zadowolonych Klientów pozwalają stwierdzić, że z każdą kolejną transakcją zbliżamy się do celu.

  Zajmujemy się wyposażaniem instytucji, szkół, klubów sportowych, agencji reklamowych w nagrody i upominki, trofea, puchary sportowe, medale okolicznościowe, statuetki odlewane oraz dyplomy. Na naszych wirtualnych półkach znajdą Państwo trofea drewniane, trofea szklane i trofea plastikowe, które świetnie sprawdzą się jako nagrody podczas imprez sportowych, wyróżnień firmowych czy jako upominki okolicznościowe. Uzupełnieniem oferty są medale, statuetki, dyplomy, figurki i postumenty, których szeroki wybór sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wykonujemy również trofea i dyplomy na zamówienie oferując usługi projektowania, grawerowania i grawerowania w szkle.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »