Strony związane z hasłem: medale sportowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'medale sportowe':

 • OSCAR - puchary, medale, trofea sportowe »

  Zajmujemy się sprzedażą trofeów sportowych, tj. puchary, medale, statuetki, dyplomy drewniane, trofea szklane i kryształowe, patery, dyplomy, nagrody itp.

  Skontaktuj się z nami jeśli:
  - organizujesz imprezę sportową
  - interesuje Cię stała współpraca z solidnym dostawcą trofeów sportowych
  - pragniesz podziękować lub nagrodzić inną osobę
  - chcesz otrzymać najlepszą ofertę
  - masz inne pytania do nas

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trofea sportowe, puchary, medale okolicznościowe, dyplomy szklane, statuetki szklane - Medale Sklep z Pucharami »

  Hurtownia Trofeów Sportowych – Sklep z Pucharami i Medalami.

  Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pokazuje, że sukces nigdy nie jest dziełem przypadku. Tak w sporcie, jak i biznesie tryumf jest funkcją ciężkiej pracy, sumy wyrzeczeń, błysku talentu, a często także szczęścia, które przecież sprzyja lepszym. Gdzie zwycięzcy, tam też trofea. Te znajdziesz na Pucharowo.pl - sklepie dla zwycięzców.

  Tworząc sklep internetowy z pucharami i medalami staraliśmy się w mistrzowski sposób odpowiedź na potrzeby rynku. Nasze stale powiększające się asortyment i grono zadowolonych Klientów pozwalają stwierdzić, że z każdą kolejną transakcją zbliżamy się do celu.

  Zajmujemy się wyposażaniem instytucji, szkół, klubów sportowych, agencji reklamowych w nagrody i upominki, trofea, puchary sportowe, medale okolicznościowe, statuetki odlewane oraz dyplomy. Na naszych wirtualnych półkach znajdą Państwo trofea drewniane, trofea szklane i trofea plastikowe, które świetnie sprawdzą się jako nagrody podczas imprez sportowych, wyróżnień firmowych czy jako upominki okolicznościowe. Uzupełnieniem oferty są medale, statuetki, dyplomy, figurki i postumenty, których szeroki wybór sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wykonujemy również trofea i dyplomy na zamówienie oferując usługi projektowania, grawerowania i grawerowania w szkle.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »